Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Idei pentru FA & FF

#41
47 ! Railor ! Ganditi de trei ori inaitne sa spuneti ceva ! Daca am zis ca au voie sa participe, cel putin 2011', trebuia sa ma credeti. Bine ca s.a elucidat misterul =.=.

Another question: De ce inghetata este rece? * joke *
Si intrebarea reala este: Ce se mai aude cu medalile, regulile si cu sistemul de vot?

* medalile se dau la cei care au castigaqt si editiile trecute sau de acum in colo ? *
* regulile cand se vor schimba ? *
* sper sa refaceti sistemul de vot, am mai zis o data, nu ma mai repet. *

EDIT: Cand se deschide topicul cu votul o.o ?
[Imagine: Jun0xCa.png]

#42
PAi.. medaliile vor fi o surpriza pentru toti si se vor da DE ACUM.
Perioada la art este 10erioada: 25.03.11-05(06).04.11; deci topicul va fi deschis prin aprilie. xD
Regulile se vor face si ele.. deci rabdare.

LA sistemul de vot vor fi critici din cate stiu eu, asa ca... se va schimba ceva 3 Aici te lamureste mai bine mitch.



IMPORTANT!

Topicul pentru VOt il va deschide Soph. Mitch nu va avea pe 6 aprilie net. Avem doi critici care vor comenta dur lucrarile , exact cum ati vrut. Lynn la ficuri si Alecss la art. Succces tuturor si sa ascultati de Soph. 3 Si ei ii trimiteti desenele. 3
[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]

#43
O sa ma bag si eu deoarece imi pasa:

Cred ca ar trebui schimbate:
* Modul de votare
* Organizarea
* Premiile

Modul de votare: Cred ca ar trebui sa se voteze ambele sectiuni in aceasi masura, atat de desenele cat si lucrarile scrise, o data am observat ca sa votat decat desenul.

Orgaizarea: Cred ca ar trebui sa se faca un topic nou cu lucrarile si voturile, este mai aerisit si poti gasi mai repede unele lucruri. Cel care doreste sa comenteze lucrarile ar trebui sa caute intr-un singur topic, asa se duce la unu si-l gaseste intr-o secunda.

Premile: Ar fi frumos ca sa existe si premiul pentru Best Comment, in acest mod intra lume mai multa, nu doar pentru concursul in sine.
Ar fi frumos ca castigatorii sa aleaga urmatoarea tema, li se da si lor mai multa importanta.
Exista medalie, dar diferenta dintre FOTW, DOTW...este pancarda, ea face diferenta.

Sper ca nu supar, dar dupa mine organizarea este cea mai importanta, mai ales acum cand are propria ei sectiune.

#44
Despre vot, am vorbit mai sus si mitch a repetat de sute de ori. Citeste mai bn comentariile. Se va vota egal. Vor fi doi critici: Dynn si alecss.
La Premii se lucreaza si nu stim inca daca vom mai adauga ceva. Ai rabadare ca o sa vine si medaliile. Si despre alegerea temei, la fel, va fi concret in curand.

Noi nu avem treaba cu FOTW. sau DOTW sau etc. Si ele snt concursuri dotudi diferite intre ele.. asa.. ca.. si noi vom fi diferitiin felul nostru.
[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]

#45
Citat:Despre vot, am vorbit mai sus si mitch a repetat de sute de ori. Citeste mai bn comentariile. Se va vota egal. Vor fi doi critici: Dynn si alecss.
Ok 39 pe dynn o cunosc[ adica tu : vei participa si vei comenta 22], dar pe alecs 7
Am vazut doar cateva desene de ale lui 39 + nu e activ pe forum[asta conteaza mai putin]. Nu stiu cum ati ales criticii pentru ca nu vad pe ce criterii ia-ti ales. Stiu ca o sa-mi spui ca il cunosti, ai id-ul lui si ca se pricepe la desene, dar nu trebuia intai sa faceti un mica testare in privinta asta ? Ca sa stim care ii sunt aptitudinile de a critica a acelei persoane si daca le are.

Explica mai clar cum vor fi valorificate criticile celorlati[infara de cele a persoanelor mentionate de sus] in procesul de numarare a voturilor. Cum observ 39, voi [organizatorii] veti hotara, doar dupa criticiile lui Dynn& Alecs.
[Imagine: aaaakip.jpg]

#46
Eu voi participa si voi comenta si fac medaliille. O..o
Lynn e criticul la ficuri. Pe alecs il gasesti aici: http://animezup.com/forum/member.php?act...le&uid=265 <- el este criticul la arturi. Sincer nu am id-ul lui si nu i cunosc. Stiu doar ca mitch l-a ales si nu eu. Si eu m-am gandit la asta. Pe lynn am ales'o deoarece ea e moderator la ff si are cometarii bune in ceea ce priveste critica.
Ideea cu testarea nu este rea. Problema este ca nu stiu cati dintre voi v'ati oferi la acest test. Si in lipsa lui Mitch din nou e mai greu pentru ca ea nu are net. Si imi trebuie si acordul ei. Aless, Zic ca ideea ta este buna. Va exista o testare pentru CRITICUL de la ART. Mi se pare corect, si nu discriminez pe nimeni.

A doua oara zic ca lynn e critic nu eu 21 Si alecs nu sstiu nu mi'a raspuns la comentariu. Va fi o testare pentru art rapida, pentru ca pana pe 6 aprilie mai este foarte putin.
Pai se va comenta calitatea ficului ortografia si asa mai departe si vor fi critici destul de dure. La art la fel, se va critica folosirea materialelor, asezarea in pagina si etc. 4

Sper ca acum iti convine.
[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]

#47
(01-04-2011, 06:49 PM)â–‘2011 A scris: Despre vot, am vorbit mai sus si mitch a repetat de sute de ori. Citeste mai bn comentariile. Se va vota egal. Vor fi doi critici: Dynn si alecss.

(02-04-2011, 10:59 AM)â–‘2011 A scris: A doua oara zic ca lynn e critic nu eu 21

Deci cine e: Lynn sau Dynn ? Nick-urile sunt atat de asemanatoare ca le incurci primele litere 39
[Imagine: aaaakip.jpg]

#48
21 E LYNN 21 care si'a schimbat numele in ALICE .
Spam spam spam]
[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)