Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Caracterizeaza userul de deasupra (2)

#21
Spence, tu mi-ai mai făcut o caracterizare cu o pagină-două în urmă dacă nu mă înşel, oricum ştii prea bine ce părere am despre tine. Deşteaptă în comparaţie cu alte puştoaice de aici *smarty pants dance*, prea săritoare câteodată, calmă - prea calmă imo - but still funny, sociabilă, de încredere aş zice *cel puţin aşa eşti cu mine, idk dacă se aplică şi la alte persoane w.e* şi blândă.
Noi ne cunoaştem destul de bine, eşti o fire copilăroasă, sensibilă *astea ar trebui să fie defecte deşi cred că de data asta sunt nişte complimente*, nu faci post hunting, ai ceva fic-uri interesante - probabil că o să ajung să le citesc vreodată pe toate*, drăguţă când te enervezi *ceea ce se întâmplă rar*.
Ar mai fi multe de zis dar am încercat să sar peste *dulce* *de treabă* *chiută* *culă* şi altele. Take care, :p
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy


#22
Nu că s-ar înghesui lumea, dar să fiu sigură că nu-mi ia nimeni locul. So, FUCKING MINE! ^^

Aşa. Draga mea Istorie/History/Valkyrja aka Ana. 5 [Vezi? am învăţat să pronunţ 'Valkyrja'] You're all fluffeh, buffeh, like 'cea mai cute persoană din lume'. În sensul că nu am avut niciodată probleme cu tine. Sincer, înainte să te cunosc mai bine [ I still remember : This song is fucking epic, 4.] credeam că eşti mai mare [only 14 yrs old ? :3] şi puţin înţepată, dar m-am convins că nu eşti aşa. Eşti sociabilă, prietenoasă, dar nu te încurci chiar cu oricine, adică, nu oricine are norocul să poarte o conversaţie cu tine. Am văzut că nu tolerezi persoanele linguşitoare ['pupincuriste'] şi când ţi se bagă laude pe gât you're like 'okay, i knew it already'. E acolo şi o doză de narcisism, doar eşti jumătatea genială, leneşă, malefică şi superbă a Valkang-ului. Mereu ai după tine o doză de ironie şi sarcasm, dar le aplici în limita bunului simţ. Nu te-am văzut niciodată să te cerţi [că iei lumea la mişto, asta e partea a doua, şi eu-s la fel. *laughs*]
Do't get me wrong, I didn't say you're like 'the cutest person alive'. Sigur ai şi părţi rele, doar că nu mi le-ai arătat încă.

And that's the all fucking story.

Xoxo, Ang.
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

#23
Off: Nu mai lăsaţi posturi cu "dau edit", poate uitaţi de ele or smth. Scrieţi măcar trei rânduri sau scrieţi altă dată. :l

On: Ang, n-am mai vorbit de mult, dar deh, avem noi timp. :] Erai de treabă când vorbeam, să sperăm că nu te-ai schimbat. Am observat că faci şi GFX-uri, scrii, desenzi, faci de toate, bravo. :] Nu ştiu cât de bună eşti, sincer nu m-am uitat, lenea asta ... Recent cred că a fost ziua ta, dar n-am apucat să-ţi urez la mulţi ani ... So ... La mulţi ani acum 21)). cam atât acum.
Btw, nu uita să-ţi editezi postul ! hug

#24
Edit mâine. Na, Spence! 19

Spence aka Abbeh sau jumătatea perfectă a Angabbeh-ului. Adevărul e că nu am socializat noi prea mult de-a lungul timpului, dar din primele zile în care ne-am citit, mi-am dat seama că eşti drăguţă şi foarte de treabă. Eşti amuzantă, ştii să întreţii o conversaţie, să te faci ascultată şi sinceră să fiu, niciodată nu m-am plictisit vorbind cu tine. [Şi mie mi se întâmplă foarte des să mă plictisesc chat-uind cu cineva] Deci nu eşti deloc o fire monotonă. Am observat că avem în mare cam aceleaşi gusturi în materie de muzică, de curând ai început să faci Gfx, şi să ştii că îţi ies [spre deosebire de mine] şi trebuie să spun a şaptea miia oară că ador felul în care scrii. Defapt, cred că aşa am ajuns să te cunosc, citind un fic pe care l-ai scris în colaborare cu Metal [dacă nu mă înşel].
Cam atât, îmi pare rău că nu pot scrie mai multe, dar mi-e somn. Sper să ne mai citim pe parcurs şi să ne cunoaştem mai bine, fiindcă îmi pari o persoană interesantă. Cred că eşti din Bucureşti, dar nu sunt sigură. *checks* Location: Nicăieri. I'm from the middle of nowhere, so...we gotta meet. xD

That's all. *hugs*

Edit later: Aww, cât de scumpă eşti, am uitat să îţi zic 'mersi' pentru urarea extrem de întârziată. *laughs* Ziua mea a fost acum 2 luni. So... Mersii. hug
Xoxo, Ang.
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

