Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Terminat] Just us... +18 [facut de manu&gabytsswh]

#21
Tnkz for commz hug
Next:


Capitolul 8



Cand deja facusem inundatie pe gresia din baie, Itachi imi ceru sa ma opresc. Am fost baiat ascultator si m-am oprit, insa cand a scus limba la mine si a luat vaporasul de cand eram mici, incepand sa se joace cu el, nu m-am putut abtine si am izbucnit in ras. M-am apropiat incet de el, luand ratusca de jucarie si incepand sa o ciocnesc de vaporas, punandu-mi in acelasi timp si o mana pe umerii sai, apoi am lasat jucariile sa pluteasca in voie in oceanul cazii noastre.
Din gelozie, l-am intrebat despre orientarea sexuala a lui Kyle, iar el imi spuse ca e hetero, dar are si tendinte de gay. Mi-a mai zis ceva despre el care nu prea m-a interesat insa, fiindca eram cam nervos. S-a prins ca sunt gelos si m-a intrebat asta cu o mecla perversa.
Am mormait cateva cuvinte de neinteles, atintindu-mi privirea asupra ratustei si vaporasului. Ma rosisem usor in obraji, ceea ce ilfacu sa ma pupe pe ei, apoi pe buze. Am ramas perplex, nu ma asteptam sa se intample asta, insa mi-am revenit rapid, raspunzand cu o intensitate probabil mai mare decat el.
Mi-am pus mana pe pieptul sau, incepand sa il mangai, apoi mi-am coborat-o intre fesele sale, apasand usor asupra spatiului ingust si introducand acolo un deget. A sarit ca ars din cada, uitandu-se cu draci la mine, in timp ce eu eram mai mult decat confuz, insa mi-au venit dracii si mie rapid fiindca fusesem respins in halul asta, de parca cine stie ce pana mea i-as fi facut.
M-am imbracat si m-am carat in camera noastra, fiindca aveam nevoie sa scriu. Tineam un jurnal si nu mi-era rusine de asta, scriam in el de fiecare data. M-am pus la birou si am scos agenda, incepand sa scriu notarile din data de astazi, insa nu am reusit sa termin, fiindca frate-mio ma intrerupse, curios despre ceea ce scriu. Mi-a spus sa merg la masa si l-am avertizat sa nu se uite, ca l-am trosnit.
M-am intors in scurt timp, fiindca eram ingrijorat ca imi va cotrobai prin lucruri si va citi ceea ce am scris. Nu ca ar fi ceva rau, insa nu suportam ca cineva sa se bage cu nasul in treburile mele. Spre norocul meu, Itachi se afla cu I-phone-ul in mana si castile in urechi in patul meu, jucandu-se.
Mi-am vaut de ale mele, continuand sa scriu. Cand am terminat am vrut sa il rog pe sexosu` meu sa ne jucam amandoi pe PS3, insa nu mai era in camera.
- Itachi! s-a auzit vocea mea strigandu-l usor in grijorat. Am urcat la mansarda, unde stiam ca mai sta, insa nu se afla acolo. M-am uitat mai apoi prin toata casa, in speranta ca il voi gasi, insa nimic, nu era pe acolo.
M-am uitat in cuier, constatand ca geaca lui disparuse. Dezamagit, m-am intors in camera noastra, aruncandu-ma pe pat si incepand sa plang.
- Imi pare rau... Imi pare atat de rau! spun cu vocea inecata in lacrimi, in zadar insam nu ma auzea nimeni.
- De ce plangi? i-am auzit vocea fratelui meu intrebandu-ma, apoi se aseza langa mine in pat si isi aseza o mana pe mijlocul meu, trecandu-si-o usor peste bluza de pijama.
M-am ridicat in fund si l-am luat in brate, simtindu-i raceala pielii fetei si a mainilor.
- De ce ai fost afara fara sa imi spui? intreb inca plangand usor dezamagit, insa degetul sau mare de la mana stanga imi sterse lacrimile sarate, iar apoi a ciufuli usor.
- Ti-am lasat un bilet pe frigider unde scria ca sunt pana la colt sa iau mancare, spuse acesta zambindu-mi usor trist.
Ma uit la frati-mio cu o fata confuza, intrebandu-l din priviri ce biletel, iar el urma:
- Ar trebui sa te uiti si in jur, nu numai inainte!
M-am lasat tras in abisul ochilor sai verzi, uitand de mine, si m-am facut ghem in bratele sale precum o pisica ce doreste afectiune de la stapanul sau.
- Itachi, imi cer iertare pentru treaba din baie...
- Eh, lasa, spuse sarutandu-ma pe frunte, te-am iertat deja, l-am auzit mai apoi spunandu-mi.
- Esti cu Kyle? am intrebat lasand o lacrima sa pice pe pantalonii sai, apoi alta si alta. Ma exaspera gandul ca fiinta pe care eu o iubeam e cu altul.
- Normal ca nu, mi-a spus el pe un ton senin. Nu sunt cu nimeni, Sasuke, nu stiu de ce tot iti faci griji.
M-am intors cu fata in sus, lasandu-l sa stea cum vrea in pat, fiindca realizasem ca prea exagerasem. El se puse langa mine, sarutandu-ma pe obraz.
- Stii... Noaptea cand ne-am facut handjob, incep eu rusinandu-ma. M-am tot gandit si la... Un blowjob, reusesc sa articulez cu mari pauze in vorbire, devenind rosu precum un rac. Itachi se intoarse la mine stupefiat, nestiind probabil ce ar putea spune.
Innebunisem, insa nu ma puteam abtine sa nu ma uit la frumosul meu frate. Ma obseda gandul ca e al lui Kyle, ca l-a avut altul inaintea mae, ca nu ma place si multe, multe alte ganduri de om nebun. Nu reusea sa spuna nimic, ci ma privea in continuare cu ochi mari, incercand sa isi gaseasca si el cuvintele.
- Sunt prea gelos, iarta-ma, spun in soapta punandu-mi mainile pe ochi si imaginandu-mi in fata mea o frumoasa scena de amor intre mine si fratele meu: el se afla deasupra mea, pe un pat din Egiptul Antic, iar eu, cu picioarele incolacite strans in jurul taliei sale si mainile in jurul gatului, il simteam ferm in interiorul meu, ma facea sa urlu de placere. Ma trezesc din scurta clipa de visare, inclinand negativ din cap. Nu se putea sa ma gandesc la asa ceva cu fratele meu, era sange din sangele meu, plus ca nu puteam uita ca fusesem lipiti candva, la nastere, foarte putin.
- Nu e nimic, a articulat intr-un sfarsit, lasandu-si capul pe umarul meu si sarutandu-ma pe obraz.
Era groaznic, parca isi batea joc de mine. De ce ma tot saruta daca nu voia sa fie cu mine? Spusese ca nu e cu Kyle, probabil era cu altcineva, sau cu Kyle era doar o aventura, sau dracu` lua-m-ar, nu mai stiam nici eu ce dracului e in mintea mea bolnava, facuta praf. Era asa de dulce si de sexy cand se apropia de mine, ma facea sa tremur de dorinta si de emotie..
- Hai sa mancam strugurasi! il aud pe Itachi spunand, apoi imi lua mainile ce erau asezate pe fata mea, facandu-ma sa scancesc usor din cauza luminii de la bec ce imi intra brusc in fata
M-am ridicat, lasandu-ma tarat dupa el pana in living, asezandu-ma pe canapea. In cel mult doua minute, Itachi se intoarse cu niste strugurasi uriasi in farfurie si se arunca langa mine, punand farfuria cu bunataturi pe masa.
A luat un bob si si-a trecut lasciv limba peste el, constient ca ma uit la el cu pofta. L-a bagat i ngura, muscand cu placere si scotand un geamat usor, sau cel putin eu asa am perceput acel sunet.
- De ce imi faci asta? m-am auzit spunand fara sa gandesc. Vezi ca nu ma pot controla, ca sunt gelos, ca sunt un idiot...
- Ssst! l-am auzit pe Itachi spunand cu degetul pe buze, ca o pecete. A mai luat un bob si l-a bagat jumatate in gura, apropiindu-se lent de mine. Mi-am intredeschis plin de dorinta buzele, muscand din acel bob si lipindu-mi in acelasi timp buzele de ale sale intr-un pupic copilaresc ce a fost insa transformat intr-un adevarat sarut, fratele meu urcandu-se deasupra mea pe canapea, cu picioarele incolacite in jurul bazinului meu, iar eu avand mainile pe talia sa.
'' Sexy... ''
"Iadul e gol si toti diavolii sunt aici. " (W. Shakespeare)

