Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Scene din visul realitatii

#31
Hallo! :]
O să comentez doar ultimul post. ^^
Olympus fe-20 aveam şi eu. :]] Dar nu mai am. Şi e un aparat destul de bun, îmi place calitatea bună pe care-o are.
1. Prima poză e drăguţă, îmi place lumina şi faptul că ai scos acel trandafir în evidenţă. Chiar dacă-i doar un trandafir, stropii aceia parcă-l fac să pară mai 'speşiăl' . :]
2. A doua e decât ok. Mi-ar fi plăcut mai mult dacă ai fi luat-o din alt unghi. 39 Dar e simpatică.
3. E uşor banală, dar e drăguţă. Totuşi, ar fi fost ceva dacă ai fi luat-o din unghi, când cele două fete făceau ceva. 39
Deci, îmi plac pozele tale. Sunt reuşite! Spor la fotografiat.

Ruxi.
[Imagine: 887m.jpg]

Use your smile to change the world . Don't let the world change your smile

#32
Mulţumesc mult pentru comentarii, fetelor. x]

Poze noi, aparat: Sony DSC-W300.

Sunset.

Le biserică in the dark.

Daily things.

Papucei, papucei, veseli papuceei.

That's all.
___________

@Pantera ~periculoasa: Mulţumesc pentru comentariu, dar nu mă prea ajută din moment ce vreau să mă perfecţionez. Poate editezi postul şi îmi dai un sfat/o critică, sau o părere mai elaborată.

O poză mai veche, făcută cu Olympus fe-20.

Eyes.

Xoxo, Ang.
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

#33
sunset: cu gândul la apusul din arieşeni , din munţii apuseni :X
Le biserică in the dark.: ahh vine bau bau şi-i înghite casa lui 'nezouu2 21
Daily things.: The things you don't really think much about them, even through you use them everyday Smile Btw the cola reminds me a spitted soda throw my nose yesterday 21
Papucei, papucei, veseli papuceei. Pupucei papucei, ce te face fără ei? Smile Aş băga vreo zece psice în adidaşii tăi 21

Eyes. - î-s aşa cute, şi scumpi, i can see the milky way throw them .

Ok, hope you liked my comment, see yea!
I've been wrong, I've been down
Into the bottom of every bottle
These five words in my head
Scream *are we having fun yet?*

#34
Pozele din ultimul post sunt foarte cute. Adică [ , ] copilaşii sunt foarte cute.

O copie la ce găseşti pe Tumblr sau WeHeartIt. Una nereuşită, evident.
E drăguţă poza...dar cam luminoasă xD. Unghiul după părerea mea este destul de bun şi fata are un păr foarte bogat :]].

The shadow filled up with doubt.
Poza asta este minunată. E genială, îmi place, chiar foarte mult. Arată bine în alb-negru. Şi alea sunt lăbuţe, nu? Dacă da, sunt minunate, cute :3.

Cea mai banală poză pe care am făcut-o vreodată, probabil.
Nu-i cea mai banală! E preferata mea dintre toate celelalte din postul ăsta. Serios! Ar merge ca Wallpaper pe Desktop :3. E tipică specialiştilor :]]. Îmi place unghiul din care-i făcută, luminozitatea şi modul plantelor de-a poza :]].

My old blue jeans.
Arată ciudat poza, dar totuşi este reuşită, chiar dacă mie nu-mi inspira nimic. Drăguţi blugi :3.

Silent night...Da, ştiu că suntem în iulie.
Bine că ai precizat, altfel eu nu-mi dădeam seama. E foarte frumoasă poza, dar trebuia să te gândeşti s-o faci de Crăciun, sigur aveai audienţă :]]. Arată bine. Şi asta merge ca Wallpaper, bineînţeles, de sărbători.

FU210!!1one!!11 Take the camera of my face!


LOL! Epică denumire pentru poză. Arată bine ambele statui. Unghiul...e bun, luminozitatea la fel, culorile tipice :]]. Îmi place, dar nu mai mult ca cea cu plantele care pozează mişto :]].

