Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Care sunt cei mai enervanti, trazniti si mai ciudati profesori ai vostrii ?

#15
Interesanti rau profesorii vostri. Am si eu niste exemplare foarte
bine conturate 21)
Profa de Bio
E foarte de treaba , dar cand o vezi imbracata in fustele ei cu buzunare si cu nelipsitele berete...pici pe jos de ras. Sa nu mai zic (,) ca asta-vara pe la 29-30 de grade, cand muream de cald ea venea cu cizme la scoala (cizme pe care le poarta acum iarna )24
Directorul (profu' meu de mate )
Vreau sa spun ca pici pe jos de ras cand il vezi pe hol cum merge tarandu-soi piciorul drept si pentru ca are un tic sa dea din ochiul stang cand merge arata ca un clovn . Noi afurisiti , mergem dupa el pe hol imitandu-l 21)). mi-a prins vreo 2 colegi de clasa cand faceau asta si le-a pus 2 21
Cand e ziua cuiva din clasa ia cate 2-3 bomboane 21 in loc de una cum ia un om civilizat.Cateodata incepe un exercitiu la tabla, face jumatate se holbeaza la el vreo 10 minute si pe urma cheama un copil sa-l rezolve (ce intelegem din asta ? ) 21)
Ne dicteaza cu viteza fulgeratoare, si se opreste din cand in cand sa spuna "Asaaa... " in timp ce tine degetul sa vada ce ne-a dictat pe caietul unuia dintre copii. Ah...si mirosul lui este insuportabil ..miroase a ceva mort intr-o zi de vara intr-ul grajd de vaci . Ceva in gen 39
Si pune note de la el (mie numai note mici )..21 exemplu:
Ne scoate la tabla pe mine , pe Lisa (a 2-a fata desteapta din clasa) , Ovidiu (nepotul unei foste invatatoare de care era el amorezat in tinerete).Ii da lu' Ovidiu de rezolvat o problema (la geometrie ) si ii spune ca ii da 10 daca o rezolva. Nu a stiut si i-am rezolvat-o eu. L-a ascultat la 5 definitii dintre care nu a stiut decat 2 si i-a pus 8. A intrebat-o pe Lisa 2 definitii si i-a dat si ei o problema tot de 10. Nu a stiut decat jumatate si cealalta jumatate am facut-o eu. Si ei i-a pus 8. Okey, imi da o problema de 10 , i-o fac , ma asculta la 6 definitii,dintre care nu ma stiut 2 si imi pune 7 22 ca sa-mi strice media. Si de sarbatori nu primeste alte cadouri decat sampanie sau vin. Daca te duci la el cu o ciocolata nu ti-o primeste bla bla 21 si locuieste singur in diatmai casa (am fost sa-l colind de Craciun ca sta in sat cu mine) .Si din cauza ochiului i se mai spune si Ciude 21) 24)

Proful de sport care daca nu faci bine un exercitiu iti cara un caiet in cap (catalogul lui ) si la handbal cand jucam afara ( doar afara jucam ) si calci in semicerc iti da pumni in cap, castane sau suturi in fund 21 Bineinteles ca doar baietilor, in tipm ce fetele pica pe jos de ras 24


Cam astea sunt cele mai traznite exemplare...mai am cateva dar sincer, mi-e sila sa scriu 21)...Trageti voi concluziile referitoare la orele alaturi de ei 24)
[Imagine: 4sb4lf.jpg]

"Love is always patient and kind. It is never jealous. Love is never boastful or conceited. It is never rude or selfish. It does not take offense and is not resentful." ♥♥



Răspunsuri în acest subiect
RE: Care sunt cei mai enervanti, trazniti si mai ciudati profesori ai vostrii ? - de Layla. - 30-12-2010, 09:16 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Profesori enervanti. Flash 65 39.221 27-04-2014, 06:01 PM
Ultimul răspuns: DreamGirl
  Profesori preferati Flash 65 36.195 01-01-2014, 04:26 PM
Ultimul răspuns: Queen of Darkness


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)