Blog:
Codul Cuvintelor | L'art de L'amour

#22
Deci e un fic suuuper tare...Cand am observat ca era cu Itachi si Sasuke mi s-a facut rau gandindu-ma ca era ceva cu naruto si sakura si in satul frunza...Multumesc lui D-zeu ca e ceva in secolul 21 te rog
Abia astept sa vad cum reactioneaza Sasuke cand vede ca Itachi vrea sa se mute 71 ah si nici eu nu ma asteptam sa vad un jurnal in sertarul lui....
Itachi nici nu a ezitat sa-l citeasca :001_302: :001_tt1: Doamne ce-a putu sa-l intrebe Sasuke 21 Ce pervers mic sii lacom e Sasuki 21 Of ce cute pot sa fie..in sfarsit incepuse o scena calumea...cand m-am lovit de semnatura user-ului 20 A durut.... :cry: Va roog mult de tot sa continuati actiunea :perv:


Va trimit acum un pachet de inspiratie fetelor pupic Sa puneti nextu repede!!! :perv:
[Imagine: images?q=tbn:ANd9GcSj7w6aX6FleDRwZa9BDCD...RuWhUr5CXA]

#23
Baietii astia nu-s normali niciunul...macar Sasuke e mai sincer cu ceea ce simte. Stiu ca il vrea pe Itachiiii, dar si Itachi vrea sa faca prostii cu frate-su...asa ca ce mai stati, baietii?
Sariti unul pe altul ca sa avem si noi ce citii 21
Faza cu blowjobul a fost mortala...nu m-am asteptat la asa ceva 21
Deci astept nextul fetelor poop

"Omul este cel mai putin el insusi,atunci cand vorbeste in propria persoana.Da-i o masca si el va spune adevarul."Oscar Wilde
[Imagine: chibi_5001.gif]
, chibi-ul lui

