Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Caracterizeaza userul de deasupra (2)

#22
Nu că s-ar înghesui lumea, dar să fiu sigură că nu-mi ia nimeni locul. So, FUCKING MINE! ^^

Aşa. Draga mea Istorie/History/Valkyrja aka Ana. 5 [Vezi? am învăţat să pronunţ 'Valkyrja'] You're all fluffeh, buffeh, like 'cea mai cute persoană din lume'. În sensul că nu am avut niciodată probleme cu tine. Sincer, înainte să te cunosc mai bine [ I still remember : This song is fucking epic, 4.] credeam că eşti mai mare [only 14 yrs old ? :3] şi puţin înţepată, dar m-am convins că nu eşti aşa. Eşti sociabilă, prietenoasă, dar nu te încurci chiar cu oricine, adică, nu oricine are norocul să poarte o conversaţie cu tine. Am văzut că nu tolerezi persoanele linguşitoare ['pupincuriste'] şi când ţi se bagă laude pe gât you're like 'okay, i knew it already'. E acolo şi o doză de narcisism, doar eşti jumătatea genială, leneşă, malefică şi superbă a Valkang-ului. Mereu ai după tine o doză de ironie şi sarcasm, dar le aplici în limita bunului simţ. Nu te-am văzut niciodată să te cerţi [că iei lumea la mişto, asta e partea a doua, şi eu-s la fel. *laughs*]
Do't get me wrong, I didn't say you're like 'the cutest person alive'. Sigur ai şi părţi rele, doar că nu mi le-ai arătat încă.

And that's the all fucking story.

Xoxo, Ang.
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.



Răspunsuri în acest subiect
RE: Caracterizează userul de deasupra (2) - de Ang. - 30-06-2011, 12:52 PM
RE: Caracterizează userul de deasupra (2) - de yulobo - 06-08-2011, 10:02 PM
RE: Caracterizează userul de deasupra (2) - de Aly - 20-08-2011, 01:43 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Minciuna despre userul de deasupra Shiva 42 51.196 27-01-2012, 12:14 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Trezeste-te, arunca, hraneste & deseneaza userul de deasupra. Aly 2 2.747 25-01-2012, 04:06 PM
Ultimul răspuns: Ryuu


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)