Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Caracterizeaza userul de deasupra (2)

#11
Deci practic tu esti o fata INCA inocenta o fire neînţeleasă nici chiar de tine , te cheama Georgiana , ai 2 ochi si 2 urechi. Cateodata esti egoistă , încăpăţânată , timidă , aiurită , enervantă (rareori) , supărăcioasă , autoritară , geloasă , dependentă de muzică etc. Esti prietenoasă , sociabilă , dornică de a avea mulţi prieteni adevăraţi (adica pe mine) , sinceră si cam atat !
[Imagine: i1UaYaJ.jpg]
Humans, puzzles.

#12
Explici cam prost. Draguta, ce pot zice, ma suporti - asta explica multe. Daca tu zici ca ai un al saptelea simt, hai sa fiu si eu de acord cu tine in privinta asta ca sa mai fac inca un rand. 106 Sarcastica si optimista, asta observ din ceea ce postezi in legatura cu Zer0. Tu esti persoana care s-a oferit sa vina la McDonald ca sa ma ia la Herastru, picnicul. 65 Multumiri tie, miere! praise
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#13
Can I ? Ok, I'll edit.

Doki/sniff aka yaoi maniac. Eşti veche pe forum, mai veche decât mine. Ne-am intersectat de câteva ori pe aici. Nu ştiu, nu îmi pari foarte simpatică, dar nici antipatică, pe la mijloc. Din posturile tale observ că 'cerşeşti' atenţie. Adică mă miram de ce sunt atât de lungi şi am citit câteva, deviezi de la un subiect la altul şi reiese o îmbălmăceală. Anyway, nu ştiu câţi ani ai. 13, or smth?! Ţi-am văzut chipul la pozele userilor. Ce să mai zic? Sper să ne cunoaştem mai bine şi să mă fi înşelat în privinţa ta. Sper să nu te supere ce-am spus. Până la urmă, tu ai vrut caracterizată. x)

Xoxo, Ang.
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

#14
God it's been a while from when I did something like this. I feel nostalgic! lol d:

Ang

Ang, dragă, pe unde te văd cel mai des? pe la cărţi. Nu ai cum să nu îmi atragi atenţia în acest mod. I simply like people who read, don't know, maybe because I also read and stuff. It's a mutual feeling, I may suppose, between readers, or something - in a world in which readers are so friggin' rare and all. În orice caz, îmi place acest fapt şi chiar de aici îmi pot forma o părere bună despre tine. Damn I seem superficial, dar în orice caz, citind te ... "cultivi" in a way or another, which is so freakin' good. Meh, ca şi cititor, you have all my steam, there you go, read and be happy. oh lol, I may sound exaggerate but it's good to appreciate all the fellows of your kind. Believe me. lol

Trecând peste asta şi lăsând la o parte subiectul, chiar dacă îţi pare imposibil, I can do that, pari o persoană destul de simpatică. I mean, we've talked sometimes on messenger, right? i mean, i think so ( stau destul de prost cu memoria, spre marea mea ruşine * blush * ) but anyway, as far as I'm concerned, nu m-ai deranjat cu nimic, ci doar mi-ai făcut o mică/mijlocie plăcere văzându-te mai mereu pe la cărţi şi citind, uneori, cărţi pe care le-am avut şi eu prin mâini. Which is so friggin' cute, there you go, am ajuns iar la subiectul ăsta, mă contrazic hehehe. But, anyway, pari simpatică, sopciabilă şi destul de sinceră, deşi nu pot băga mâna în foc pentru nimeni în ceea ce priveşte "gradul de sinceritate" ( la fel şi cu "buntătatea", "generozitatea" şi virtuţile acestea atât de "rar" întâlnite ) anyway, în ceea ce mă priveşte te văd ca o tipă simpatică, I said that, care are destui prieteni, still growing, living her life and all that şit, fără prea multe... what's the word people use? aah.. "fiţe". Yeah, without many of those, you seem at least. Nu îmi pari genul de persoană care ar vrea să se laude cu ceva ce nu are, if you know what i mean, even though I don't see lăudându-te în principiu. I mean, you may be a little arrogant and a little bit narcissist, damn I hope you are ! i mean, it's wonderful I'm like that, dar nu îmi pari genul de persoană insuportabilă, nesimţită, idioată, scăpată dintr-un bloc de nesuferiţi şi cu care nu ai putea să discuţi nimic fără să ţi se pună o oglinjoară în faţă pe care să o întrebi " cine e cea mai nesuferită din ţară" ? anyway, you get the allusion. You don't seem like that, which is partly a good thing, partly a nothing because I don't know for sure.
Doar că-mi eşti simpatică. I can say I like you, though I don't really know you.