#24
Capitolul 9


Incep ca imi sarut fratele pe gat, in timp ce mi-am strecurat o mana sub bluza lui, pentru ai arata, ca nu ma retine absolut si ca nu sunt cu nimeni. Am inceput sa imi frec soltul de al sau, facandu-l sa geama usor de placere. Puteam sa simt prin pantaloni ca se cam intarise acolo si daca nu il scapam repede de povara, exploda. Ii dau jos bluza si incep sa il sarut pe gat, in timp ce el ma mangaia pe spate, lasandu-si capul pe spate pentru ca eu sa am mai mult spatiu. Incep sa cobor cu saruturile spre unul dintre sfarcuri, pe care il iau in gura si incep sa il musc cu grija, sa il rotesc cu limba usor, sa il ling apasat si sa il sug lacom, facandu-mi fratele sa isi arcuiasca spatele si sa geama de placere, apucand materialul canapelei si trangandu-l puternic. Imi indrept atentia si spre celalalt sfarc, dupa ce l-am intarit pe acesta, aplicandu-i acelasi tratament, in timp ce l-am desfacut foarte usor la pantaloni si mi-am strecurat o mana in pantaloni si boxeri, incepand sa ii mangai mandria, care era destul de tare, aratand ca vrea si restul si ca ar exploda, daca l-as lasa nerezolvat.
Incep sa cobor cu saruturile tot mai jos, in timp ce trageam pantaloni si boxeri in jos, descoperindu-i membrul, ce era in erectie. Ii apuc penisul si cand vreau sa continui, simt cum ma apuca de par, tragandu-ma in sus. Imi atintesc privirea spre el, ridicand sceptic o spranceana, cerandu-i din priviri o explicatie, cu referire ca ma oprise sa ii fac un blowjob mai devreme. Imi dadu drumul la par, apoi isi puse palmele pe chipul meu, tragandu-ma delicat spre el, lipindu-si fruntea de a mea, iar nasurile ni se atingeau.
- Te rog, nu imi fa aia sa imi demonstrezi ca nu esti cu nimeni, imi sopti si ma saruta scurt pe buze.
- Daca nu vrei sa iti fac blowjob, ce spui sa ne "frecam" ? Il intreb si il musc incet si pasional de buza inferioara.
Aproba din cap, apoi imi dadu jos pantaloni si boxeri. Il intind din nou pe canapea, dar era cam incomoda pe ea, asa l-am tras dupa mine pe scari, intrand in camera noastra. Ma asez pe patul sau, facandu-i semn sa vina la mine, ca nu ma voi lasa pana nu il termin. Chicoti si se urca deasupra mea, iar eu mi-am incolacit picioarele dupa talia lui, iar intre trupurile noastre se aflau mandriile, care au inceput sa se frece una de cealalta, fiindca Sasuke incepu sa se frece de mine, mimand sexul. Imi pun mainile dupa gatul sau, incepand cu o mana sa il mangai pe spate si cu cealalta sa ma joc in parul sau, in timp ce ne sarutam ca bezmetici, fiindca eram aproape sigur ca buzele noastre ni s-au contopil si se despartea, doar cand ne schimbam pozitia capului si trageam in acelasi timp aer in piept. I-am gemut fara sa vreau in gura, apoi mi-am desprins buzele de ale sale, incepand sa gem de placerea, care o simteam in acel moment, nepasandu-mi ca eram frati de sange si ca cicatricea de pe coapsa mea stanga imi amintea ca am fost o data lipiti pentru doua saptamani, pana s-a vazut ca nu impartim acelasi os sau muschi. Era doar carne si piele, ce ne unea si vase de sange capilare, cea ce pe doctori ii facu foarte fericiti, ca nu era vreo vena importanta. Chiar si acum ne mai amuzam cand ne uitam la poze cu noi cand eram mici si uniti, apoi imbracati si coafati la fel, incat nici noi nu ne recunosteam. Mda, era chiar ciudat asta, sa nu te recunosti pe tine insati.
Dupa scurt timp mi se alatura si Sasuke, dar el gemea infundat, fiindca avea fata ascunsa in umarul meu. Simt cum imi vine si scap un geamant puternic, apoi un oftat de usurare, ejaculand. In acelasi timp, ejacula si fratele meu, apoi imi dadu un sarut pe buze, la care i-am raspuns obosit, dar doritor si pasional. Eram amandoi usor asudati, cea ce m-a facut pe mine sa ma ridic rapid si sa imi iau o alta pijama groasa, alba cu ursuleti pe ea, care am primit-o de la bunica, acum un an, crezand ca mie inca imi mai plac lucrurile astea de copilasi. Cand ma vazu in ea, Sasuke izbucni in ras si doar privirea mea ucigasa, il facu sa reduca rasul la chicoteli. Mi-am luat medicamentele si i-am spus sa dormim in patul meu, fiindca a lui are cearceafurile ude. Se inrosi la fata, apoi incepu sa isi caute pijamaua, dar se hotara sa doarma gol-pusca.
- Caut-o, fiindca maine de dimineata, vin tata si cu mama. Daca vin in timp ce dorm si intra in camera, te vor vedea gol, fiindca tu ai obiceiul sa te descoperi cand dormi si vor intra la banuieli. Ultimul lucru de care am nevoie, sunt banuielile lor, spun calm si autoritar, apoi mi-am amintit de ceva. Futui! In sufragerie e debandata! Strig panicat, iesind taifund din camera.
Am patinat putin pe coridorul, dandu-mi gramada si lovindu-ma cu fundul de perete - fratemiu radea ca un nebun de cazatura mea - si am scos un ironic "au". Ma ridic si cobor scarile cu grija, ducandu-ma in living si incep sa strang hainele de acolo, ducandu-le in baie, arucandu-le in cosul de rufe. Am facut luna linvingul, luand farfuria cu struguri sus in camera. Am intrat si mi-am gasit fratele, cum isi inschimba cearceafurile, in traditionala sa pijama, dar eu dormeam intr-o pereche de pantalonas din fas, negri si atat, dar acum ca sunt bolnav, trebuie sa dorm in pijama, cea ce uram de moarte.
- Hmmm, facu, cand i-am bagat un bob de strugure in gura si apoi i-am dat un pupic pe buze. Dulce, adauga, in timp ce eu mancam restul din fruct.
De fapt l-am mancat pe tot si apoi m-am urcat in pat, iar dupa ce becul fusese stins, aparu si fratele meu. Mi-am pus capul pe pieptul sau - ascultand bataile inimi sale, ce batea la unson cu a mea -, mi-am asezat un picior peste ale lui, ca dormeam pe o parte si i-am cuprins mijlocul cu mainile. Zambesc cand il simt cum ma mangaia pe crestet si am adormit imediat, sub atingerea fina si protectoare a maini sale...
[Imagine: opus.jpg?t=1332600540]
If I can't move Heaven, I'll raise Hell... - Sebastian Morgenstern (The mortal instruments)
Perfect enemyMy fan fic blog[Imagine: chibi_4003.gif]Yo man, chibi Manu^.^

