Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Meeting în Timişoara(Luna Februarie)

#11
Ah, cocaine... E bine... need straws... lot's of them...

Cum am zis, oricine e din Timisoara e bine venit(a). Sunteti asteptati cu bratele deschise, peanuts si hugs la doar 1.5 RON.

L.E.: Pentru doritori, ne vedem Miercuri (azi), 26.01.2011, ora 15:20-15:30 in fata la Catedrala. Sper sa ne adunam cat mai multi for <sarpraiz> 4 *evil grin*
I laik pie... and beer... period.

#12
Sowwy de D-Post:

Avand in vedere ca la meet-ul din TM de pe data de 26.01 nu am vazut oameni noi, iar in primul post s-a pomenit de un meet in luna februarie, why not?

OK, ne intalnim undeva pe la sfarsitul lunii Februarie, candva intre 21 - 28 Februarie? Astept niste idei pentru locatie, ora si activitati.
Sper sa apucam sa ne intalnim in acea perioada cat mai multi si data aceasta sper sa vad si lume noua 4.

Ja'ne!
I laik pie... and beer... period.

#13
Având în vedere că sora mea a fost ocupată în acest timp şi nu a putut ajunge la meet-ul organizat m-a rugat pe mine să mă ocup de organizarea acestui meet pe care îl plănuise de ceva vreme. So, eu una sunt de acord să ne întâlnim cândva între 21-28, cred că ar fi perfect. So, imediat cum voi avea nişte idei pentru locaţie, oră şi activităţi voi reveni cu un edit, în scurt timp, promit. Până atunci m-ai aştept doritori şi de asemenea vă aştept ideiile în legătură cu locaţia, ora şi ce activităţi aţi vrea să se desfăşoare.
Bye! *Hug*
[Imagine: j5atg3.png]


#14
I recommend '' Scart '' 21 It's a funny place, if i can still remember good. Also, muzica buna si ceea buna limonada pe care am baut-o vreodata 39 ma rog, asta era vara, si cum n-am mai trecut de multi ani pe acolo, posibil sa se fi schimbat lucrurile. Dar cred ca si-a pastrat originalitatea 21
[CENTER]
How terrible it is to love something...
... that death can touch.


[/CENTER]

#15
Scartz a inceput sa se simta "inghesuit". Nu numai ca e plin de lume in ultima vreme, dar l-au sufocat cu prea multe lucruri inutile. Acum un an era un local frumos, acum e prea sufocant.
Noroc cu Bruiaj, care e langa Parc Place. Acelasi stil ca si Scartz, dar putin mai "aerisit".
I laik pie... and beer... period.

#16
Hey ce ar fi daca am face un meeting si pentru anime si pentru k-pop?
asa ar fi mult mai avantajos si pentru cei interesati de k-pop dar si pentru cei interesati de anime
Simo daca esti pe aici arata-te(is me valy) 21)

#17
valy?....21)))...a da ....aceea valy.....am intrat si eu pe zup dupa 1000 de ani...
nah.... ideea e ca trebuie sa ne mobilizam....si eu sunt acum mai mult cu kpop-ul si mi-ar placea mult sa cunosc fellows kpop-eri din timisoara....asa ca tine-ti degetele incrucisate 21

#18
Ceau la toti! (daca mai este cineva pe aici...)
Se mai intampla ceva prin Timisoara? Nu am mai auzit nimic pe nici un forum de vreun meeting asa ca am zis sa zic eu ceva...
Stiu ca sunt mai multi fani anime prin Timisoara si prin zona, asa ca haideti sa ne si intalnim, sa discutam si sa fim niste otaci impreuna.

Daca sunt interesati, va rog sa ziceti aici ceva si sa stabilim ceva... 4
[Imagine: banLC.png]
[Imagine: ohshcbar.gif]

#19
Mai este. Doresc sa repun bazele echipei din Timi, dar need help, alot of help. Sunt prea ocupat in toiul zilei cu lucrul, vreo 3 cursuri in timpul serii unde se mai adauga si ce mai apar la nivel personal, iar weekendurile le folosesc pentru odihna si sa termin ce mai am planificat pentru timpul saptamanii. Asa ca, cine ma poate helpui, nu ezitati sa ma contactati, post aici, PM, telefon, porumbel, gundam in fata blocului ceva. Pot oricand lua legatura cu ai' mai vechi din trupa si sa punem bazele a ceva frumos, Timisoara (Palmisoara?) e un oras prea frumos sa nu avem si noi un club otaku serios de luat in seama. Asa ca, cei care vor sa se implice, nu ezitati sa ma contactazi. Vedem noi cum (re)incepem si cum facem totul sa fie bine de la A la Z.

Ja Ne!
I laik pie... and beer... period.

#20
Sowwy de d-post, dar"
Din punctele de vedere a ceea ce inseamna meetinguri, Timisoara e la un nivel demn de mila (mai ceva sub nivelul marii). Si nu doar cand vine vorba de anime-uri. Ma holbam sa vad ce mai misca prin Timisoara pe failbuci si meetup si inafara de cate grupulete de chestii de programare (i.e. virginei), nimic, nada, nedos. Trist, trist rau...
I laik pie... and beer... period.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)