#25
O să dau edit, ca să nu mi-o ia cineva înainte! :.> *evil smile*

Nu prea am timp, dar o să scriu două rânduri aici doar ca să fie până mâine, e târziu şi eu sunt obosită. În ultima luna am vorbit mai mult ca niciodată, oh, da, I must say this "I love your voice dudă" păcat că nu am vorbit mai mult la microfon, it's fun, poate te mai prind o dată.
You're just awesome gurl, mă bucur că suntem prietene, I know, is shity şi cam "rozuleţ" ce zic acum, but hey, meriţi. Păcat că nu suntem din acelaşi oraş, m-aş simţi mai în largul meu dacă ne-am întâlni măcar o dată face to face,

Mai scriu mâine. ^ ^

#26
Briskly

Ce mă bucur că pot să-ţi fac o caracterizare, ţie nu ţi-am făcut niciodată xD. Noi ne cunoaştem de ceva vreme, chiar dacă o perioadă nu am prea vorbit, din mai - parcă - am reînceput să vorbim şi să glumim şi toate cele. 15
Eşti o persoană sociabilă, amabilă şi vorbăreaţă, iar la capitolul ăsta ne asemănăm foarte mult, + cine ne iubeşte mai mult decât noi : )) ? Pot să spun că eşti foarte de treabă, nebună, dar într-un sens bun; cu un caracter puternic, bine conturat şi sigură pe tine. Adică, care, chiar dacă e amabilă şi drăguţă, nu te intimidezi uşor şi poţi să-ţi susţii părerea în faţa oricui şi, când eşti hotărâtă, cu greu îţi schimbi opinia ( de două săpt. tot încerc să te şantajez ca să-mi dai poze de la banchet şi nu m-am ales cu nimic T-T )
Eşti una din persoanele cu care pot să vorbesc multe, fără să mă plictisesc sau ceva; vorbeşti la fel de mult ca mine şi faptul că mă suporţi înseamnă multe. 21
Mi-am făcut o părere foarte bună despre tine; şi-ţi plac şi serialele la care mă uit eu; şi ţin mult la tine. >:d<
[Imagine: 2uihshu.gif]

[Imagine: TheDream.png?t=1276345103][Imagine: EunHye22.png?t=1284281440][Imagine: 04.png?t=1304468354]
You’ve Fallen For Me.













#27
Again me dau edit. < 3

Ah, trebuia să îmi dau eu mai multe de făcut la ora asta. 21
Berry, oricât de ciudat ar fi, eu încă nu am ajuns să te cunosc prea bine. Yeah, nici nu am avut noi discuţii mai 'aprofundate" ca să spun aşa pentru a-mi da seama ce fel de persoana eşti, în plus pe mess e cam greu să-ţi dai seama cum e defapt o persoana. Nu ţi-am aflat încă defectele, nici măcar din calităţi nu prea ştiu, sper să aflu mai multe pe parcurs It would be great.

Tot ce ştiu e că -> eşti amuzantă, cute, sweet, poţi să fi "geloasă" din când în când, îţi plac koreeni and all that stuff dintre care mie îmi plac numai vreo 2-3, dar ne mai asemănăm noi câte puţin la gusturi dat fiind că am gusturi destul de diversificate nici nu mă mir. E bine că nu suntem total paralele. Îmi par o persoană care e alături de prieteni la nevoie dar nici nu le este alături "orbeşte'. Îmi place că nu pari genul care se lasă influenţată de alte persoane şi continui să fi tu însuţi.[ Sper să am dreptate duduie, make me feel proud].

La început îmi păreai genul de fată care nu ştie pe ce lume este, obsedată de chestii insignifiant sau care se gândeşte doar la băieţi şi are fantezi stupide [yeah, yeah, I know , sorry for that] ah, nu genul ăla de fantezii .Mi-ai dovedit că eşti mai cu capul pe umeri decât alte persoane şi poţi fi şi mai serioaşă, tu eşti toată numai lapte şi miere. 21 E cute, intr-un fel sau un altul, dar mi-ar plăcea să mai difersificăm discuţile noastre şi să nu ne mai menţinem la acelaşi nivel. :p

Eh, poate nu o să înţelegi mai nimic din ce am scris, nu-mi place când nu am o părere bine definită. Mă încred mai greu în oameni în ultimul timp şi dat fiind că nu te pot înţelege aşa de bine precum aş face-o dacă am vorbii face to face mi-e mai greu să te caracterizez. Oricum, eu am încredere în tine, îmi face plăcere să vorbesc cu tine şi nu m-as plictisi nici dupa 3 zile, you're funny şi poţi să atragi atenţia omului. You're great gurl, ţine-o tot aşa, I like you şi sper să nu existe conflicte între noi. :p Take care! *hugs ya*

o.o" Am scris cam mult. E şi târziu, sper să înţelegi ceva. <3

#28
I will edit.