#25
Hey girls! :]
Imposibil sa nu trec pe aici, I mean, nu ratez niciun capitol. hug
In afara de greselutele de tastare...
" [...] iar eu mi-am incolacit picioarele dupa talia lui, iar intre trupurile noastre se aflau mandriile... " - Aici nu-mi place deloc cum suna repetitia conjunctiei "iar".
Ehh, lasand la o parte greselile, chiar ma intreb cand o sa ajunga la o partida adevarata. Si`apoi, eu nu stiu care va prelua initiativa, pentru ca amandoi au momente cand refuza, ba Itachi, ba Sasuke 33 Never mind, eu astept19
Fetelor, spor la scris, ca de obicei ^^

#26
Tnks for com hug


Capitolul 10



De la un simplu sarut am ajuns la lucruri mai incitante: fratele meu incepu sa ma sarute pe gat, sa imi mangaie pielea, sa isi frece soldul de al meu astfel incat am inceput sa gem. Mi-am dat seama ca facea toate astea doar pentru ca eu sa imi dau seama ca el nu este cu nimeni altcineva. Dupa ce m-a dezbracat, a inceput sa imi linga sfarcurile, facandu-ma sa gem de placere. Cand m-a desfacut la pantaloni si a vrut sa imi faca blowjob-ul mult visat de mine, l-am oprit. Nu voiam sa faca asta pentru a-mi demonstra mie ca e singur.
Spre surprinderea mea, Itachi ceru sa ne frecam. Am acceptat bucuros, dezbracandu-l. M-a asezat in canapea, insa din cauza faptului ca era prea ingust spatiul, m-a ridicat si m-a tarat pana in camera noastra.
S-a trantit in patul meu, iar eu m-am pus deasupra lui, incepand sa ma frec de el. S-a incolacit in jurul meu, incepand sa geama o data cu mine, lasandu-ne amandoi inghititi in oceanul de placere. Nu mai conta nimic in lume acum, ci doar faptul ca eram amandoi!
Dupa putin timp, Itachi gemu ceva mai tare, ejaculand in acelasi timp in care am facut-o si eu, apoi incepand sa ne sarutam doritori. Mi-am lasat trupul obosit peste cel fratelui meu, insa el se ridica rapid si isi cauta sa se imbrace, nimerind chiar o pijama de la bunica noastra, cu ursuleti. Nu m-am putut abtine si am izbucnit in ras, insa fratele meu se uita urat la mine, facandu-ma sa ma opresc, rezumandu-ma doar la chicoteli. Eu, mai incapatanat, nuvoiam sa ma imbrac, insa el ma facu sa imi iau o pijama spre mine, fiindca parintii aveau sa se intoarca in dimineata urmatoare.
Zis si facut, m-am imbracat in pijama, iar el a iesit val-vartej pe usa, fiindca lasasem circ in sufragerie. S-a lovit de pereti, ceea ce ma amuza copios. Dupa ce termina, ma vazu strangand cearsafurile si schimbandu-le, fiindca erau ude leoarca de la transpiratie. Am mormait usor cand mi-a bagat un strugure in gura, apoi ma saruta pe buze.
Ne-am asezat in pat amandoi, el punandu-si capul pe pieptul meu si si-a pus un picior peste al meu, cuprinzandu-ma in acelasi timp in brate, iar eu am inceput sa il mangai pe crestetul capului. A adormit si el, apoi am adormit si eu.

Cand am reusit sa ma trezesc intr-un sfarsit, l-am simtit pe Itachi in spatele meu, lipit de mine. Nu aveam plapuma pe noi, iar mainile noastre erau impreunate. Am auzit usa deschizandu-se, insa mi-era prea lene ca sa ma ridic, am ramas asa, privind in gol. Mama intra in camera si ne privi zambind. Cand m-am uitat in jos am observat ca picioarele noastre - coapsele, mai precis - ce fusesera lipite prin piele si putin in muschi erau lipite si acum, doar formal. Am suras, amintindu-mi de pozele acelea amuzante cand eu si Itachi nu ne puteam deosebi, fiindca eram identici si atunci, si acum, cu exceptia micii mele cicatrici de la frunte. O poza imi veni in minte, cand eu si fratele meu aveam doar o saptamana: eram goi pusca amandoi, aveam coapsele unite si ne tineam de manite. Ochii ne erau albastrii - acel albastru de bebelus de acestia.
M-am ridicat si l-am invelit pe Itachi, apoi mi-am sarutat mama, indreptandu-ma catre dus. Am intrat in cabina de sticla, dand drumul apei fierbinti sa imi curga pe trupul incins. Prin minte mi se desfasurau evenimentele de ieri.
Ce zi nebuneasca! Si, mai ales, ce noapte! ! !
Intors in camera, mi-am vazut fratele cascand. Era ciufulit tot si avea o figura pe care cu greu n-ai fi sarutat-o intruna. M-am dus pe marginea patului, langa el, sarutandu-l usor pe buze, apoi l-am auzit spunand:
- Ce dracului ai visat aseara?! Ti s-a sculat si ma incomoda!
Cand aceste lucruri mi-au ajuns la urechi m-am facut rosu ca un rac. Atunci s-a aplecat peste ``balustrada `` si mi-a sarutat buzele, tot parul venind peste noi si acoperind sarutul.
S-a auzit usa deschizandu-se, apoi vocea melodioasa a mamei:
- Baieti, ati vazut cumva... Ce faceti!? intreba aceasta cu glas speriat acum.
Itachi se retrase rapid, incercand sa para cat mai natural posibil, si spuse:
- Ii sopteam ceva la ureche.
Femeia rasufla usurata, apoi ne zambi multumita.
- Vom merge in parcul de distractii astazi, deci repejor, imbracarea!
Fratele meu a sarit din pat, ducandu-se la dus, timp in care eu mi-am luat o pereche de blugi stramti pe corp, ca doar aratam ca un fotomodel, si un maieu negru, mulat pe corp. Mi-am aruncat pe deasupra un hanorac subtirel, indreptandu-ma catre sufragerie.
Dupa aproximativ cincisprezece minute cobori si fratele meu, imbracat sexy, cu un tricou gri inchis si o pereche de blugi usor largi. Arata bestial. Si-a luat si el un hanorac identic cu al meu pe deasupra, astfel parand doua picaturi de apa.

