Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Meeting în Timişoara(Luna Februarie)

#1
Mi-a venit ideea de a organiza un meeting în luna februarie în Timişoara, văzând că sunt câţiva oameni din Timişoara. So, vă aştept propunerile în legătură cu locul de întâlnire, ora, data şi toate cele. Păreri, sugestii, idei orice este binevenit. Smile Eu mă gândeam că dacă vreţi să vă plimbaţi având în vedere că vremea începe să se îmbunătăţească putem merge la o scurtă plimbare prin parcul central, unde să facem poze(să nu uit să iau aparatul), să ne huguim, să ne cunoaştem mai bine şi tot ce mai vreţi. După care am putea merge la Casa Antinori să mâncăm ceva cum ar fi pizza, salată, fiecare ce vrea(au şi mâncăruri vegetariene, dacă cumva se află printre noi un vegetarian) sau putem de asemenea merge şi la Magic Pizza. Sau dacă vreţi să vedeţi un film putem merge la Cinema City Iulius Mall sau la o cafenea putem merge. Eu cum am spus vă mai aştept părerile, sugestiile, ideiile şi ce mai vreţi voi.
See ya!
[Imagine: SHINee20.gif]

#2
Avem un club de fani anime in Timisoara, obisnuiam sa ne intalnim odata pe saptamana. In ultima vreme nu prea ne-am mai intalnit, poate am putea sa ne intalnim mai multi asa.
[Imagine: Knowledge1s.jpg]

#3
Da, ar fi o idee buna, chiar foarte buna. Ar fi perfect daca este un club de fani anime in Timisoara as vrea sa ma alatur si eu clubului si poate cu acest meeting poate reusim sa aducem noi membri si sa ne intalnim mai des. M-as bucura foarte mult. So, cum am mai spus mai astept si pe altcineva pe aici cu pareri, sugestii si idei.
See ya ! :bye:
[Imagine: SHINee20.gif]

#4
Cativa membrii din clubul din Timisoara planuiesc sa se intalneasca miercuri, 26.01.2011, pe la orele 14-16. Oricine e din Timisoara e primit cu bratele deschise si peanuts...

L.E.: Locatia si ora exacta a intalnirii nu e stabilita inca 100%. De indata ce se vor pune toate detaliile cap la cap, voi anunta si aici.
I laik pie... and beer... period.

#5
o sa ma intreb cati din clubu nostru o sa fie xD veniti miercurea...

#6
Oh, abia acum am observat că aţi postat. Mă bucur foarte mult că există un club anime în Timişoara, cu acest meeting poate vom mai aduce noi membrii şi de asemenea aş vrea să cunosc mai mulţi fani anime. So, miercuri, sper să pot ajunge şi eu. Dar am o întrebare: Unde este locaţia? Adică unde vă întâlniţi ca să ştiu unde să vin, să nu mă pierd.
Edit: Abia acum am observat că încă nu s-a stabilit locaţia şi ora exactă. Aştept cu nerăbdare să se stabilească. *hugs*
[Imagine: SHINee20.gif]

#7
meetu ar de la 13 sau 14 in fata la Catedrala si de acolo ne retragem intr-un loc mai linistit undeva prin Operei/Unirii si ii dam drumul la discutii o.o'

faza e ca daca alti nu pot veni din club xD... la timp pe la 13 sau 14 atunci in cel mai rau caz se va schimba pe la 15 sau 16 ^^

#8
Cea mai recenta stabilire a orei zice 15:20 (3:20 PM) in fata la Catedrala.
[Imagine: Knowledge1s.jpg]

#9
Tind sa confirm ca cei din TM se intalnesc Miercuri la ora 15:20 (3:20 PM) in fata la catredala. Sper doar sa nu ploua cat timp ne strangem... sau sa viscoleasca.
I laik pie... and beer... period.

#10
(24-01-2011, 08:01 PM)Kurinkita A scris: Tind sa confirm ca cei din TM se intalnesc Miercuri la ora 15:20 (3:20 PM) in fata la catredala. Sper doar sa nu ploua cat timp ne strangem... sau sa viscoleasca.

Cocaine will be falling out of the sky.. I don't mind snow, actually I'd love it.

Anyway, de pe zup nu mai vine nimeni? In afara de Bitter Death
Ar fi bine sa scrieti aici sa stim cat timp asteptam dupa cei care intarzie... desi ar fi de preferat sa nu intarzie lumea, dar din cate intalniri am avut pana acum am invatat ca tot timpul e cate o persoana care intarzie, sau mai multe 10
[Imagine: Knowledge1s.jpg]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)