Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Terminat]] Time has stopped for us [+18 yaoi facut de gabytsswh&manu]

#37
Thankz for comms, my dearshug
Here`s the next:

Capitolul 16


Am adormit soptindu-i numele lui Yu. Tineam la el atat de tare incat as fi putut muri pentru el.
Am pasit usor in lumea viselor, iar dupa cateva ore imi deschid lenes ochii si ma uit in jurul meu. Yu nu era acolo. Tresar speriat, parca presimtind ca s-a intamplat ceva rau, insa o vad pe Hama in fata mea, stand pe un fotoliu si cosand atenta un tricou care banuiam a fi al lui Yu.
Ma ridic in sezut si o privesc fix in ochi, dupa care intreb cu vocea tremuranda :
- Unde e Yu ?
Vampiroaica ma privi cu ochii sai patrunzatori si imi spuse :
- S-a dus sa lase un mesaj unor vechi prieteni dragi, stanistii ! Nu-ti face griji ! incheie fata zambindu-si, dupa care isi cobori ochii la lucrul sau.
- Merg dupa el ! spun scurt dand sa ies din camera, insa fata ma opri si spuse :
- Sa nu misti un deget in afara barului, ca imi ia capul iubitul tau !
Am tresarit.
‘’ Iubitul tau .. ‘’ imi repet incet in minte. Yu era iubitul meu. Ma uit pierdut la ea si Hama zambeste.
- nu te mai uita ca un senil la mine ! spuse atunci vampiroaica incepand sa rada.
- Aaa, eu … aaa…
- Nu te chinui, stiu ! urma razand.
- Hama, spun incet, tu ai vreo putere speciala ? Asa cum au statuile umblatoare din Twilight ? intreb curios, facand ochi mari.
- Sigur ca am puteri ! Si Yu are puteri, dar acestea difera de la o persoana la alta. Fiecare dintre noi are o putere unica in lume, insa ca sa ai putere trebuie sa fi fost transformat de alt vampire cu putere.
- Deci … Nu toti au puteri ? intreb zambind, incepand sa inteleg.
- Nu, spuse scurt.
Ma asez in pat, incepand sa imi fie frig. Imi trag plapuma pe mine, punandu-mi mana pe gat. Simteam inca cele doua mici orificii create de coltii lui Yu. Imi mangai usor locul, retraind acele clipe, cand am auzit usa trantindu-se la perete.
Nu imi deschid ochii, crezand ca e Paolo, insa simt pe cineva cum se urca peste mine in pat si ma cuprinde in brate de la spate. Ii simt parfumul dulce al lui Yu si gem usor, dupa care ii caut orbeste buzele.
Mi le prinde intr-un sarut, strecurandu-si limba printre buzele mele si cautandu-mi-o pe a mea, dupa care incepand sa ne sarutam tandru. I-am simtit coltii inca reliefati, insa nu ma deranjau cu nimic. Mi-am trecut jucaus limba peste ei, punandu-mi mainile de dupa gatul vampirului.
Paolo intra in urma lui Yu si isi atinti privirea spre patul ingust unde ne sarutam nebuneste eu si chitaristul.
Cand, intr-un sfarsit, rupe sarutul, Hama spuse :
- Nerabdator mai esti ! Bietul baiat nu are timp nici sa respire ! Plus de asta, pe noi nici macar nu ne-ai mai bagat in seama !
Vampirul isi da ochii peste cap, ridicandu-ma in brate, invelit in plapuma ca un bebelus in fasa. Ma saruta lung pe buze, apoi cobori pe gat.
- Alooo ! striga Hama. Abtine-te, Yu !
Ma uit la Pablo rosind si vad ca si el facuse acelasi lucru.
‘’ Oare Pablo si Yu … ? ‘’ ma inteb in mintea mea, dupa care spun :
- Asa e, Yu, sa ne oprim ! Nu e tocmai momentul potrivit ! spun privindu-i hainele pline de sange.