Aşteptaţi câteva minute. :-l
________________________________________________________

Aşa, geamana mea. Ce pot zice? Te admir mult. Îmi eşti mai ceva decât o simplă prietenă "de pe net". Mă înţeleg de minune cu tine , eşti comică , ştii să înţelegi pe oricine , să le dai sfaturi bune , să asculţi orice persoană care vine la tine în căutarea unui sfat.Tu eşti pregatită să îl dai indiferent de oră , locul în care te afli , starea ta de spirit , etc. Eşti supărăcioasă , dar la cât de rapid te superi , la fel de repede îţi trece. Ştii să îţi preţuieşti prietenii , să le oferi ce ai tu mai bun din tine. Ai încredere deplină în multe persoane , poate chiar multe dintre ele nu îţi merită încrederea , şi ai un curaj de mă omori. 21 În loc să bârfeşti lumea pe la spate mai degrabă le-ai spune în faţă ce crezi despre ei nepâsându-ţi dacă ei se simt jigniţi sau nu , tu te gândeşti doar la binele lor (din câte am observat o.o). Nu pot să zic sigur dacă eşti o fată sensibilă , adică în faţa mea nu ţi-ai arătat niciodată partea sensibilă , ci doar eşti tare pentru ca persoana de lângă tine să aibă un sprijin sigur.
Ştiu extrem de sigur că eşti o prietenă foarte bună , mai ales mie ( mă ajuţi mai tot timpul ) şi sper să nu te schimbi si să nu te pierd dar alţii să te câştige. 5
I always gather everybody's attention.



[Imagine: snsdside2.gif]

#29
Mine, edit.
Hai că promit că nu uit.grr Vedeţi? N-am uitat 5

Zuza aka Georgiana a mea. Îmi pare rău, nu sunt la fel de plină de metafore ca tine, e 9 dimineaţa. *laughs* Okay, ne cunoaştem de *numără* ...de când eram mici. Pe vremea când ne jucam cu păpuşile şi tu, în viteza-ţi nebună cu care încercai să mă salvezi ai căzut de pe pat. Fără nicio reţinere şi fără niciun dubiu, eşti cea mai bună prietenă a mea. Mi-ai fost alături tot timpul când am avut nevoie, şi chiar dacă nu am avut nevoie de tine, ai fost acolo. Mereu am crezut că pot numi prieten adevărat pe cel care nu se sfieşte să plângă în faţa mea şi să îşi spună toate problemele, fiindcă astfel mă consideră o persoană de încredere. Ei bine tu, draga mea, nu cred că este ceva ce să nu ştiu despre tine [sau este?!] şi invers. Mereu îmi spui şi cea mai insignifiantă prostioară pe care o faci. Eşti o persoană de încredere, eşti o bună ascultătoare, eşti printre puţinele persoane care mă cunosc foarte bine şi care sunt capabile să-mi dea sfaturi care să-mi fie de ajutor şi ...ca să nu o mai lungim, eşti printre cele mai importante persoane din viaţa mea. [şi mama te consideră un exemplu pentru mine]
Deşi tu eşti cea cu picioarele pe pământ şi cu capul pe umeri şi eu sunt cea cu picioarele pe pământ dar cu capul în nori, mereu te-am considerat ca pe o soră mai mică. Ei bine s-a dovedit că ştii să faci şi pe matura atunci când trebuie.
Eşti talentată, deşi nu vrei să recunoşti. Ca şi mine, încerci mai multe lucruri ca să vezi ce ţi se potriveşte. Ai o voce minunată, [taci, că aşa e] dansezi foarte bine, scrii foarte frumos, păcat că nu vrei să mai încerci, chiar te pricep şi nu eşti grasă, capisci?! [ştiu, nu e un talent, dar trebuia să-l bag undeva]
Dacă nu asculţi rock asta nu înseamnă că nu ai gusturi bune în materie de muzică, defapt, eşti o enciclopedie muzicălă.
Mai sunt o groază de lucruri pe care le-aş putea spune despre tine, dar nu-mi vin în minte.
Noi mereu o să avem aceleaşi probleme, aceleaşi reuşite, pentru că soarta ne vrea ca cele mai bune prietene. Sper să rămânem aşa mult timp de acum înainte. xD

Love you! hug

Xoxo, Ang.
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

#30
Ang

My little sister. Parca am fost despartite de lume. Nu am palavragit noi mult dar stiu ca ma iubesti. *rade* si eu te iubesc. Ascultam amandoua metal si rock si suntem animeiste inraite, daca nu gresesc(putin probabil). Imi pari o persoana foarte misterioasa si oh am uitat sa iti dau add pe mess acusi iti dau. Ai multe posturi si vad ca esti iubita de lume avand 200 la reputatie(tot niste porcarii mi se par). Mi-am dat seama ca nu esti piti si ne asemanam in multe priviinte. Faci fotografii frumoase. cam putin, dar te voi cunoaste mai bine, ramane de vazut. Important e ca ne-am salutat, am vorbit si poate mai vorbim.

Ori cum ramai pe lista mea de 'oameni interesanti' de aici



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Minciuna despre userul de deasupra Shiva 42 50.771 27-01-2012, 12:14 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Trezeste-te, arunca, hraneste & deseneaza userul de deasupra. Aly 2 2.704 25-01-2012, 04:06 PM
Ultimul răspuns: Ryuu


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)