Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

A sau B

#21
Oh, greu de ales. T___T Le iubesc pe amândouă foarte mult. Amber e o tipă foarte drăguţă. Ceea ce admir la ea e naturaleţea ei, faptul că nu încearcă să fie o păpuşă barbie ca multe fete din alte trupe. Minzi e foarte talentată, fiind o bună dansatoare şi având şi o voce frumoasă. Arată bine şi trebuie să recunosc că pentru vârsta ei e foarte sexy. Uneori, după înfăţişarea ei, nici nu-mi vine să cred că ea e maknae. Well, o aleg pe Minzi.

Next: Ryeowook (Super Junior) vs Taeyang (Big Bang)
[Imagine: 2rmmhe8.gif]
[Imagine: 2my0v0p.gif]
I miss you, pretty boy♥

#22
Ahh! Ce să aleg? T________T E grav, ceva mai uşor nu aveai şi tu? Pot să-i aleg pe amândoi? Amândoi sunt cute, talentaţi, sexy când este nevoie! Ce mă fac? Pe Taemin îl ador de ceva timp, am descoperit cât de sweet este, dar...Sungmin, el e...al treilea [ cred ] membru de care m-am îndrăgostit prima oară când am dat de Super Junior! Deci, îi aleg pe amândoi T____T.

Next: Leeteuk [ Super Junior ] vs. Yunho [ DBSK/TVXQ]
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]

#23
Leeteuk ! Leeteuk !
E singurul care i-am retinut numele din Super Junior : )) Imi place mult de el, este adorabil, din toate punctele de vedere. Cred ca este preferatul meu din Super Junior, deoarece mai mereu caut poze si videouri cu el = )) Este atat de frumos, cute, are un zambet prea perfect. El e perfect : )) Si canta, de asemenea, foarte bine. Imi place si de Yunho, insa nu se enumera printre preferatii mei. Totusi, canta misto.


Next: G.na vs Hyuna ( 4 minute )
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#24
Hmm...amandoua imi plac, sunt foarte dragute. Pai, daca e sa o luam care e mai draguta, categoric Hara. Este foarte frumoasa, adorabila din toate punctele de vedere. Chiar arata bine. Insa, EunJung este mult mai talentata. Are voce, nu gluma. Hara nu mi se pare atat de talentata. Am urmarit cateva videouri in care canta live si nu prea mi-au placut .___. Cand e sa aleg o celebritate, o aleg in functie de talent. Deci, EunJung castiga votul meu.

Next: Jung Yong Hwa vs Kang Min Hyuk ( CN Blue )
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#25
Mda. Aleg Bom. Este mult mai drăgălaşă şi adorabilă, şi pe ea o ştiu cel mai bine. Acum, vorbind foarte serios, eu de-abia acum încep să mă prind de trupele de fete :]]. Dar 2ne1 ascult...de când am dat de k-pop, so... Boomie <333
ÃŽntre CL [ 2ne1 ] ÅŸi Zico [ Block B ].
Like Taeil oppa said, he looks like CL :]]. So, să vedem care-i mai tare, deşi ştiu care va fi răspunsul.
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]

#26
Sorry Zico, but CL is the Baddest Female Seoul city ever had. Oricât de mult mi-ar plăcea de Zico, nu pot să nu o aleg pe CL. Iniţial preferata mea era Dara, dar am descoperit cât de minunată este CL. Îmi place foarte mult de ea şi chiar dacă înainte nu îi acordam atenţie, acum pot spune că o ador. E foarte amuzantă şi apropiată de celelalte fete. Chiar cred că îşi face bine treaba ca lideră. Şi de Zico îmi place foarte mult, dar după cum am spus, nu pot să nu o aleg pe CL pentru că ea este chiar foarte specială pentru mine. <3

Next: Heechul (Super Junior) vs Heechul (ZE:A)
[Imagine: 2rmmhe8.gif]
[Imagine: 2my0v0p.gif]
I miss you, pretty boy♥

#27
Jessica? No-no. Îl aleg pe Jonghyun. Vocea lui e superbă, de milioane. Pur şi simplu mă topesc când îl aud. Şi în plus e un dinozaur. :3 Unul adorabil cu voce sexy.
Btw, nu urăsc SNSD şi nici pe Jessica, doar că nu îmi place de ea. Defapt de ele în general. xD

Next: Seunghyun (FT Island) vs Jungshin (CN Blue)
[Imagine: 2rmmhe8.gif]
[Imagine: 2my0v0p.gif]
I miss you, pretty boy♥

#28
Mda... Sooyoung. Ea imi place cel mai mult din SNSD. Este inalta, frumoasa si cute [ lol ]. Ma rog imi place foarte mult, dintre toate, dar sa nu o uitam pe Seohyun. Chiar din cauza lui Sooyoung am inceput sa ascult SNSD, din cand in cand, dar cred ca o sa ma delectez cu niste trupe de fete, pana la urma sunt fana k-pop, nu? Nu ascult doar trupe de baieti si gata sunt fana 78.

Next: Kim Hyun Joong vs. Kim Hyung Joon [ amandoi SS501 ]
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]

#29
Joon rulzzzzzz<333
Prefarul lui din MBLAQ.Imi place totul la el,din varful degetelor pana la ultimul fir de par:]]].Prima oara il incurcam rau de tot cu Mir,deoarece mi se pare ca cei doi seamana foarte mult intre ei,asa ca...nah10.Dar sigur pe Joon il aleg.8

Next: Chunji [Teen Top] vs Kiseop [U-Kiss]
[center][Imagine: 517p75.jpg]
When I Get Home.[/center]

#30
Hmm păi Chunji e simpatic, dar nu este el preferatul meu, ci L.Joe baby care ar trebui să cânte m-ai mult. xD Oricum Chunji e cute şi îmi place vocea lui, dar îl aleg pe Kiseop. Îmi place Teen Top, sunt talentaţi, dar mai mult îmi place U-Kiss. Deci alegerea mea e Kiseop.

Next: Kwangmin (Boyfriend) vs Youngmin (Boyfriend) xD

Eu ştiu pe cine aş alege. xD Să vă văd pe voi.15
[Imagine: 2rmmhe8.gif]
[Imagine: 2my0v0p.gif]
I miss you, pretty boy♥




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)