Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Verde.

#11
Asa, sa vedem. Pot sa zic ca ai 'evoluat'. Sunt din ce in ce mai bune. Despre prmul sig n-am ce zice, imagine in sine imi place, si imi place ca nu ai impopotonat-o cu nu stiu ce.. ai facut totul chiar perfect. La al doilea sig pot sa zic ca movul si rozul formeaza un oarecare contrast, destul de placut la vedere. Marimea pozelor mi s-a parut ok, la fel si calitatea. In rest nu mai am nimic ce zice. Succes in continuare ! 3
[Imagine: 5fcff5ef.gif]

#12
Am venit cu un Avatar o.o. L- am terminat acum cinci minute. Sper sa fie cat de cat reusit 106.

[Imagine: caadasts.jpg]
[Imagine: Jun0xCa.png]

#13
Ahh cum m-ai rugat am trecut si eu pe aicea desi nu sunt buna in acest domeniu asa ca nu prea am ce comenta. Imi plac lucrarile tale pe bune. Sunt frumoase. Efectele sunt frumoase si pozele pe care le folosesti sunt la fel. Pfff nici nu mai stiu ce sa zic ca sa nu fac spam. Well iubire sper sa mai faci ca iti ies foarte bine. So, buh bye! pupic
[Imagine: EnvYQ.png]

#14
[Imagine: untitled-2.jpg]
[Imagine: Jun0xCa.png]

#15
Ok iubire am venit pe aici după cum ţi-am zis, aşa că enjoy.
Poza este chiar foarte bine aleasă, foarte interesantă. Culorile sunt la foarte drăguţe, formează un contrast foarte drăguţ.
Mie îmi place, nu mi se pare încărcată, efectele sunt chiar foarte bune. Sincer nu ştiu despre ce aş mai putea zice.
A da era să uit, îmi plac lucrările tale de comentat nu am mai comentat până acum pentru că nu mă pricep but pentru toate există un început.
Bye, bye my dear.

#16
Mi- a cerut iubirea mea un set si eu i- am indeplinit dorinta. Mi se pare ca este cel mai reusit Sig facut de mine -.-. Si mersi iubire pentru comentariu ( chiar daca eu te- am rugat sa lasi =]] )

[Imagine: 484c087673d91952fe8bfe6d995f2d87f.jpg] [Imagine: 484c087673d91952f8bfesdfs6d995f2d87f.jpg]
[Imagine: Jun0xCa.png]

#17
Nepopulat o.o. Am venit cu noi creatii o.o.

1. [Imagine: untitled-5.jpg] [Imagine: 5396f51a201d6y4bb412a17d507d45655.jpg]

2. [Imagine: __chibi_sasoyunasaa___by_knilzy95-d39ydpb.jpg]

Cam atat o.o
[Imagine: Jun0xCa.png]

#18
Oke.
Ultimele lucrări mi se par cam slăbute.Incearcă să te joci mai mult cu culorile.
Încearca mult mai multe tutoriale şi ai grijă la marimea textului şi a lucrarii in sine.Culorile mi se par cam sterse.Lucreaza la constrast,curves si foloseste color balance,gradient.Mă rog văd că ai un viitor stil nebunesc^^.Succes în continuare,multă inspiratie şi urmează cat mai multe tutoriale.

#19
Tnx Lizuu' ;x. Voi incerca sa tin cont o.o. Sper ca asta sa fie mai bun.

[Imagine: art_trades__sasodei_cortmmission_by_ireal70-d329k7w.jpg]
[Imagine: Jun0xCa.png]

#20
Ocup un loc... Dau un edit maine... Promit, acum am multa treaba.
Ok, edit :

Ti-am spus si pe mess ca imi place. E chiar tare textura folosita, chiar imi place. Contrastul intre culori se realizeaza destul de bine, desi mai puteai sa ajustezi luminozitatea. Ai incadrat destul de bine personajele in background si ador fontul folosit. Trebuie sa imi spui neaparat cum se numeste. So, eu nu mai am nimic de spus, decat multa bafta in continuare si sa mai faci.*Hugs*
[Imagine: j5atg3.png]





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)