- Bine, ne oprim ! Pentru moment … spuse chitaristul zambind cu subinteles, dupa care ma lasa jos si se dezbaca de maieu. La un moment dat am crezut ca ma va devora in acel moment, dupa cum se uita la mine, insa spuse :
- Deci, dragii mei, cum va simtiti ?
In vocea sa se simtea ironia si nerabdarea.
- Bine, multumim ! spuse Hama la fel de ironica.
- Nu stiu voi, insa eu intru sa fac un dus ! spuse rapid lunadu-ma in brate. Si dulceata asta de Darrin vine cu mine !
Am tresarit, gandindu-ma la ce s-ar putea intampla intre mine si Yu la dus, doar noi doi.
- Nu il chinui prea tare ! spuse Hama cu un zambet pervers pe chip.
- Sa ma chinui ? De ce sa ma chinui ? intreb speriat si facand ochii mari.
- Nu te chinuie nimeni, raspunse Yu scotandu-ma din plapuma. Tremuri ! constata privindu-mi trupul. Isi strecura mana pe sub tricoul meu si spuse: Si esti si rece ! Sigur te simti bine ?
- Da, raspund incet. Nu imi faci nimic, nu ? inreb cu o privire copilaroasa.
- Ooo, sigur ca nu, spuse Yu sarutandu-ma. Hama doar a glumit. Stii bine ca nu iti vreau si nu iti voi vrea niciodata raul ! continua aruncandu-ma in pat si punandu-se deasupra mea. Mana i se strecura in pantalonii mei, tragand usor de ei in jos, insa se auzi :
- Hm-hm ! Parca plecati la dus ! spuse Hama.
Ma uit la cei doi si constat cu stupoare ca D.J.-ul era stanjenit, iar vampiroaica il fixa pe Yu cu privirea.
Tanarul ma lua in brate si disparu cu mine pe usa baii, dupa care ii arata degetul mijlociu fetei prin geamul-oglinda.
- Te-am vazut, dobitocule ! striga ea razand.
- Asa, si ?! intreba vampirul desfacandu-se la slit. Puse un prosop pe geam pentru a-i bloca vederea fetei si se apropie de mine, incepand sa ma sarute pe umar, apoi pe gat si ajungand intr-un sfarsit la buze.
Imi dadu un pupic scurt, apoi dadu drumul la apa fierbinte sa cada in cabina de dus, dupa care se apropie si ma dezbraca de tricou, apoi de pantaloni. Se dezbraca si el, ramanand amandoi doar in boxeri. Imi zambi atent vazand umfaltura din boxerii mei si isi aseza mana acolo, masand usor.
Am scos un geamat infundat, dupa care vampirul imi lua mana, conducandu-mi-o pe locul sau vizibil excitat. Ma dezbraca rapid de ultimul articol vestimentar, apoi se dezbraca si el si ma baga in cabina de dus, lipindu-ma de faianta rece de pe pereti. Am scancit usor, el profitand de moment si strecurandu-si limba printre buzele mele. Mainile ii coborara incet spre fesele mele, masand incet.
Trupul incepuse sa tremure de dorinta si de teama in privinta a ceea ce se va intampla …
"Iadul e gol si toti diavolii sunt aici. " (W. Shakespeare)

Blog:
Codul Cuvintelor | L'art de L'amour



Răspunsuri în acest subiect
RE: Time has stopped for us [+18 yaoi facut de gabytsswh&manu] - de Beatrix LaVey - 25-02-2011, 01:50 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Terminat] Darkness vs. light [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh] Nywa 54 44.222 17-12-2011, 01:50 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Sharingan si timpul [+18 YAOI] Nywa 55 43.407 17-12-2011, 01:46 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Just us... +18 [facut de manu&gabytsswh] Nywa 89 73.657 17-12-2011, 01:28 PM
Ultimul răspuns: Daria v2


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)