In parcul de distractii, parintii nostrii au ales sa se duca in tunelul Dragostei, dracia aia de pestera artificiala plina de inimioare, Cupidoni, ingerasi si draci si laci si ce or mai fi ei pe acolo. Uram locul ala. Eu si Itachi am hotarat sa mergem in Tunelul Groazei, doar acolo era lumea noastra, acolo ne placea noua cel mai mult. Printre zecile de monstrii, strigoi, fantome, varcolaci, vampiri si draci ce mai erau pe acolo, eu si Itachi ne sarutam ca doi nebuni, nepasandu-ne de ceea ce se desfasura in jurul nostru. Putea sa treaca pe acolosi presedintele, din partea noastra avea s-o suga, prea ne simteam bine.
Puteam spune ca sunt in al noualea cer, niciodata nu ma simtisem mai bine alaturi de cineva, mai ales ca acel cineva era insusi fratele meu. Gradul de rudenie pesemne ca il uitasem, nu imi mai pasa, prea il iubeam. Dragostea mea pentru el trecuse de mult de cotele fratesti, iar el se parea ca simte la fel.
Am iesit dupa un drum destul de lung, usor imbujorati, insa pecetea se asezase peste buzele noastre, ceea ce se intamplase acolo ramanea acolo, in Tunel. Ma simteam usor umflat in pantaloni, fiindca Itachi ma atinsese usor cu mana, facandu-ma sa gem usor de placere.
Spre norocul nostru, parintii nu iesisera inca din Tunelul Iubirii, asa ca am mers intr-o cabina fotografica si am facut cateva poze. La un moment dat, Itachi m-a prins de barbie, tragandu-mi chipul spre al sau si acoperindu-mi gura cu a sa. Limba i s-a strecurat printre buzele mele, invitand-o pe a mea la un joc pervers. Aparatul isi facuse treaba in tot acest timp, facand o poza sau doua. Nu ne deranja insa, aveam sa pastram secret asta si avea sa fie bine.
Exact cum ne asteptasem, aveam si o poza in care ne sarutam. Ea se afla in mana la Itachi, care o privea cu zambetul pe buze, trecandu-si limba peste acestea.
- Ia uite ce frumos am iesit! Parca ma sarut cu reflexia din oglinda, spuse chicotind usor.
- Ai spus ca reflexia ta din oglinda voi fi intotdeauna eu si viceversa, spun bosumflandu-ma.
- Reformulez: ma sarut cu reflexia din oglinda in poza asta!
M-am uitat la el suparat ca un copil mic, insa mi-a trecut repede. Figura lui dulce nu iti permitea sa stai suparat.
- La tine ma refeream, prostutule! spuse intr-un final, prinzandu-ma de dupa gat. Parintii nostri aparura bucurosi, sarutandu-se, iar noi le zambiram multumiti.
In sinea mea imi venea sa ii spun lui Itachi ca il iubesc, urland sa afle tot parcul de distractii, tot orasul sau poate chiar toata lumea. Un frate mai tare ca el nici ca as fi putut avea vreodata. Puteam spune sincer ca il veneram si nu imi pare a rau de ceea ce se intamplase intre noi doi si nu avea sa imi para rau niciodata, desi viitorul nostru impreuna avea sa fie pus sub semnul intrebarii.
"Iadul e gol si toti diavolii sunt aici. " (W. Shakespeare)

Blog:
Codul Cuvintelor | L'art de L'amour

#27
C`mon, guys! Cum de n-a mai comentat nimeni? O.O
Well, I`m here now :]
Da, pai parintii baietilor nu trebuie sa afloe de nimic, mai bine zis, sa nu afle nimic niciodata! 33 Ohh, incep sa ador acest cuplu din ce in ce mai mult, cu toate ca sunt ei cam nehotarati...:-S Deci, poza de "familie", right? 15 Pai chiar nu strica un sarut micut pe acolo :]]
Dragele mele, astept nerabdatoare nextul. BYE BYE! ^^

