Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce alegi?

#31
galben...urasc rozul..bleah

Ce alegi intre...hmm39...vanilie si ciocolata15?

#32
ciocolata:X niciodata nu mi-a placut vanilia, nici macar la inghetata.. mi se pare prea dulce :-S

Next: Ce alegi film sau serial?
[Imagine: grellslutcliffbyhowling.gif]


♥ Live Every Second Like It Was Your Last One ♥


[Imagine: mukurosignbynaladrield3.png]

[Imagine: sigg3.jpg]


#33
serial ca dureaza mai mult 21

ce alegi halvita sau acadea ?
[Imagine: futuro_tuto_by_spisun-d34qcvm.png][Imagine: siggy.php?id=22597]<- click

#34
Acadea. Pentru ca imi place sa tin acadeaua in gura mereu [nu va ganditi la prostii Zuppy08 ]
Si e dulce. Halvita e mai lipicioasa de fel..

Ce alegi dintre carti online sau carti normale?
HOT. SEXY. and POWERFUL.

#35
Carti normale desigur =D De la cele online ma doare capul. >.>

Telefon qwerty sau touch? ;D

#36
"ce alegi pateu de porc sau pateu de gasca ?"

Pateul de porc este bun, mancat dimineata cu paine prajita pot sa spun ca este un vis. Nu am simt deloc aiurea daca spun ca este bun.
Pateu de gâscă? Nici nu vreau sa ma gandesc...prea tarziu, m-am gandit. Nu vreau nici macar culoarea s-o privesc.
Aleg pateul de porc, chiar daca mie imi place cel vegetal.

Next:
Ce alegi intre animezup si Facebook?

#37
Intrebare : Ce alegi dintre Animezup si Facebook ?

Raspuns : Animezup. De ce ? Pentru ca pe Facebook stau cand nu am ce face, si daca nu era cineva eu nu imi faceam cont pe Facebook. Este mai interesant Zupu` decat FB , pe Zup pot sa fac mult mai multe lucruri interesante .

Next : Ce alegi dintre Fan Art si Fan Fic ?
[Imagine: Jun0xCa.png]

#38
"Ce alegi perie de par sau piepten ?"

Sincera sa fiu eu nu sufăr pieptenul, nu imi placi nici macar cum arata, sunt si ciudata nu doar normala 24. Peria este buna, imi descurca repede parul, mai ales ca al meu parca este lipit ( glumesc 24 )
Peria este alegrea mea
spamspamspamspam

Next: Ce alegi intre trandafir si crin?

#39
Intrebare : Ce alegi dintre mar sau para ?

Raspuns : Daca ar fi nu as alege nici marul, nici para. Marul este prea, prea dulce, cu exceptia merelor verzi, iar para are un gust pe care nu prea il suport, dar mananc obligata -.-. In fine, aleg marul. Merele verzi castiga mereu.

Next : Ce alegi dintre o seara pe malul marii la apus de soare impreuna cu perosna iubita si o seara romantica la un restaurant select ?
[Imagine: Jun0xCa.png]

#40
Intrebare : Ce alegi dintre Cronica Carcotasilor si In puii mei ?

Raspuns : Amandoua sunt amuzante, dar prefer Cronica Carcotasiilor, acolo razi mereu. Sunt chiar tari tipii astia. Imi place cand vine faza cu Dezbracatul :>. Si Puii mei sunt draguti dar nu razi mereu la ei :)).

Next : Ce alegi dintre romana si matematica ?
[Imagine: Jun0xCa.png]




Utilizatori care citesc acest subiect:
4 Vizitator(i)