Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Naruto] Cea mai retrasa si singura floare este si cea mai frumoasa

Helo.

Asta a fost no.1 Acum sa incep cu no.2. Deci capitolul a fost destul de lung...de ce nu?! Adica? trebuie sa ma multmuesc cu ce am primit ca cum se spune: Dumnezeu i.a darul nemultumitului...sau ceva de genu. Deci a fost destul de lung dar preferam ceva mai. Actiunea nu a fost grabita si asta ma bucura. Am savurat fiecare moment din viata trista a Sakurei, fiecare clipa de amaraciune, fiecare lacrima, fiecare rana care se contura in sufletul ei nevinovat si ranit de atatea ori...E trist cat poate suferi dar o sa vina acea mult dorita schimbare...acea schimbare care o va pune pe locu 1 nu numa la invatat ci si la beauty. Si plus ca o calatorie la Milano nu strica. Adica poate profita, impusca doi iepurasi(mai bine merge saruta) dintr.o lovitura: merge acolo sa se schimbe si poate si vizita Milano, capitala modei...si poate face putin sport(prin magazine, bineinteles). Oricum, nu pot sa cred cu cata nesimtire vine Sasuke la Sakura si ii mai cere explicatii de ce nu a venit la scoala, de ce nu la mai sunat si ce a mai intrebat.o. Si sa o mai si sarute dar nu asta a fost cireasca de pe tarta ci faptul ca i.a spus ca o iubeste si ca nu si.a batut joc de ea ci ca tine la ea...Deci m.a dat gata. In acest moment am ceva cu iubitii care sunt niste ja**e fara suflet si daca Sasuke ar fi in fata mea nu l.ar mai scapa nici dra*u din mana mea. O asigur pe Sakura si pe scriitoare -. Eu ii multmuesc scriitoarei ca a avut bunatatea de a trece si pe la mine sa ma anunte de continuarea si o astept si data viitoare. Ii urez succes si inspiratie!
S
Y
[Imagine: 445775bigthumbnail.jpg]
E trist cand stii ca tot ce`a fost s`a terminat.....E trist cand stii ca tot ce`aveai..s`a spublerat! E trist cand stii ca tot ce`a fost...a devenit...O simpla AMiNtiRe, o pata de iubire...Si inca`ncerci s`o iei de`la`nceput.. dar in zadar! incerci tu iara....Negrii, ochi, abis, inchis fara de scapare! Nu incerca tu iara sa te`mpaci! cu gandul ca o sa mai fii~atat! Impaca`te cu`a tau gand si restu il omoara





Răspunsuri în acest subiect
RE: Cea mai retrasă și singură floare este și cea mai frumoasă - de Sho-Yo - 21-02-2012, 09:57 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Suspine de singurătate Buubz :) 12 4.185 28-12-2011, 03:05 PM
Ultimul răspuns: Buubz :)
  Ehe, prima si singura mea poezie... :)) Black Rose 2 2.678 04-12-2011, 08:55 PM
Ultimul răspuns: Black Rose
  Floare de Lotus[+16] Piersicuta 14 8.872 12-08-2011, 04:16 PM
Ultimul răspuns: Sho-Yo
  O floare de Iris Acadea' 6 5.705 13-01-2010, 04:43 PM
Ultimul răspuns: Acadea'
  Frumoasa din Garsoniera Adormita si Printul pe Motocicleta Neagra Selena. 2 4.052 16-09-2009, 11:06 PM
Ultimul răspuns: Selena.
  O floare de cires si iubirea trandafirilor roz(sakura and sasuke) Shilpa 5 12.054 15-09-2008, 09:11 PM
Ultimul răspuns: Aly


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)