Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Caracterizeaza userul de deasupra (2)

#48
Snow\' ♥

>:d< EÅžTI GENIALÄ‚.

Aşa, tu eşti fosta mea colegă de clasă, de bancă ( ai fost vreo doi ani : )) ) şi din toamnă vom fi la acelaşi liceu, dar nu la acelaşi profil, dar asta e. Filologie versus mate-info. :3
Tuuu eşti frumoasă, da, chiar eşti, şi mă enervezi super tare când te subapreciezi +.+ şi-mi vine să dau cu geanta în tine de fiecare dată când faci asta sau faci vreo nebunie, în sensul nu chiar bun ( hei! chiar am dat cu geanta ). Eşti sentimentală, pui prea repede totul la suflet şi asta nu e întotdeauna ceva bun, şi chiar mă supăr când începi să suferi - strigi - plângi pentru orice persoană, care nu merită. Tu eşti foarte veselă, energică; şi pot de foarte multe ori - cam întotdeauna - să te conving că am dreptate - şi chiar am - sau să faci ceva ( cine te convingea să stai pe bancă cu ea în ora de sport? eu, eu xDD )

Eşti vorbăreaţă, simpatică, puternică, poţi să faci faţă la orice şi oricine. Încăpăţânată, vrei să iasă ca tine, chiar dacă uneori nu ai dreptate. Îţi place să cunoşti persoane noi; îţi place să vorbeşti mult, crezi în oameni prea repede şi unele nu ar merita încrederea ta. Eşti fană Naruto, ai văzut vreo 100 de ep. în câteva zile. Cu tine pot să vorbesc despre orice, cred că eşti una din puţinele persoane care ştiu cât pot să fiu de nebună, perversă - dar nu într\'un sens rău -.
Eşti genială, adorabilă, dar ca o pisicuţă, pregătită să scoţi oricând ghearele. 15 Când te enervează cineva, uau, îi recomand să-şi păzească pielea. 21 Sarcastică, inteligentă, nebună, foarte nebună, frumoasă şi puternică.
Te iubesc foarte mult, mult mult, ÅŸi eÅŸti una dintre persoanele pe care le iubesc enorm de mult. >:d<
[Imagine: 2uihshu.gif]

[Imagine: TheDream.png?t=1276345103][Imagine: EunHye22.png?t=1284281440][Imagine: 04.png?t=1304468354]
You’ve Fallen For Me.















Răspunsuri în acest subiect
RE: Caracterizează userul de deasupra (2) - de Berry. - 20-07-2011, 10:01 PM
RE: Caracterizează userul de deasupra (2) - de yulobo - 06-08-2011, 10:02 PM
RE: Caracterizează userul de deasupra (2) - de Aly - 20-08-2011, 01:43 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Minciuna despre userul de deasupra Shiva 42 51.198 27-01-2012, 12:14 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Trezeste-te, arunca, hraneste & deseneaza userul de deasupra. Aly 2 2.747 25-01-2012, 04:06 PM
Ultimul răspuns: Ryuu


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)