Åžtii ce-mi place la tine ca user?
Că pui la final mereu "Xoxo" I never understood what's the true meaning of that şit, really, but I just love it. Seems so fluffy and cute, can't help it.
Şi tu ca persoană pari destul de fluffy şi cute şi drăguţă, poate cu un oarecare grad de "nesimţire" ( dar nu crasă, ci normală; pentru că până la urmă nu poţi găsi persoane fully angels, or so I think ) şi cu defecte, I don't know what. Dar în orice caz, nu pot spune că nu îţi arăţi defectele şi că eşti un monument de fată cu calităţi şi pe care o adoră toată lumea. I don't know, nu te studiez la fiecare pas, I just see you around the forum and all, I can't know anything about you. Dar în principiu eşti okay şi chiar nu am ce răutăţi să aduc la adresa ta. Şi nici laude or anything, 'cause I just don't know you enough.

but anyway, I'm out now sweetie. keep going this way.


ps: nu vă îngrămădiţi, înghiontiţi sau loviţi. e loc pentru toată lumea să mă caracterizeze. omfg.
no, i'm not being arrogant. i'm being sarcastic.

#15
Ang., nu am mai vorbit de mult timp, cel puţin pe mess, iar ultima dată cred că ne-am intersectat la un topic de fotografie xD. Păi, ce-aş putea spune eu despre tine ? Ăhm, eşti genială măi, nu în felul ăla plictisitor, eşti genială în tău genial * laughs *. Eşti o persoană sociabilă/drăguţă şi toate cele and I miss you şiii Angabbeh-ul ăla. :]]

_____________________________________________

Teh, mi-ai luat-o înainte. :]]
Păi, cu tine n-am vorbit absolut niciodată, dar trebuie să recunosc că te admir pentru că citeşti atât de mult şi pentru că scrii atât de bine. Cred că dacă vreodată aş avea nevoie de o părere despre o carte, te-aş întreba pe tine, fiind mai mult decât sigură că tu ai citit-o. Ăhm, pun pariu că eşti o persoană specială, cam ca BoA aşa, pentru lumea vorbeşte de tine la fel cum vorbeşte şi de ea. (you know, e ca la geometrie, ca atunci când faci asemănarea a două trinughiuri: ea e adorabilă, deci probabil şi tu eşti * laughs *) Mai mult ... n-are rost, i mean ... nu te cunosc, e o părere vagă şi sumară oricum :]

#16
I'm into this thing today Smile kill me if you please.

Spence

I was looking at your nickname and all that ÅŸit and I was like: do I know her? but hen I just searched up on your profile and all. You're the old Abbeh aren't you? you chippy little chitty treaky. it doesn't make sense, I know.
ÃŽn orice caz, I used to know you around here and all. I mean because of some posts and all. But I don't remember to actually have been talking to you. or yes? maybe on some profile messages or something? kill me I dunno, I'm a random dude with no memory of any at all.

dar în orice caz, pari destul de okay. like, you know. pari genul de persoană prietenoasă, puţin răutăcioasă, maybe, şi ... rătutită. You seem like that to me. Adică, ştii tu, genul de persoană care e uneori picată din cer. In a good way, though. I may be wrong, I don't know, I'm random more or less. Seen you around here anyway. Şi pari destul de ... hmm, acceptabilă, uşor de abordat, sociabilă, prietenoasă, okay in every sense I suppose. Nu mi se pare a avea dificultăţi în a vorbi cu tine şi presupun că ai grupul tău de prieteni în care te comporţi ca un vulcan care este pe care să erupă, numai că atunci când lava o să iasă la suprafaţă o să descoperi că nu e decât vată de zahăr rooooooz. or maybe not, who know, it's just my friggin' opinion mixed up with a lot of freaky&sick imagination. blame my mind.

And I think you're a little bit arrogant and narcissist, aren't you? I mean you ought to be and you look like you are. Otherwise, I imagine you like... y'know, a normal person. Mi-ai făcut o impresie normală, în sensul acela de persoană nu dintr-o bucată, but y'know, normal, like... you know, sociabilă, prieteni, not exaggerating by anything, destul de interesantă, posturi destul de okay, kind of fluffy and all that şit, i mean pari să ai câte ceva din fiecare chestie. la ce eşti tu mai bună, i don't know. îmi plac posturile tale. i mean i didn't read them all or anything but what i've read, there was nice.

so dunno, keep going or something. it's not much, forgive me lol.

#17
Teh * hugs *
Nu am vorbit prea mult noi două [ nu încă xD ], dar pot spune despre tine că eşti o persoană super simpatică. Eşti prietenoasă şi sociabilă; exact ca mine, cel puţin aici semănăm şi nu numai 21! Având în vedere că-ţi plac vampirii, varcolacii şi chestiile de genul asta e minunat ;>. Ar trebui să te " trag " într-o discuţie despre asta = )). Hmm, din câte am observat eu, nu ştiu dacă greşesc sau nu, ai o tentă spre narcisism; şi nu-ţi place să dai edit 15 24 -> yeah, nice
Şi nu cred că ţi-am spus vreodată, dar îmi place cum scrii 105.
Ok, acum am rămas în pană de descriere 24.
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]

#18
O să dau edit.

cel mai probabil mâine pentru că acum sunt într-o operaţiune importantă de pregătire pentru o ieşeală afară, deşi e răcoare, aproape frig I mean I fucking love it.

