Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Terminat]] Time has stopped for us [+18 yaoi facut de gabytsswh&manu]

#44
Tnkz for commz pupic
Next:

Capitolul 18


Am inceput sa ne sarutam ca doi nebuni in baie. Trupul incepuse sa imi tremure de dorinta si de frica in acelasi timp. Nu stiam ca sunt… pe invers, nu o mai facusem niciodata cu un baiat, nu ma sarutasem niciodata cu un baiat.
Cand Yu m-a intrebat daca imi e teama sa o facem am dat afirmativ din cap, ca un idiot. Voiam sa o facem, insa imi era asa de teama de prima noapte cu el incat am refuzat, acum insa imi parea rau.
Vampirul continua sa ma sarute si ma bucuram in sinea mea ca nu se suparase pe mine. La un moment dat, rup sarutul si stranut pisiceste.
Yu imi spune ca am racit, iar eu incerc sa neg, insa nu era chip sa il mint. Temperatura imi crescuse vizibil, ceea ce ma deranja, insa voiam sa fiu cu el, nu sa zac bolnav.
Chitaristul ma scoate din dus fara drept de apel si ma inveleste ca pe un bebelus intr-un capot gros. In camera ma pune sa ma imbrac, dupa care ma aseaza in pat, infofolindu-ma.
I-am cerut sa imi cante un cantec, fiindca doream sa il aud, atunci aparand Hama cu zambetul pe buze.
Incep amandoi sa imi cante un cantec de leagan si mai tarziu nu am mai stiut de mine …

M-am trezit, probabil dupa cateva ore bune, pe un pat cu apa. Yu se afla la picioarele mele, masandu-ma usor.
- Esti expert ! spun incet gemand din cauza ca imi provocau placere atingerile sale.
- Pe langa chitarist as putea fi si maseor, spuse vampirul zambind.
Imi deschid ochii privind in jur. Nu cunosteam camera.
- Yu, unde suntem ? intreb gemand usor.
- Iubitule, ai facut febra peste 40 si te-am facut sa transpiri, imi spuse scurt.
Ma uit la el cu ochii cat cepele, probabil cu o fata comica si speriata.
- Yu, noi doi, spun incet, noi doi … Ne-am petrecut noaptea amandoi ? intreb balbaindu-ma. Am gemut ? intreb mai apoi rosindu-ma puternic.
Cum sa o fi facut-o ?! Si eu chiar atat de idiot sa fiu incat sa nu imi amintesc de asta ? Oare chiar o facusem cu el si nu imi aduceam aminte ?
Ma gandeam la cum ar fi fost, dar probabil pierdusem asta, vedeam doar semnele de dupa : eram transpirat din cap pana in picioare, rosu la fata si respirand sacadat.
Il vad pe Yu ca ma priveste ciudat, apoi se pune deasupra mea si incepe sa rada cu pofta.
- Nu, dulceata, nu am facut-o ! Te-am facut sa transpiri doar ! imi spuse tanarul zambind si sarutandu-ma.
- Cum ai facut-o ? intreb curios si rosu tot.
- Prin puterea mea, imi spuse bland incepand sa imi sarute gatul, lingand din cand in cand cele doua intepaturi create de coltii sai.
- Ce putere ? intreb facand ochi mari.
Imi amintisem de ceea ce imi zisese Hama despre puterile special ale vampirilor.
- Sa zicem ca e ceva similar Soarelui si Lunii, raspunse punandu-si mainile de o parte si de alta a chipului si sarutandu-ma in varful nasului. Il dau repede la o parte si stranut iarasi pisiceste. Imi era foarte cald, asa ca ma dezbrac de haine si le arunc jos.
Yu isi atinti privirile spre locul din boxerii mei si colturile gurii i se ridicara intr-un zambet. Isi aseza o mana pe abdomenul meu, iar cealalta pe umflatura dintre picioare. Stranse usor locul, facandu-ma sa scap un geamat.
- Cum te mai simti ? ma intreba lingandu-si buzele.
- Foarte … bine , spun scapand cateva gemete. Doar ca, incep sa vorbesc mai incet, te-ai suparat ?
Ma privi intrebator in ochi si apoi spuse :
- Pentru ?
- Pentru faptul ca nu sunt gata inca, spun ferindu-mi privirea de el. Nu ma intelege gresit, vreau ! Dar mi-e teama si e ciudat, fiindca nu am mai facut-o niciodata cu un baiat.
- Nu-ti face griji, orice are un inceput. Vrei ? ma intreba Yu sarutandu-ma si miscandu-si usor mana de-a lungul barbatiei mele, oferindu-mi valuri de placere.
- Da, spun fara sa ma gandesc. Voiam sa o facem, dar teama inca ma oprea, tinandu-ma pe loc.
Vampirul ma dezbraca rapid de boxeri, continuand sa isi miste din ce in ce mai repede mana de-a lungul organului umflat de placere.
Am inceput sa scot gemete din ce in ce mai dese care vedeam dupa chipul sau ca ii provocau placere. Isi apleca buzele pe pieptul meu si ma saruta, apoi musca unul din sfarcuri, trecandu-si limba peste el.
Inebuneam de placere, simteam ca in curand voi exploda. Yu simtise si el si zambi, marind viteza. Putin dupa asta m-am eliberat de lichidul albicios si cald pe mana chitaristului, ceea ce ma facu sa devin rosu tot. Se aseza deasupra mea incepand sa ma acopere cu sarutari asezandu-mi mana intre picioarele sale.
Ma miscam stangaci, oarecum, insa imi strecor mana in boxerii sai, atingandu-i organul. Credeam ca eu sunt excitat la culme, insa Yu era si mai si decat mine. Incep sa masez usor locul, cand il vad pe vampir ca incepe sa geama. Il dezbrac si eu, hotarat sa ii provoc aceeasi placere care mi-o daruise el mie.
Mi-am adus aminte de primul contact cu Yu si m-am rusinat, insa daca el putea face asta puteam si eu. Ma aplec usor peste el si mangai organul intarit, dupa care il cuprind intre buze si imi trec stangaci limba peste el, apoi incep sa ma misc in sus si in jos, provocandu-I chitaristului valuri de placere incat incepe sa geama neincetat.
Imi infige mainile in parul meu ridicandu-ma bland in sus si tragandu-ma spre el. Imi linge buzele satisfacut, dupa care incepe sa ma sarute tandru. Ma alatur sarutarilor sale, ducandu-mi mana spre membrul sau. Imi plimb rapid mana de-a lungul mandriei, facandu-l sa geama puternic . Dupa cateva minute de placere continua ejaculeaza pe mana lichidul acela lipicios, scapand un geamat prelung, continuand sa ma sarute pe buze si pe gat. Ma trage in bratele sale, invelindu-ne pe amandoi cu o plapuma.
Imi inchid ochii, fericit ca ma aflu in bratele lui .
"Iadul e gol si toti diavolii sunt aici. " (W. Shakespeare)

Blog:
Codul Cuvintelor | L'art de L'amour



Răspunsuri în acest subiect
RE: Time has stopped for us [+18 yaoi facut de gabytsswh&manu] - de Beatrix LaVey - 04-03-2011, 08:43 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Terminat] Darkness vs. light [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh] Nywa 54 44.209 17-12-2011, 01:50 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Sharingan si timpul [+18 YAOI] Nywa 55 43.398 17-12-2011, 01:46 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Just us... +18 [facut de manu&gabytsswh] Nywa 89 73.648 17-12-2011, 01:28 PM
Ultimul răspuns: Daria v2


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)