Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce va place la Eclair?

#1
Acest topic l-am facut ca sa vedem fiecare ce ne place la eclair.
Mie imi place:
-faptul ca ii chiar sexy
-are o tinuta foarte draguta
-este foarte puternica
-cateodata se comporta ca un copil dar datorita acestui comportament o face o fata extraordinara
-si imi mai place faptul ca dupa felul in care arata ne puten da seama de cati ani este

#2
Si mie imi place faltul ca se comporta ca un copil uneori dar este chiar Kawaii.Uneori imi aminteste de sora mea mai mare pentru ca si ea se comporta ca un copil.Aspectul ei sa nici nu mai vorbesc este unic.Este puternica si foarte frumoasa si uneori e chiar amuzanta.
[Imagine: Anime-signature-redone.jpg]
[Imagine: 43272185_764421.gif]

#3
Ea este personajul meu preferat din KG, nu stiu cum am ajuns sa o ador, probabil datorita caracterului asa cute si totusi badass, mai ales ca mereu mi-a placut puterea ei cu rujul acela, ar fi chiar epic sa te apuci sa-ti scrii semnatura pe ceva si sa se transforme intr-un bici. Eu sincer la inceput credeam ca are vreo 18-20 ani, dar cand am vazut ca se presupune ca la aspect sa para de 16 nu am crezut. Cand eram mica si am vazut pentru prima oara anime-ul(pe care l-am mai vazut de 2 ori) imi placea cand mi se spunea ca seman cu ea la aspect, datorita parului lung si saten, I was proud. 21 <3 Si acel mister din spatele ei, povestea ei, toate aceste lucruri m-au facut sa o ador si mai mult. That's why she's my favourite character*and not 'cause of her boobs, I hate when people say they watch KG just because of her boobs and naked parts*. :3
[align=right]
[font=times new roman]You’re under no obligation to be the same person you were five minutes ago.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Eclair vs Lumiere Hikari 21 14.541 27-12-2010, 07:07 PM
Ultimul răspuns: DeDal N.
  Ce va place si ce nu va place la Lumiere?(Kiddy Grade) Topaz 7 6.131 02-05-2010, 02:58 PM
Ultimul răspuns: βεκi


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)