Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Caracterizeaza userul de deasupra (2)

Storm! <3

Esti una dintre primele persoane de care m-am atasat pe acest forum si pe buna dreptate, esti geniala. Iti place sa te legi de cei care te calca pe coada, esti un bun critic (as expected from my imouto), desenezi foarte frumos (chiar daca tu te incapatanezi sa spui ca desenele tale sunt nasoale, motiv pentru care o sa te pocnesc intr-o zi), esti creativa, te joci cot la cot cu masculii feroce de pe acest forum si esti incredibil de dragalasa odata ce oamenii ajung sa te cunoasca mai bine iar tu te deschizi in fata lor. Pe noi ne-a apropiat mult pasiunea comuna pentru barbosi, muzica, carti si benzi desenate si, nu in ultimul rand, dorinta de a-i scufunda corabia de swag a lui Alinus.

Can't wait to meet you in real life as well. Voi veni mai mult ca sigur vara asta sa te vizitez pe la Tulcea (pentru ca nu stiu cand/ daca vei putea tu sa treci prin Cluj sau Valcea), asa ca fa bine si gaseste-mi un loc unde sa stau 2-3 zile. O sa sar pe tine si-o sa te ciufulesc si-o sa-ti fac prajiturele. 4

???????????! *hug*
[Imagine: sdfbnm.png]

Despite your best efforts, people are going to be hurt when it's time for them to be hurt.
~ Haruki Murakami~

Mana Crazy-monkey-emoticon-138
....
Mana Crazy-monkey-emoticon-138
...
Mana Crazy-monkey-emoticon-138
.........
Mana Crazy-monkey-emoticon-138
.....................
Mana............. Mana.... Crazy-monkey-emoticon-138

Esti my perfect half and iubff <3 Ne plac aceleasi anime-uri si The heart. ne leaga existenta mai presus decat oricare lant (fie el de aur sau nu) Am vrut, in trecut, sa te iau de sotie si sa-l punem pe Kubo nas, dar era ocupat cu sfanta trolluime in Burichu-da Kubo Mereu mi-a placut datass of urs Lebron

Acum lasand gluma la o parte, esti exact genul de persoana pe care-l vreau in jurul meu, deoarece nu pot termina niciodata subiectele de discutie cu tine. Esti o persoana very awesome and a real nigga Crazy-monkey-emoticon-138
[Imagine: tumblr_mhil1c1m_Ti1r92q67o2_500.gif]

Though our paths may have diverged, you must continue to live out your life with all your might.
You must never consider your own life to be something insignificant.
You must never forget about your friends who loved you.

Alin, la rugamintile tale infocate si aproape disperate, o sa-ti fac o descriere. Glumesc, na, am fost atat de impresionata de ceea ce ai scris mai sus despre mine, ca nu ma lasa inima sa nu-ti raspund, vazand ca tu ma iubesti atat de tare (sau unele parti din mine, especially my ass, dupa cum tot zici tu acolo).

De cand ne stim? Din vara? Da, din vara. M-ai tinut ocupata si m-ai facut sa rad ca o iepuroaica simpatica, ca na, probabil la asta te pricepi cel mai bine (desi si tu la randul tau ai un ras colorat, aurolacule). Ma enervezi teribil. Sunt zile cand ti-as trece capul printr-un zid apoi te-as despica cu o drujba. Dar sa nu vorbim de violentele din familia noastra, ca apoi practica isi va pierde tot farmecul (beware).

Ai un talent dubios de a te baga sub pielea oamenilor, apoi fugi ca desteptu' si ne faci sa ne intrebam daca mai traiesti sau nu. WOWOWOWOW , esti viu. YOLO. SWAG. In mod surprinzator, ai momente cand poti sa fii si serios. Incredibil, stiu. Dar majoritatea timpului esti un jackass si-mi vine sa te zbor la mama dracu si sa trec cu trenul peste tine. Te crezi talentat. You suck.

Mai esti mascota sau ai fost detronat? Hahaha, ti s-a scufundat corabia. You woke up in a brand new kitchen. Poate se darama pe tine. Si poate renasti de sub daramaturi ca Aizen, daca tot ai atins perfectiunea acum. Lasa-ti barba, serios. Poza aia e relativ simpatica. Fa-te smecher, nu fi fraier.

PA! Crazy-monkey-emoticon-138
[Imagine: sdfbnm.png]

Despite your best efforts, people are going to be hurt when it's time for them to be hurt.
~ Haruki Murakami~

@Agrona este sora mea mult prea iubita, amandoua facand parte din cultul vrajitoarezol zupiste. Ne-am cunoscut prin obsesia noastra fata de barbi si barbosi. Este o persoana minunata, fantastica, are glume bune si uneori este un troll de 10 ori mai bun decat mine. Suntem mereu o echipa impotriva lui Alin si ne folosim de skillurile noastre in magie neagra si wiccan pentru a-i face fags pe restul. Ai un par genial, pe care-l ador, si esti total opusul meu, esti feminina uneori si imi vine sa te imbratisez MAXIM. Luptii pentru ce vrei si ai fi in stare sa omori oamenii care se iau de cei dragi tie, adori pisicile si comicbook urile si-ti place placinta. Stii sa asculti si tot odata stii sa dai sfaturi si sa primesti laude si esti geniala. Ai un simt al umorului foarte bine dezvoltat pe care-l exersezi cu fiecare ocazie pe fags ca Alin. Esti valorasa Crazy-monkey-emoticon-136 si suferi de prea multa valuta iar monetarul il tin eu Crazy-monkey-emoticon-136 Esti o sora uimitoare care m-a ajutat mult si nu mai pot scrie pentru ca-mi dau lacrimile. Te iubesc 2

Si tu, cel care va urma, si cel de dupa, si cei dinainte, sunteti toti fantastici 2 Va pupa Storm <3
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Minciuna despre userul de deasupra Shiva 42 50.771 27-01-2012, 12:14 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Trezeste-te, arunca, hraneste & deseneaza userul de deasupra. Aly 2 2.704 25-01-2012, 04:06 PM
Ultimul răspuns: Ryuu


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)