Ai făcut o treaba bună, ţine-o tot aşa, şi să mă anunţi şi pe mine când mai ne bucuri ochii cu poze noi, ok? *hugs*


Era să uit să-ţi spun că ţi-am văzut şi pozele celelalte, cele mai vechi. Alea în anotimpul iarna sunt bestiale [ ce mai exprimare :]] ].
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]

#35
Lan de floarea-soarelui

Rouă.

Floarea-soarelui.

Take me a photo, take me a photo.

How wonderful our world is.

The highway to hell.

Xoxo, Ang.
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

#36
Heeeei.

Lan de floarea-soarelui - Oh , asta-i preferata mea. Imi place atat de mult cerul , cu norii lui cu tot. Adica , pe ei ii ador. Desi partea de jos s-ar zice ca-i foarte intunecata , e bine asa.
Roua - Si aceasta e reusita. Trandafirul da o pata de culoare si *cough* lumineaza peisajul.
Floarea-soarelui - Umbra aia / Tipa aia , ce-o fi , n-are ce cauta acolo , strica poza. Ea e reusita , imi place floarea , dar umbra strica.
Take me a photo , take me a photo - Poza asta-i putin prea intunecata. Iar ca ea sa fi iesit perfect , puteai sa iei personajele de undeva de la departare. Nu stiu de ce-mi imaginez rochie pe amandoua , mai ales pe Gwb , poate ca am in minte pozele acelea vechi : )) .
How wonderful our world is - Imi place cum se vede in departare. Banuiesc ca este seara , pentru ca vad florile culcate : )). Prima oara am crezut ca le-a turtit cineva , apoi mi-am amintit ca ele \' dorm \' .
The highway to hell - Poza asta ma inspaimanta , adica , nu-mi plac locurile astea nepopulate. E frumoasa , desi ma intreb unde duce cu adevarat.

Multa inspiratie siiii spor la poze hug


[Imagine: iloveyouanimesign.png]


#37
Mulţumesc pentru comentariu sweetie. <3

Tthe dark side of me.
Hold your best friend with both your hands.
What do women want? Shoes.

Xoxo, Ang.
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

#38
Îţi voi comenta doar ultimele fotografii, Angi *darn, iubesc să-ţi spun aşa*, pentru că ai o colecţie *cough* impresionantă.
The dark side of me e foarte tare. Îmi place cum a ieşit ( btw, ochii sunt de copil - nu? ) ai prins foarte bine ochişorii ăia. Plus că se vede perfect jumătatea aia întunecată a feţei. <3
Hold Your best friend with both your hands. - Ok, nu ştiu cum ai găsit fundalul ăla negru dar a ieşit prea tare poza. Să fi fost o brăţară roz cu o fundiţă pe ea şi credeam că-i ad legat de 'cancerul la sân' n co.
What do women want? Shoes. - Adevărat mesajul iar poza .. erm, vroiam să se vadă mai clar pantoful ăla. E bine şi aşa, oricum.

Per total ai nişte poze foarte nice, din câte mi-ai spus aparatele nu te prea dezamăgesc, deci poţi să pozezi aproape orice şi să-ţi iasă bine. Îmi place că ai idei bune şi mai ales că ştii să le pui în aplicare cum trebuie. Keep goin', eu voi reveni când aduci poze noi.
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy


#39
Mulţumesc măi! x]

When I came in the air went out.

Xoxo, Ang.
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

#40
Bai pisi ma gandeam sa-ti comentez ultima fotografie postata,asa ca :

When I came in the air went out.
Imi place foarte mult fotografia asta mai pisi,exprima originalitate si nu numai.Configurarile pt. culori si fundal sunt de nota 12 iar lumina neonului cade intr-un unghi aparte pe fotografie.Era loc mai de bine tind sa spun,mereu va fi..am vazut si poze mai bune la tine insa nu am de gand sa le comentez.

Succes in continuare si o sa mai arunc cate-un ochi p'aci din cand in cand.

kthxbye pissy pupic =)
This curiosity completes us all and drives us all.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)