Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Meeting Pitesti?

#11
Well... eu as putea in weekenduri cand nu am scoala asta stresanta. Daca e in timpul scolii cam pe la ora 3 cred. In weekend oricand 39 la orice ora cred. Weekendul viitor poate ar fi bine 39

#12
Hei, e super daca ne intalnim si sigur as veni cu conditiile:
-sa ne intalnim in weekend sau in timpul saptamani, dar numai dupa ora 14:30/15:00 deoarece eu am ore pana la 14:00.
-sa fiu anuntata cu cel putin 4 zile inainte de intalnire.
-sa nu apara nimic nou care sa-mi dea planurile peste cap.
Daca e ceva nou va rog sa ma anuntati la profil pentru ca nu stiu cand mai intru pe aceasta pagina.
:bye: bye:
!!! Priveste lumea in ochi si spune exact ceea ce gandesti, altfel esti doar o marioneta !!!

#13
Eu stau in Arges, asa ca nu as putea sa ajung in pitesti decat in week-end probabil.. Din C. de Arges nu e nimeni?! ;D
[Imagine: dh4h3a.png]

~.~
„Nu poti cunoaste cu adevarat decat ceea ce renunti a stapani.”

#14
Pana facem noi meeting fac astia din brasov inca 2 meeting-uri....


Dar e careva din Pitesti care merge la Nijikon ? sau din Arges (sa nu se supere FreeToLove) ? sau ARE PLANURI SA MEARGA LA NIJIKON




Cum am spus-o "Nu exista fani in Pitesti !" , cum ati dori voi sa faceti meeting , ca nici macar un mic sacrificiu nu puteti sa faceti.."unul doreste sa fie anuntat cu 100 de ani inainte, altul doreste sa bata soarele din unghiul S-E, altul il doare o unghe, altul nu a baut ceaiul de dimineata si plange..." au trecut 2 saptamani si parca au murit toti .


#15
Deci, nimeni nu mai doreste sa facem si noi un meeting ? Eu cred ca ar fi super mai ales ca, acum avem vacanta. Sa nu mai zic ca, orasul este asa super impodobit. ;D. Cred ca ar fi dragut! Asteptam doritori!
[Imagine: dh4h3a.png]

~.~
„Nu poti cunoaste cu adevarat decat ceea ce renunti a stapani.”

#16
I.m free this week, de fapt, sunt liberă toată vacanța. Cred că ar fi frumos să ne întâlnim, eu cu Zapy Yaoi oricum voiam să ne întâlnim pe undeva, deci nu știu.
Săptămâna asta-i bine? Poate pe la MC înăuntru că-i cald și bine sau să mergem la patinoarul din centru sau cel din Orășel. Am fost la cel din Centru și sunt toți țăranii iar în ștrand n-am apucat. Sau poate să ne plimbăm așa aiurea prin oraș ?
Anw, să mai vină doritori, am văzut că mai sunt din Pitești xD.
[Imagine: Jun0xCa.png]

#17
Si eu sunt libera toata vacanta, nimic stabilit nicaieri 21 Dar, la patinuar nu cred ca as fi in stare sa merg: imi sucesc piciorul si mergand simplu, cu rolele am cazut si nici azi nu stiu sa merg, iar la patinuar... nu vreau sa stiu ce se va intampla 21 In orasel nu am apucat inca sa merg si ar fi dragut sa mai trec (nu am mai mers in ultimii 4 sau 5 ani din motive stupide - ba se mutase nu stiu unde, ba nu am avut timp - aveam mai demult norocul ca oraselul sa vina chiar in fata blocului meu o.o). Si la Mc ar fi destul de bine - caldura :3 - .Sper sa mai fie doritori 65

Psycho XD

#18
Zapy Yaoi....nici eu nu stiu sa patinez...dar ar fi frumos sa ne adunam intr-o zi toti pitestenii si sa mergem la patinuar. :3 Si eu sunt din Pitesti apropo..21
In vacanta asta nu pot, dar in orice zi dupa vacanta sunt disponibila (mai putin in week end...~.~).Pe unde stati? Cineva de pe Craiovei? In afara de Daria..:]]
"Time present and time past
Are both perhaps present in time future,
And time future contained in time past.
If all time is eternally present
All time is unredeemable." T. S. Eliot

Check it out

#19
Ouh, nu poți în vacanța =( ? De ce - ce băgăcioasă sunt - ?
Înafară de Zapy Yaoi numai sunt doritori pentru vacanța asta? FreeToLove tu ce zici, până acum parcă doreai 4.
[Imagine: Jun0xCa.png]

#20
Mda, chiar doream, insa nu stiu daca se mai poate : ((. Vezi tu, eu sunt din Arges. Rar merg prin pitesti, si evident nu singura. O sa fiu probabil dupa 1 Ianuarie. Stau la matusa, in Trivale. Insa nu e ceva stabilit.. Parintii m-au anuntat ca plecam vacanta asta la niste rude, pe undeva prin Bucuresti (mai precis, undeva la capatul Bucurestiului, nu mai retin numele acelei zone), si ca ne intoarcem cu o saptamana innainte de a incepe scoala. Mda, asa ca planul meu a fost dat peste cap. Totusi sper sa se razgandeasca. Nu stiu.. Vreau sa va cunoscccc : x Chiar vreau sa ajung in pitesti!<3.
[Imagine: dh4h3a.png]

~.~
„Nu poti cunoaste cu adevarat decat ceea ce renunti a stapani.”




Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)