Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Otaku Festival 2011- editia a V-a

#91
Nu te mai lauda, am vorbit si eu cu ea, era imbracata in Chii. Teapa. 21
[Imagine: 9qh35v.jpg]

#92
(25-05-2011, 10:19 AM)Grella. A scris: Hey !
Si eu am fost la Otaku, dar in a doua zi.. daca nu ma scotea Zer0, nu veneam 21
Poate pentru unii, cosplayurile au fost amuzante si super; dar eu una m-am plictisit. Anul asta nu prea a avut imaginatie nimeni.
Despre costume... hmm unele reusite, unele mai putin reusite...
Despre lume... a fost cam retrasa.
Mi-ar fi placut sa fi ajuns si in prima zi.. dar nu am putut.
In prima zi a fost mai multa lume.. dar in a doua am fost eu si cu Zer0, dupa ne-am intalnit cu Silviu iar dupa cu Mimi si Hiraiu , cred ca au fost multi useri si as fi vrut sa ii intalnesc pe toti, dar daca nu am avut ceva dupa care sa ne cunoastem...
Sper ca la niji o sa fac si eu cosplay 4

DA cum sa nu 21nu te-am sunat in 1 zi de 30 de ori sa vi si in a 2-a te-am trezit din somn sa te conving sa-ti faci aparitia 21)pfff
[Imagine: wqymg0.jpg]

#93
eu am fost pt prima data la otaku , nu mai fusesem pana atunci <.< mdea nu imi pasa daca se ascundea zoro[zer0] de mine X.x in prima zi am fost cam obosita iar ina doua zi a fost mai ok , in prima zi am fost cu vreo 4 prieteni si mai m-am imprietenit si cu altzii , iar duminica dor eu si cu in baiat am fost ..mda si cu gasca lui owo , deci m-am distrat si mi-a placut foarte mult grupul visual madness mai ales ca au facut kuroshitsuji cosplays <3 , abia astept sa vina si nijikonul ~[posturi unite]
o da si ai fost cam timid silviu dar in rest ok , mi-a facut placere sa te intalnesc pe tine si pe mimisor ...o da si foarte dragutz cosplayul tau mimi 71
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~[Imagine: kuroshitsuji-2-ciel-sebastian_00104.jpg?w=450]
http://www.youtube.com/watch?v=rb5CXew9Kvs

#94
Am pus cateva poze aici:
http://www.flickr.com/photos/40665396@N0...798855678/

A fost destul de entretaining la Otaku,avand in vedere ca pentru mine a fost si prima data.

#95
(25-05-2011, 10:17 PM)Ciel A scris: eu am fost pt prima data la otaku , nu mai fusesem pana atunci <.< mdea nu imi pasa daca se ascundea zoro[zer0] de mine X.x in prima zi am fost cam obosita iar ina doua zi a fost mai ok , in prima zi am fost cu vreo 4 prieteni si mai m-am imprietenit si cu altzii , iar duminica dor eu si cu in baiat am fost ..mda si cu gasca lui owo , deci m-am distrat si mi-a placut foarte mult grupul visual madness mai ales ca au facut kuroshitsuji cosplays <3 , abia astept sa vina si nijikonul ~[posturi unite]
o da si ai fost cam timid silviu dar in rest ok , mi-a facut placere sa te intalnesc pe tine si pe mimisor ...o da si foarte dragutz cosplayul tau mimi 71

Fitiar zoro astazi si maine ... stii prea bine ca nu as avea de ce sa ma ascund de tine , minte si silviu ca sa se afle in treaba ... eu din contra team cautat ask pe mimi ... care BINEINTELES a avut cel mai IMBA cosplay nu "dragutZ" CI SUPERB IMBA EXTRA MEGA ORDINAR
@Deea ai sa fim seriosi ... datorita mie a venit la otaku !doar mie si iara mi3333 !
[Imagine: i1UaYaJ.jpg]
Humans, puzzles.

#96
ok ... XD ce mai conteaza eu m-am distrat abia astept sa vad cum va fi la nijikon ..vreau sa imi fac cosplay cu Lucy din Elfen Lied sau sakura Card Captor :3
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~[Imagine: kuroshitsuji-2-ciel-sebastian_00104.jpg?w=450]
http://www.youtube.com/watch?v=rb5CXew9Kvs

#97
(26-05-2011, 08:51 AM)Zer0 A scris: @Deea ai sa fim seriosi ... datorita mie a venit la otaku !doar mie si iara mi3333 !

Fie cum zici tu 21))))))))
[Imagine: wqymg0.jpg]

#98
Stie cnv ceva de anu asta? Cand va fi?
Sper sa fie fain, va fi prima oara pentru mn...
Ajutati-ma sa-mi indeplinesc visul: sa-i vad pe micutii astia adulti! Tot ce trebuie sa faceti e sa dati click!
[Imagine: r6KlR.png] [Imagine: IZpPm.gif] [Imagine: MRb1Z.gif] [Imagine: Z8Pjv.gif]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Otaku Festival Miauti 5 5.403 05-04-2015, 10:40 PM
Ultimul răspuns: Romania
  Otaku Festival Miauti 22 14.138 08-06-2014, 08:22 AM
Ultimul răspuns: Queen of Darkness
  Otaku Festival 2013, 11-12 Mai Reactive 18 13.490 15-05-2013, 06:38 PM
Ultimul răspuns: Rain
  Otaku Festival 2012 Flaw 42 35.525 01-06-2012, 12:02 AM
Ultimul răspuns: mariska
  Festival Otaku 2011 Horia K 0 3.613 14-03-2011, 05:09 PM
Ultimul răspuns: Horia K
  Otaku Festival 2010 Flaw 55 48.022 23-05-2010, 12:06 PM
Ultimul răspuns: Flaw


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)