Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce va place la Enma Ai?

#1
mMie imi place la Enma Ai (Hell Girl) faptul ca are o vointa puternica si a indurat toate rautatiile care i-au fost facute in trecut, insa dupa ce a inviat s-a razbunat pe satul ei.

#2
Totul imi place la Ai Enma. Parul ei lung, negru in care iti pierzi mintile, ochii ei rosii ca inima focului. Asta pentru inceput. Cred ca personalitatea ei calma, insa diabolica nu isi are locul printre oameni. Vreau sa zic, cine poate pedepsii oamenii atat de usor, insa cu atata durere in suflet, daca nu fata iadului? Si la cat de mult a suferit si ea, pe langa cei pe care ii razbuna.
S-a razbunat si s-a razbunat pe bune. Nu a meritat, in primul rand, sa sufere asa.
Fata iadului e unul din personajele mele feminine favorite si asa va ramane.
[Imagine: ak8THBQ.png]


#3
Imi place foarte mult aspectul ei, i se potriveste de minune. Ochii ei rosii ma fac sa ma gandesc la cirese, iar parul negru si pielea ei alba la Alba ca Zapada 21) Plus calmitatea de care da dovada. Nu am vazut tot animeul asa ca nu-mi pot face o parere clara despre ea, dar imi place de ea *acel moment cand te arage un personaj chiar daca nu e principal/nu stii multe despre el*
[Imagine: oh0j9c.gif]

#4
Ce imi place mie la Enma Ai este felul in care vorbeste atat de frumos si felul in care spune cuvintele acelea cand trimite un suflet in iad pentru a fi pedepsit cum se cuvine, iar aspectul ei ma cucereste prin simplul ei par negru ca noaptea de dinaintea unui razboi si a ochilor ei rosii care ma duc cu gandul la o razbunare ce a fost cu mult implinita in lumea reala...
[Imagine: tumblr_mra5mj78VK1seq1xdo1_500.gif]
Please tell me why!
Am I a savior, meant to save us all?
The people cry!
They want an end
A curtain call!



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Enma Ai vs. Tsugumi Shibata MaDy^^ 1 2.939 04-02-2011, 11:03 PM
Ultimul răspuns: mariska
  Enma Ai vs. Hone Onna [Jigoku Shoujo] Gwindel 11 10.078 03-09-2010, 05:47 PM
Ultimul răspuns: ☻vαмpιхυ`☻


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)