Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Meeting Pitesti?

#1
So...ca un om singuratic si fara prieteni ce sunt m'am gandit sa organizez...no wait defapt intai sa aflu daca mai exista oameni singuratici si tristi din Pitesti pe acest forum.Daca da..hai sa ne intalnim! astfel nu vom mai fi singuri! ne vom plange de mila unul celuilalt si vom vorbi despre anime/manga or whatever!
BE MY FRIEND!
You won't hear me, but you'll feel me
Without warning, something's dawning, listen.
Then within your senses,
You'll know you're defenseless
How your heart beats, when you run for cover
Your can't retreat I spy like no other.

#2
Uuu la la . Altcineva din frumosul Pitesti 15 . Eu una as veni, depinde de data, ora, locatie .

Si mi- ar placea sa se mai stranga. Mai sunt de prin Pitesti, nu multi dar poate, cine stie 65 .
[Imagine: Jun0xCa.png]

#3
Revin la acest thread pentru a propune o intalnire a fanilor anime,again,insa de data asta vin si cu o sugestie in privinta datei in care va fi organizata.Ce ati zice de o zi din vacanta pascala ce urmeaza (intervalul 15-25 aprilie),probabil vom avea parte de vreme buna in acea perioada.
Daca doriti sa veniti lasati posturi aici(aveti 17+ zile sa va decideti) si eventual ceva sugestii,opinii.
Asta e tot,goodbye,may your god be with you!
You won't hear me, but you'll feel me
Without warning, something's dawning, listen.
Then within your senses,
You'll know you're defenseless
How your heart beats, when you run for cover
Your can't retreat I spy like no other.

#4
Si mai sant si eu de pe acolo 2 .. pe langa faptul ca sant putini.

#5
Well... is din Pitesti si eu 65
Yeah cam putini >.<

Psycho XD :bye:

#6
Sal, lume, si yo sunt din Pitesti.
Nu am vazut meeting-ul la timp si am cam ratat intalnirea din vacanta pascala, tinand cont ca acum e inceputul toamnei, dar oricum, mi-ar face placere sa cunosc personal alti iubitori de anime din orasul meu.
Poate nu e prea tarziu sa organizam ceva,
Poate...
!!! Priveste lumea in ochi si spune exact ceea ce gandesti, altfel esti doar o marioneta !!!

#7
Pai asta astept, sa organizam o intalnire de gradul 8 . Dar mai intai sa vedem cati sant de prin zona.

#8
si eu sunt din pitesti ...deci pana la urma va fi sau nu o intalnire 4

#9
Ok sa zicem ca ne am stras .... unde ne intalnime:

- Expo sau Expopark: aici ar merge la anumite ore , deoarece pe acolo sant pensionari si copii.
- Strand (scena) : ar merge mai ales ca e frumos afara , dar nu stiu cat e distanta dintre fiecare.
- Padurea Trivale (ciuperca mare) : cred ca e cea mai buna idee.. mai ales daca bate soarele avem umbra.

- Centru : nu cred ca e buna ideea deoarece sant prea multi oameni pe acolo (urasc oamenii)
- Cinema lumina : nu cred ca da nici dracu pe acolo
- Parcul afganilor 21 Prundu (liceul de chimie / sportiv): prea departe...

#10
Wow,cati ati aparut intre timp,daca se va face un eventual meeting cred ca va fi pe undeva pe la finalul lunii septembrie-inceputul lunii octombrie,dar intre timp as vrea sa vad cati sunt dispusi sa vina si care ar fi programul lor,ca nah majoritatea au inceput scoala and shit;anyway postati aici reply cu orele si perioada in care ati dori sa se organizeze acest meeting,lasam locatia si alte detalii la final.
You won't hear me, but you'll feel me
Without warning, something's dawning, listen.
Then within your senses,
You'll know you're defenseless
How your heart beats, when you run for cover
Your can't retreat I spy like no other.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)