#28
Capitolul 11


Eram atat de fericit ca mama imi daduse voie sa ies din casa si sa merg in parcul de distractie cu ei.
- Ce dulci sunteti! Exclama mami, uitandu-se la o poza, cand noi doi ne tineam dupa gat si radeam in hoho te la aparatul din cabina fotografica.
Ma uit la Sasuke si ii fac cu ochiul, dandu-i de inteles ca poza in care ne sarutam, era in interiorul hanoracului meu, in buzunarul de acolo. Se intramba usor la mine, apoi am inceput amandoi sa radem, de mecla lui. Dupa ce ne-am potolit, ne-am terminat inghetata si am pornit pe la tarabe, pentru a mai strica niste bani pe mici distracti. Niste copilasi l-au recunoscut pe tati si au inceput sa lalaie in jurul sau, cerandu-i autografe sau sa faca poze cu ei. Eu si fratemiu ne-am luat talpasita, ca sa nu isi dea seama pici, ca suntem cu creatorul personajului Naruto si sa afle ca frati Uchiha ne poarta prenumele noastre. Ca sa ne pierdem prin multime, am mers pe la tarabe, incercand diferite jocuri - de gradinita - si asa am descoperit ca scumpul meu fratior e bun la tinta pusca, ca a reusit sa impuste trei rate - nu reale - si a primit cadou la alegere doi ursuleti ce se sarutau pe o perna de plus, rosie - ei erau albi - si intre ei, o inimioara pe care scria: "I love you forever". Mi-a venit sa-l sarut acolo pe loc, nepasandu-mi ca ne vede lumea, dar am vazut-o pe Yuki - mami - venind spre noi foarte fericita, asa ca m-am rezumat doar sa ii desenez - imaginat - pe pieptul sau musculos si frumos, o inima dandu-i de inteles ca il iubesc mult.
- Copi am sa va dau o veste minunata, dar inainte de asta, Itachi treci in spatele fratelui tau, ma ruga ea si eu m-am dus in spatele brunetului, punandu-mi mainile pe omoplati sai. Oki, continua si trase aer in piept, sunt insarcinata in trei luni, spuse, iar eu a trebuit sa ma tin tare pe picioare, fiindca fratemiu era sa pice pe jos, din cauza socului.
Cool, voi avea o surioara sau un fratior. Dupa ce mi-am pus geamanul pe picioare, am imbratisat-o pe bruneta, felicitand-o si pupand-o pe obraji. Ma indeparta la o lungime de un brat si se uita la ochii mei, incruntandu-se, apoi il chema pe Sasuke. Se uita atent si la el, apoi incepu sa rada, spunand ca ochii nostri isi schimba din nou culoarea, cea ma facu sa imi dau ochii peste cap, fiindca o data la trei luni sau ceva de genu, verdele nostru se transforma in albastru pentru doua zile si pe urma ne revenea culoarea la ochi. Cand se schimba culoarea, irisul arata parca "mancat" de albastru, iar oamenilor din jurul nostru credeau ca aveam lentile de contact - recunosc, eu trebuie sa port ochelari cand scriu, citesc, ma uit la televizor sau la comp. Sasuke veni in spatele meu, isi baga mana in parul meu si imi trase capul intr-o parte si ma musca usor de gat, prefacandu-se ca e vampir - mereu ne prosteam cand ni se schimbau ochii, dar acum am putut sa ii simt limba cum imi mangaia pielea muscata.
Mama i-a spus sa imi dea drumul ca nu e igenic cea ce face - daca ar sti ce am facu eu cu gura sau el, cred ca numai comenta nimic, despre igenic sau nu - si in plus se uita lumea la noi. Am oftat usor si am mai felicitat-o o data, plecand dupa la o taraba, unde am aruncat in baloane sageti de dars, spargand toate baloanele si castigand o inimioara mare si moale, de culoare lila - culoarea mea preferata.
Dupa ce ne-am mai invartit putin pe acolo, ne-am intors la masina, unde ne astepta tata, fericit - ma mir ca nu a lesinat, ca de obicei barbati lesina cand aud ca sunt tatici din nou - dar si putin intunecat in acelasi timp. Eu cu Sasuke facem un schimb rapid de priviri, apoi intram in masina, ispariti, asteptand ca tata sa tipe pe noi, ca mai aveam putin si se futea fratemiu cu mine - nu ca eu eram mai breaz. Porni masina si am plecat spre casa, in timp ce eu imi tineam fratele de mana, dar mainile erau ascunse de inimioara de plus.
- Copi, va faceti bagajele si va mutati la bunica voastra in Okanawa, unde veti merge acolo la liceu, dar din pacate liceul de acolo are doar mate-info simplu. Imi pare rau Itachi, spuse tata, dar eu eram mai socat sa aflu ca o sa locuiesc pana termin liceul cu bunica.
Aprob ispasit din cap, iar brunetul de langa mine imi urma exemplu, dar muscandu-si obrazul pe interior, aratand ca e nervos si ca ar fi preferat sa fie altundeva sau cu altcineva, decat aici, in aceasta masina. Restul calatoriei pana acasa, a fost foarte incordata intre Sasuke si tata, aratand cat de opusi puteau sa fie cate o data. Cand am ajuns, am iesit din masina si m-am dus in camera, unde am inceput sa imi fac bagajele, bagand P.S.3 - ul, jocurile, de fapt toate jocurile, hainele si multe altele. Restul lucrurilor vor fi trimise prin colete sau le va aduce tata saptamana viitoare. Ne-am urcat geamantanele in masina - o parte din hainele lui fratemiu erau prin bagajele mele, fiindca el avea multe si eu mai imprumutam de la el, cate o data - si apoi ne-am urcat in spate.
Pana la aeroport, eu incercam sa imi potolesc geamanul, care era foarte nervos si apoi si-a ascuns fata in scobitura dintre gat si umar si incepu sa planga amar. Abia am reusit sa il impac, promitandu-i ca voi dormi cu el la bunica si ca o sa-i conving pe babalaci sa il lase sa se mute la mate-info cu mine.
- Sasuke si cum ai vrea sa va deosebeasca profi? Nu uita ca esti leit Itachi si el este leit tie si in plus tu nu ai facut matematica, fizica si informatica ce a facut-o fratetu, incerca tata sa il convinga sa ramana la bio-chimie.
- Nu ma intereseaza! Ori ma muti la mate-info ori... fac ceva ce o sa regreti ca nu mai mutat! Striga brunetul cu lacrimi in ochi, in aeroport.
- Frate hai si nu marai la mine ca te bat, ii soptesc in ureche, fiindca se uita lumea la ei in ultimul hal. Tata, fa-i pe plac, fiindca a fost mult mai cuminte ca mine si muta-l la mate-info. Am eu grija sa ajunga la nivelul meu, ii spun tatalui nostru pe un ton rugator si el aproba din cap.
Dupa ce ne-am indepartat de barbat, am trecut de poarta de control, apoi ne-am urcat in avion, asteptand sa ne luam zborul spre Okanawa si spre bunica si bunicul din partea mamei, intr-un sat - oras cu autobuze e sat, atunci eu voi manca cincisprezece boluri de ramen pe narasuflate si il voi bate pe Naruto la mancatul de ramen - unde aveau o gospodarie instarita. Asta inseamna ca toata mansarda va fi numai a mea si a sexosului de langa mine, care era nervos si mai putin avea sa arunce avionul pe luna. Oftez si imi pun castile in urechi si am inceput sa ascult muzica, uitandu-ma pe geamul micut al avionului. Doamne ce plictiseala va fi...
[Imagine: opus.jpg?t=1332600540]
If I can't move Heaven, I'll raise Hell... - Sebastian Morgenstern (The mortal instruments)
Perfect enemyMy fan fic blog[Imagine: chibi_4003.gif]Yo man, chibi Manu^.^

