Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Terminat]] Time has stopped for us [+18 yaoi facut de gabytsswh&manu]

#49
Tnkz for coms hug

Capitolul 20


Eram in culmea fericirii. Eu si Yu chiar ne iubeam, stiam asta. Faptul ca era atat de grijuliu cu mine ma facuse sa fiu sigur pe acest lucru si sa nu ma indoiesc niciodata de sentimentele lui. Ma ducea si ma aducea de la scoala, ma asculta in tot ce ii povesteam, ma sfatuia cum sa ma port, ma ajuta la teme, era perfect. Il adoram si eram in culmea fericirii acum : mama era bine, desi paralizata pe viata, si intr-un scaun cu rotile, Hama ma privea ca pe fratele ei si Yu ma iubea. Nici macar evadarea lui Chris nu ma facea sa fiu suparat, acum ca vampirul era doar al meu.
Mi-a demonstrate prin fapte ca ma iubeste de ateatea ori, dar prin vorbe nu o facuse niciodata, pana in momentul in care ii povestisem de doua colege de liceu care se incaierasera pentru mine. Chitaristul zambi atunci si ma saruta in vazul tuturor, spunand ca sunt al lui si nu am imparte cu nimeni pentru nimic in lume.
Am hotarat sa mergem de Halloween la colindat, eu si Hama, dat fiind faptul ca Yu avea din nou treaba. Mama, de care vampiroaica se oferise sa aiba grija, era in culmea fericirii. Stia de relatia dintre mine si vampirul meu, cu toate ca nu ii cunostea natura reala, ci credea ca e doar o porecla a sa, dat fiind faptul ca ii semana chitaristului tineretilor ei.
Ne-am dus cu totii prin magazine si mi-am ales un costum bestial, ca cel din Assasin`s Creed. Yu ma saruta lung in fata tuturor din magazin, dar deja ma obisnuisem cu sarutarile sale in vazul tuturor si eram fericit ca nu se ascunde.
Mi-a luat si dovleac si am mers acasa la mine pentru al ciopli, timp in care Yu discuta cu mama. Spre seara aparu Hama imbracata ca o dansatoare orientala. Trebuia sa recunosc ca vampiroaica ma atragea, arata foarte bine, insa il iubeam pe chitarist si nu as fi renuntat la el pentru nimic in lume.
Yu o complimenta pe fata, apoi mama, care o placea la nebunie si se bucura nespus ca renuntasem la anturajul meu dubios pentru ei doi. Intr-un sfarsit, eu si tanara ( nu chiar asa tanara pe cat parea ) plecaram la colindat.
Se intunecase de mult cand noi doi coboraram in strada, incepand sa colindam. Era o invalmaseala totala de lume, toti cu cele mai trasnite costume. La un moment dat, cand am patruns pe niste strazi laturalnice, am simtit cum cineva trece in spatele meu si ma apuca de gat, apoi am simtit cum mi se pune ceva la gua si nu am mai stiut nimic de mine.

Ma trezesc buimac si dau sa ma misc, insa observ ca eram incatusat pe o masa de operatie intr-o camera sinistra. Imi intorc privirea si o observ pe Hama pe o alta masa de operatie, legata si ea. Imi cobor privirea si observ ca avea venele taiate, sangele picurandu-i jos.
M-am speriat si am inceput sa plang, soptindu-i mereu numele lui Yu. Unul din satanisti se apropie de mine si cu glas ironic spuse :
- S-a trezit frumoasa lui Yu !
Imi intorc privirea spre el si vad ca avea un cutit ascutit in mana. Scancesc usor, implorand sa se opreasca, insa baiatul imi taie venele de la mana dreapta, lasand sangele sa se scurga rapid pe masa de operatie careia ii cazusem prada.
Imi inchid strans ochii, atunci aud ceva rupandu-se si un tipat ascutit, dupa care ma simt acoperit de un lichid fierbinte. Deschid ochii si observ ca era sange, iar Hama, murdara si ea, statea in picioare, aratandu-si coltii mari si amenintatori.
Vine si imi rupe lanturile de la membre, dupa care ma ridica de pe masa, apucandu-ma de incheietura sangeranda si incepand sa ne grabim spre iesirea din mina.
De nicaieri, apare un alt satanist care o loveste pe Hama, proiectand-o in perete. Se indreapta apoi spre ea cu un tarus in mana, insa am apucat atunci tarnacopul in spatele lui si sangele tasneste din acesta, acoperindu-mi fata.
Trupul ii cade jos, inert. Ma asez in genunchi incepand sa plang, speriat.
‘’ Am ucis ! Am ucis un om … ‘’ imi spun plangand isteric acum. Un alt satanist iesi cu o pusca si tinti spre mine, insa in acel moment aparu Yu, deviind lovitura. Isi infipse cu o placere sadica ghearele in trupul tanarului si ii scoase inima, band cu placere sangele din aceasta, dupa care o arunca pe jos.
Se apropie mai apoi de mine si atunci m-am ridicat si am inceput sa alerg spre el, sarindu-i in brate. Se uita la sangele ce mi se scurgea de la vene si saruta locul, apoi imi cuprinse buzele intr-un sarut bland. Ii spuse din priviri ceva Hamei, care disparu.
Vampirul ma ridica atunci in brate si se indrepta cu mine, purtandu-ma pe sus, intr-o camera intunecoasa in care domnea mandru un baldachin mare. Ma aseza pe suprafata moale, mangaindu-ma bland.
Mi-am asezat atunci mainile pe umerii sai, lipindu-mi buzele de ale sale.
- Yu… Te iubesc ! Vreau sa fiu al tau ! Doar daca vrei … am spus incet, sigur pe vorbele mele.
Vampirul imi zambi atent si spuse :
- Si eu te iubesc !
Se urca deasupra mea lipindu-si buzele de ale mele si incepand sa ma sarute lung, limba sa strecurandu-se printre buzele mele si explorand spatiul umed atat de bine cunoscut lui …
Nu imi pare rau. Il voiam …
"Iadul e gol si toti diavolii sunt aici. " (W. Shakespeare)

Blog:
Codul Cuvintelor | L'art de L'amour



Răspunsuri în acest subiect
RE: Time has stopped for us [+18 yaoi facut de gabytsswh&manu] - de Beatrix LaVey - 11-03-2011, 07:55 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Terminat] Darkness vs. light [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh] Nywa 54 44.212 17-12-2011, 01:50 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Sharingan si timpul [+18 YAOI] Nywa 55 43.399 17-12-2011, 01:46 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Just us... +18 [facut de manu&gabytsswh] Nywa 89 73.651 17-12-2011, 01:28 PM
Ultimul răspuns: Daria v2


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)