Aşa că nu o să pot să scriu o descriere chiar acum.
Şi ca să nu pierd rândul, dau edit mâine.

Sâc!

EDIT
Hai că a început să îmi placă butonul ăsta de edit.

Zăpăcilă 5

It's true we didn't talk ÅŸit of a much or anything, but it was sweet and crazy..
Eşti o persoană foarte sociabilă şi deschisă la ... chestii, în general, scuză-mi exprimarea, I'm şitty today. Anyway, chiar pot spune că eşti prietenoasă şi sociabilă şi nebună, în sensul ăla în care ai putea pur şi simplu să vorbeşti despre random stuff şi să râzi din chestii din care, hei, poate nu ar râde toată lumea. You've got that personality, and I like it. It sort of reminds me of me and all that, when I was a little bit younger. Not that now I'm old lol.
Mă rog, ideea e că îmi place personalitatea ta deschisă şi ţin să menţionez că ăsta e singurul lucru pe care l-am observat foarte conturat la tine, about other şits, I can't but assume they are correct or slightly on-an-average almost good and positive opinion.

Anyway, pari genul de persoană ... puternică şi cam arţăgoasă, mind me, I mean, you know, prietenoasă and stuff but dacă cineva te calcă pe coadă, nu îmi imaginezi că ai sta să înghiţi all that şit, sau poate că e doar părerea pe care mi-ai dat-o and I'm bull right now, dar din punctul ăsta de vedere, cred că ai reacţiona ... agresiv. Yeah, mi se pare că ai o tendinţă de agresivitate and maybe I don't know... who knows! maybe agresivitate fizică sau doar verbală, or mixed. I'm not saying that's a bad thing, I'm just saying that I think you're a rampant person, in a good way, I mean shit, doar nu o să laşi pe toţi să te calce în picioare, that's bull, you should just put yourself in front of everybody and tell 'em who's the boss lol. Mă rog, cred că exagerez, but you get my point.

Nu cred că eşti genul de persoană răutăcioasă and stuff, but who knows, adică nu cred că eşti neapărat intenţionat, cu răutatea de genul acela care se trânteşte prin toate colţurile lumii, if you know what I mean, deşi cred că fiecare dintre noi suntem răutăcioşi in a way or another, what I'm saying is that I do not believe you do this intentionally like a... well-known madness or anything. So you're okay by these standards, I suppose.

Your personality features are mixed up pretty good in my opinion. Mi se pare că eşti doar genul acela de persoană like crazy, prietenoasă şi sociabilă şi nebună şi agresivă, gen impulsivă, who's got her opinions, nişte narcisism şi căreia, de ce nu, îi place să îşi spună opinia şi să o susţină, whatever that fuxed up thing would mean.
I mean I think highly of your craziness so keep going.

hugs

#19
Teh hug
Nu am mai trecut de mult pe aici... si uite ca trec si dau de tine 10
Nu am mai vorbit de mult noi doua dar nu cred ca te-ai schimbat atat de mult, cel putin nu la caracter.
In fine tu esti o fetita tare simpatica... si cand zic fetita nu ma refer la varsta... ma refer la felul tau de a fi. Esti asa dragalasa si sociabila... deschisa si toate cele din gama asta... si cum altfel ca doar esti o berbecuta convinsa 15
Scri foarte frumos... ai un stil aparte... accesibil tuturor, tratezi diverse teme, nu te legi de ceva anume si ai o imaginatie bogata... si nu sunt singura care iti spune asta15
Im fine... vad ca nu te dezici... inca ai comenturi lungiii si pline de explicatii si ma bucur ca te tii de "sportul" asta.
Esti glumeata... si plina de viata si te imprietenesti usor cu oricine si poate si de asta esti foarte populara pe forumul acesta.
Nu te feresti sa iti exprimi propiriile opinii chiar daca ceilalti nu iti dau dreptate si intotdeauna vii cu argumente solide 15
Te pup si ma opresc aici... am fugit sa mai repet ceva pentru bac 10

#20
Miss Serenity, n-am vorbit aproape deloc, însă trebuie să recunosc că, nu ştiu de ce, am o părere foarte bună despre tine. Am observat că în general ai posturi lungi şi coerente, se vede că nu te străduieşti să le umpli or smth şi că totul vine natural. Mi s-a părut că ai şi o gândire matură, dar mi se pare normal, având în vedere că ai o vârstă. La pozele userilor postezi destul de des şi am observat că ochii tăi au o culoare de-a dreptul interesantă şi frumoasă în acelaşi timp. xD Deh, de vorbit n-am vorbit, dar poate o s-o facem cândva, pari la fel de vorbăreaţă ca mine şi probabil că nu ne-am plictisi. xP



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Minciuna despre userul de deasupra Shiva 42 50.710 27-01-2012, 12:14 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Trezeste-te, arunca, hraneste & deseneaza userul de deasupra. Aly 2 2.687 25-01-2012, 04:06 PM
Ultimul răspuns: Ryuu


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)