#29
Hi girls! ^^
" daca ar sti ce am facu eu cu gura sau el, cred ca numai comenta nimic, despre igenic sau nu..." Well, da, cred ca ar lesina mai rau cum era sa o faca Sasuke...24
Btw, treaba cu mutatu` la bunica si desigur, la un nou liceu chiar ma incanta. E posibil ca acolo, la noul liceu sa apara noi rivali si poate, poate, mai multe cupluri - yaoi desigur. :pls:
So, cum am mai spus si in alte comm`uri, va urez spor la scris. pupic

#30
Tnzk for comz pupic

Capitolu 12


Dupa ce am facut poze intr-o cabina fotografica, i-am aratat si mamei noastre, care incepu sa ne dadaceasca, spunand ca suntem dulci si alte lucruri stanjenitoare pentru doi baieti de 17 ani. Fratele meu se intoarse spre mine, facandu-mi cu ochiul, dandu-mi de inteles ca poza aceea cu noi doi sarutandu-ne este la loc sigur. M-am strambat la el - adoram sa fac asta -, apoi am bufnit amandoi in ras.
Scurt timp dupa ne-am potolit amandoi, pornind spre tarabe, locurile noastre favorite. Niste copii incepura sa se plimbe in jurul tatalui nostru, fiindca recunoscusera cine e. De frica a ceea ce ar putea urma, am disparut amandoi din peisaj. Pe la jocuri am castigat doi ursi sarutandu-se - in mintea mea imi ziceam ca suntem eu si Itachi. I-am vazut dorinta fratelui meu de a ne saruta acolo, insa mama noastra se apropia rapid. Mi-a desenat pe piept o inima, facandu-ma sa ma emotionez usor.
Femeia se posta in fata noastra cu zambetul pe buze si spuse ca are o veste importanta, ceea ce nu suna a bine, tonul ei ma facea sa ma ingrijorez. Il puse pe Itachi sa vina in spatele meu, sa ma tina, apoi ne spuse ca e insarcinata. Am simtit cum picioarele mi s-au inmuiat, iar eu era sa cad pe jos, noroc cu frate-mio, care era in spate.
Cand mi-am revenit ne-am felicitat amandoi mama. S-a uitat lung la Itachi, analizandu-l zambind, fiindca ochii nostri isi schimbau culoarea din nou, lucru obisnuit la noi. Cand am aflat asta m-am dus in spatele fratelui meu, tragandu-i capul intr-o parte si muscandu-l de gat. Nu ma puteam abtine, limba mea incepu sa ii mangaie pielea fina, insa mama ne certa, ca se uita lumea la noi si nu era nici igienic ceea ce faceam. I-am citit in privire lui Itachi faptul ca se gandea la ce se intamplase intre noi in urma cu scurt timp si am zambit multumit.
Dupa un ultim drum prin parcul de distractii ne-am intors la masina, urcandu-ne gramada acolo. Ne pusesem aproape unul pe celalalt si ne tineam de mana, iar tata deschise gura si ne spuse sa ne facem bagajele, fiindca ne mutam la bunica, in Okinawa, unde aveam sa mergem si la liceu - profil de mate-info simplu, doar, ceea ce ma facu sa fac precum indienii in sinea mea -, insa m-am abtinut, fiindca asta facuse si Itachi.
Ajunsi acasa, ne-am strans toate hainele, jocurile, P.S.3-ul si multe altele. Pornind spre aeroport, cu greu ma stapaneam sa nu ii trantesc tatalui meu vreun pumn in gura sau cine stie cate injuraturi. Cu greu, eu si Itachi ne-am convins parintii sa ma mute la mate-info, ca si Itachi, el promitand ca voi invata cat invata si el si chestii de-astea care mi se pareau vorbe-n vant acum. Am reusit sa ne caram, sa ne indepartam de ei, ducandu-ne apoi in avionul ce zbura spre Okinawa. Spumegand de draci, m-am asezat langa frati-mio, incercand sa ma linistesc, in timp ce el n-avea probleme, si-a luat castile si nici dracu` nu avea sa-l mai deranjeze.

Ajunsi la bunica noastra, am sarit in bratele ei. O iubeam pe fiinta asta, mereu ne adorase si ne ridicase in slavi, facandu-ne toate poftele. Imi parea rau ca o injurasem in mintea mea ca sta tocmai aici si are sa imi strice tineretea, nu avea de-a face chestia asta. De ce insa aveau parintii nevoie sa fim noi trimisi aici?! Ca se naste maimutoiul ala mic sau aia mica?!
Spre deosebire de Itachi, eu eram incredibil de gelos.
Batrana ne instalase deja la mansarda, stiind ca de mici copii adorasem locul ala. Era un pat dublu acolo, parand foarte comod. La cat de obosit eram m-am aruncat in pat, inchizandu-mi ochii. Nici nu ma schimbasem, ci doar m-am dezbracat de tricou, ramanand in blugi. Abia am reusit sa imi mai sarut fratele de noapte buna o data, ca m-am si lasat prada pernei moi, insa s-a auzit un sunet puternic ce ma facu sa ma ridic in fund, privind in jur.
'' Camera asta e bantuita? '', m-am intrebat in gandul meu, nesigur pe ce raspuns aveam sa imi dau. De undeva rasari un soricel care ma facu sa tip - uram animalele astea! - si sa ii iau perna lui Itachi, aruncand-o dupa bietul animal.
- Ce dracu` faci? intreba somnorosul meu frate. Culca-te, e doua, zise acesta uitandu-se la ceas si tragandu-ma jos in pat.
M-am lipit de trupul lui, sarutandu-l la baza gatului, apoi am adormit.

