Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Caracterizeaza userul de deasupra (2)

#18
O să dau edit.

cel mai probabil mâine pentru că acum sunt într-o operaţiune importantă de pregătire pentru o ieşeală afară, deşi e răcoare, aproape frig I mean I fucking love it.

Aşa că nu o să pot să scriu o descriere chiar acum.
Şi ca să nu pierd rândul, dau edit mâine.

Sâc!

EDIT
Hai că a început să îmi placă butonul ăsta de edit.

Zăpăcilă 5

It's true we didn't talk ÅŸit of a much or anything, but it was sweet and crazy..
Eşti o persoană foarte sociabilă şi deschisă la ... chestii, în general, scuză-mi exprimarea, I'm şitty today. Anyway, chiar pot spune că eşti prietenoasă şi sociabilă şi nebună, în sensul ăla în care ai putea pur şi simplu să vorbeşti despre random stuff şi să râzi din chestii din care, hei, poate nu ar râde toată lumea. You've got that personality, and I like it. It sort of reminds me of me and all that, when I was a little bit younger. Not that now I'm old lol.
Mă rog, ideea e că îmi place personalitatea ta deschisă şi ţin să menţionez că ăsta e singurul lucru pe care l-am observat foarte conturat la tine, about other şits, I can't but assume they are correct or slightly on-an-average almost good and positive opinion.

Anyway, pari genul de persoană ... puternică şi cam arţăgoasă, mind me, I mean, you know, prietenoasă and stuff but dacă cineva te calcă pe coadă, nu îmi imaginezi că ai sta să înghiţi all that şit, sau poate că e doar părerea pe care mi-ai dat-o and I'm bull right now, dar din punctul ăsta de vedere, cred că ai reacţiona ... agresiv. Yeah, mi se pare că ai o tendinţă de agresivitate and maybe I don't know... who knows! maybe agresivitate fizică sau doar verbală, or mixed. I'm not saying that's a bad thing, I'm just saying that I think you're a rampant person, in a good way, I mean shit, doar nu o să laşi pe toţi să te calce în picioare, that's bull, you should just put yourself in front of everybody and tell 'em who's the boss lol. Mă rog, cred că exagerez, but you get my point.

Nu cred că eşti genul de persoană răutăcioasă and stuff, but who knows, adică nu cred că eşti neapărat intenţionat, cu răutatea de genul acela care se trânteşte prin toate colţurile lumii, if you know what I mean, deşi cred că fiecare dintre noi suntem răutăcioşi in a way or another, what I'm saying is that I do not believe you do this intentionally like a... well-known madness or anything. So you're okay by these standards, I suppose.

Your personality features are mixed up pretty good in my opinion. Mi se pare că eşti doar genul acela de persoană like crazy, prietenoasă şi sociabilă şi nebună şi agresivă, gen impulsivă, who's got her opinions, nişte narcisism şi căreia, de ce nu, îi place să îşi spună opinia şi să o susţină, whatever that fuxed up thing would mean.
I mean I think highly of your craziness so keep going.

hugs



Răspunsuri în acest subiect
RE: Caracterizează userul de deasupra (2) - de Teh - 26-06-2011, 09:34 PM
RE: Caracterizează userul de deasupra (2) - de yulobo - 06-08-2011, 10:02 PM
RE: Caracterizează userul de deasupra (2) - de Aly - 20-08-2011, 01:43 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Minciuna despre userul de deasupra Shiva 42 51.196 27-01-2012, 12:14 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Trezeste-te, arunca, hraneste & deseneaza userul de deasupra. Aly 2 2.747 25-01-2012, 04:06 PM
Ultimul răspuns: Ryuu


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)