Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

A sau B

#81
Za Pookie(luv your nickname): Da, da ! 15 -> http://www.youtube.com/watch?v=MUPSmz3-xPI ( nu ma puteam abtine O___O )

Jang Geun Suk vs. Lee Min Ho !
O doamne ! Asta da alegere dificila. Sunt doi dintre actorii mei preferati o__o I love them ! Geun Suk(god, nici acum nu ii pot retine numele = )) ) e atat de cute si de amuzant si de frumos si talentat si de emo in unele situatii o.o . Nu ai cum sa nu-l adori = )). Am urmarit mai multe drame in care a aparut si tipul chiar este talentat. Mi-a placut enorm de el in You're Beautiful. Acolo l-am descoperit prima data si am fost foarte curioasa sa-l vad si in alte drame.
Si Lee Min Ho !Oh, tipul asta e prea hot o_o Mai ales cum arata acum. In City Hunter rupe ! Am urmarit drama aia datorita lui xD L-am mai vazut si in Personal Taste. Rolul lui e genial xD Si in Boys before flowers, dar acolo nu prea imi place cum ii sta parul = )). In fine, tipul e foarte tare, e foarte amuzant si talentat la randul sau. Am citit foarte multe lucruri despre el si am urmarit cateva interviuri si chiar e un tip genial.
Well, cred ca o sa-l aleg pe Lee Min Ho. Desi alegerea e foarte greaaa ! xD Parca m-a atras mai mult, donno...

Next: Jia ( Miss A ) vs Hyuna ( 4minute )
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#82
Omg omgomgomg, Taec is soo cute, de parca n-as fi stiut asta 9

Grea alegere. O aleg pe Jia, imi place ca e asa nebunatica [ adica cine si-ar vopsi parul roz :]] ?] si ador ce face cu picioarele alea [ spagatu', sfoara si alta chestie care nu stiu cum se cheama ]. Miss A e a2a mea trupa preferata[ la fete ] si Jia e preferata mea. Si de Hyuna imi place, dar nu stiu, doar atat, imi place.

Next: Ryeowook [ SuJu ] vs. Mir [ MBLAQ ]

Anw, HAPPY BIRTHDAY JUNSU OPPA ! <3
[Imagine: Hm757.png]





#83
Mir. De ce? Pai sunt multe cuvinte prin care as putea sa-mi argumentez alegerea facuta dar am sa fac un rezumat. E super funny si adorabil mai ales daca va uitati la Hello Baby Mblaq, poti spune ca si el e unul dintre copii. Plus ca pozitia lui in grup este de mischivous rapper chestie care ma incanta si mai mult.

Exo M - Luhan Vs. Exo K Sehun. ( vezi ce-am facut acolo15 hunhan couple15).
Just the
way you know me..

#84
EXO-K's Seeeehunnie <3
So... buzele lui sunt...aşa de...sarutabile. So, are o voce minunată, şi e aşa de sexy şi ză best maknae. Îmi place şi Luhan, este foarte adorabil pentru vârsta lui...adică, arată...prea tânar pentru vârsta lui, şi are o voce foarte frumoasă şi el, dar îmi place Sehun mai mult.
(Yup, yup, I saw what you did there )

Next: Jung Daehyun from B.A.P or Baekho from NU'EST?
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]

#85
Despre Baekho sau Nu'est in general nu stiu foarte multe, de fapt abia daca stiu cum arata tipul si cateva melodii de la ei, asa ca il aleg pe Daehyun. B.A.P imi plac, iar Dae e preferatul meu, are voce foarte buna, se descurca bine live si pare sa aiba o personalitate draguta. E cam singurul tip adorabil pe care nu l-am vazut niciodata prostindu-se cu aegyo. Ghh -.- Parerea mea e cam biased, shoot me.

Next: Sunggyu (Infinite) sau Seungho (Mblaq)
Lider vs lider.
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy


#86
[Imagine: tumblr_mejs7dDA8X1rlj5xao1_500.gif]

#87
Oh, well. De unde sa incep? First of all, Wooyoung este bias-ul meu din 2PM. Amandoi au voci minunate, insa eu nu prea ascult U-KISS din pacate, deci aleg Wooyoung. Motive sunt destule (e un tip funny, are o voce foarte frumoasa, arata destul de bine si mi se pare a fi un tip foarte charismatic).
So, alegerea mea finala ramane Wooyoung, desi Hoon nu imi displace.

Next:
Kris (EXO-M) or CNU (B1A4)
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]

#88
[Imagine: tumblr_mejs7dDA8X1rlj5xao1_500.gif]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)