- Trezeste-te! am auzit cum imi soptea cineva la ureche in timp ce imi saruta pavilionul acesteia. Mi-am deschis ochii, uitandu-ma cum fratele meu statea aplecat deasupra mea, mangaindu-ma intr-un anume mod care ma incita.
M-am ridicat si dupa ce mi-am facut toaleta - Itachi deja si-o terminase -, ne-am pregatit de parnaie - scoala in vocabularul meu -, si am pornit spre acea cladire groaznica. Aveam sa fim amandoi in aceeasi clasa, mai precis voiam si in aceiasi banca. Urmau ani grei pentru profesorii din aceasta scoala.
Intrati pe usa clasei, toti copiii isi atintira privirile asupra noastra, fiindca eram leiti unul celuilalt si eram, pe deasupra, si imbracati la fel, avantajul nostru in a-i dispera pe ceilalti. Eram fericit pe de alta parte, fiindca bunica avea ferma si puteam calari, sport pe care il adoram din copilarie.
La fiecare ora nu existase profesor care sa nu ne incurce si sa se enerveze pentru ca nu ne puteau deosebi. Eu eram pe jos de ras, iar Itachi abia se abtinea sa nu rada cu lacrimi.
La matematica insa, lucrurile stateau altfel: eu ma cruceam, Itachi radea, eu plangeam, profesorul spumega de furie ca nu stiam si ca nu ma deosebea de frati-mio, deci nu stia care e cel ce nu se descurca. Spre marele meu noroc ma ajutase fratele meu.
Pe la ora doua terminaram si orele de curs, spre multumirea noastra, fiindca aveam planuri: calarim!

Ajunsi acasa, ne-am aruncat ghiozdanele si ne-am schimbat in treninguri - temele da-le dracului! -, chititi pe calarit. Inainte sa iesim din casa mi-am prins fratele de mana, tragandu-l in bratele mele, si am spus:
- Da-mi o gurita!
- Esti nebun? Aici?! intreba Itachi speriat. Daca vine bunica si ne prinde?
Nu mai astept sa continue, fiindca imi lipesc buzele de buzele sale dulci, strecurandu-mi limba printre buze si cerandu-i un sarut adevarat pe care l-am si primit, de altfel.
Am iesit apoi afara, indreptandu-ne spre incaperea in care bunica noastra tinea caii. Am ales unul frumos pe care urma sa il calarim pe rand si l-am inhamat, tragandu-l de capastru spre locul unde se afla fanul. Nu ne-am putut abtine si am inceput sa ne sarutam pe drum, fara sa ne gandim ca ne-ar putea vedea cineva. Ajuns in hambarul cu fan, am legat bietul calut de un stalp, lasandu-l sa manance, apoi l-am impins pe Itachi intr-o gramada de paie, urcandu-ma deasupra lui. Mainile i s-au dus imediat pe sub bluza mea, incepand sa ma mangaie in felul ala in care o putea face numai el si ma incita al dracului de tare. Si-a trecut limba peste buze, apoi a inceput sa ma sarute pe gat, timp in care eu am inceput sa mangai zona dintre picioare, care era usor umflata.
Am zambit, incercand sa imi infranez pofta nebuneasca de a-l avea in acel moment, insa nu, nu puteam, nu intr-o gramada uriasa de fan. Desi mintea asta gandea, faptele noastre spuneau cu totul altceva, fiindca pipaiala devenise din ce in ce mai perversa. Eram al dracului de excitat si nu imi incapeam in pantaloni. Atat mi-ar fi trebuit, sa ma mai urc si pe cal, ca il futeam si pe ala, ajungeam dracului zoofil.
Dupa cateva zeci de minute ne-am sculat din paie, ciufuliti si imbujorati. Am continuat sa ne sarutam, insa de calarie nici nu mai aveam pofta, ci de alte lucruri, de fapt alt fel de calarie, nu un animal, ci... Eu si Itachi. Am luat calutul, ducandu-l de ham inapoi in ``casa`` lui, alaturi de ceilalti cativa semeni ai sai, dupa care ne-am indreptat catre bunica noastra, care iesise din bucatarie sa ne priveasca.
Ajunsi la ea, i-am auzit vocea domoala a batranei femei intreband:
- De ce sunteti asa de imbujorati, ciufuliti si plini de paie?
Eu am tusit in sec, dar Itachi ne salva pe amandoi:
- Calutul dumitale a fost naravas, ne-a scapat si a inceput sa fuga, apoi noi, in incercarea de a-l prinde, nu am reusit sa evitam o gramda de fan si am intrat gramada in el.
Convingatoare explicatie mai da si frati-mio asta! Bunica noastra se puse pe ras, apoi am izbucnit si noi.
"Iadul e gol si toti diavolii sunt aici. " (W. Shakespeare)

Blog:
Codul Cuvintelor | L'art de L'amour



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Terminat] Darkness vs. light [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh] Nywa 54 43.449 17-12-2011, 01:50 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat]] Time has stopped for us [+18 yaoi facut de gabytsswh&manu] Nywa 84 59.249 17-12-2011, 01:34 PM
Ultimul răspuns: Daria v2


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)