Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Terminat]] Time has stopped for us [+18 yaoi facut de gabytsswh&manu]

#14
Ne bucuram ca va place! :X Iata nextul! pupic

Lecturare placuta!



Capitolul 8


M-a lasat pur si simplu uimit. Am simtit un val de caldura cand si-a lipit buzele de gatul sau, si am scapat un scancet in momentul in care i-am simtit coltii patrunzandu-mi in carne. Am simtit tot sangele grabindu-se sa ajunga la gat si de acolo la Yu.
‘’ vampir … ‘’ imi spun in minte, sigur pe mine. Idolul meu traia pentru eternitate.
Scancesc usor. Incepea sa ma doara din ce in ce mai tare, asa ca il opresc. Il vad apoi lingandu-si buzele. ‘’ Ah… Buzele alea ! ‘’ imi spun incet, apoi scutur din cap. Imi da un prosop si imi spune sa mi-l tin pe rana, ceea ce si fac, nedorind sa il supar cumva. Apoi a urmat avalansa de intrebari. Vorbeam probabil fara oprire, intreband vrute si nevrute. Yu insa raspundea zambind, semn ca era bine dispus. Ma apropii de el incet si il vad ca isi pune o mana pe talia mea si ma trage aproape de el. Ii simt mana in parul meu, mangaindu-ma usor. Imi pun apoi mainile pe pieptul sau, mangaind si strangand incet.
‘’ Cicatricea ! ‘’ constat rapid, dupa care scot o prostie pe gura :
- Yu, tu nu esti tare ca piatra, ca sculpturile alea stralucitoare din Twilight ! imi vad idolul izbucnind in ras.
- Te uiti la prea multe filme cu vampiri ! imi spuse dup ace inceta sa mai rada, apoi se apropie din nou de mine.
Inima incepu sa imi bata nebuneste, dorind parca sa imi sparga pieptul. Il vad apropiindu-se de mine tot mai tare si mai tare, la o distanta aproape imperceptibila, apoi isi lipeste buzele de buzele mele. Ii simt limba parcurgandu-mi-le usor, savurandu-le, apoi imi simt trupul incepand sa tremure in bratele sale.Imi intredeschid usor buzele lasandu-i limba sa imi patrunda in gura. Raspund la inceput sfios sarutului, atingandu-i incet varful limbii la inceput, dupa care ma alatur sarutului cu aceeasi intensitate cu care o facea si el. Imi pun mainile pe umerii sai, apoi incep sa ma joc cu parul sau. Era ciudat pt mine, era primul sarut cu un baiat, insa ma simteam minunat, mai ales ca acel baiat era chiar Yu. Ii simt mainile coborandu-i pe fundul meu si tresar. Imi pun apoi mainile pe soldurile sale, manaindu-l usor, apoi cobor spre fese, strangand incet. Ii simt mana intre picioarele mele, mansand incet locul umfalt. Scot un oftat de placer. Simt cum incearca sa ma descheie la pantaloni, insa auzim :
- Hmmm … Hmmmm …
Ma intorc speriat si rosu tot si vad o nipona superb asteptand in usa si dezaproband din cap.
- Nu puteai sa vi si tu, dupa vreo trei-patru, ore, zile, saptamani, luni, ani, secole, mileni de ce nu ?! intreba chitaristul usor sarcastic.
- Nu cred ca pustiul va trai atat. Hai Yu, ia-ti la revedere de la pusti, ca sa il duc acasa si apoi sa te uite, spuse femeia, insa il vad pe Yu punandu-se in fata mea si protejandu-ma.
- Il duc eu acasa si nu ii modifici memoria, doar daca va dori el asa ceva ! zise rece.
- Aaaa, oki. Daca Darrin nu va spune la nimeni despre noi, atunci poti sa il mai vezi, spuse nipona, ridicand mainile in semn de aparare si dandu-se in spate. Apropo, vezi ca ar trebui sa isi ascunda vanataia aia. Ar trebui sa il inveti sa isi dea cu fond de ten, singur, pana ii trece, mai spuse si disparu.
Dau negativ din cap, dandu-i de inteles baiatului ca nu am de gand sa spun cuiva despre cei doi. Yu se apropie de mine si incepe sa ma machieze rapid, dupa care iesim in strada, indreptandu-ne spre casa mea.
Curand ajungem si il poftesc pe Yu in casa, dupa care il indrept spre camera mea zambind. Se parea ca mama nu e acasa. Ajungem in camera mea acoperita de postere cu el, in special, si de desenele mele in care aparea chipul sau in mii si mii de ipostaze. Imi placea la nebunie, trebuia sa recunosc. Poate in ochii sai paream un obsedat, dar nu eram.
- Yu, spun aproape in soapta, tu dormi intr-un sicriu ? intreb curios, dar il vad pe frumosul baiat ca incepe sa rada cu pofta.
- Darrin, eu nu am nevoie de odihna, imi raspunde si ma rosesc in obraji, coborandu-mi chipul in pamant. Ii spun apoi incet :
- Fa-te comod ! spun incet si il vad pe tanar facandu-se foarte comod in patul meu si fixandu-ma cu privirea, in timp ce eu ma asez la birou facandu-mi asa-zisa tema la istorie, insa, in realitate, nu ma puteam concentra din pricina frumusetii de vampir ce se afla acum in patul meu. Priveam din cand in cand la el, cu coada ochiului, si il vedeam cum ma studiaza.
- Yu, spun iarasi incet, cum era pe vremea ta ?
- Muzica era mult mai buna decat asta de acum, spune si il vad cum incepe sa imi scoata cd-urile din rafturi, privind : Cinema Bizarre, Cinema Bizzare si Cinema Bizarre, nimic altceva. Tu chiar ne-ai iubit mult, imi spune cu o urma de tristete in glas.
- Intr-adevar, raspund zambind. In special pe tine, continui aratandu-i desenele cu el.
- Imi plac … ma mandresc cu un asa fan ! spuse ridicandu-se si dezbracandu-se de hanorac.
‘’ Ce trup ! ‘’ exclam privindu-l atent. Arata magnific. Ma uit la trasaturile sale fine si buzele imi formeaza un zambet, apoi o musc usor pe cea inferioara. Ma ridic de pe scaunul de la birou si ma urc deasupra sa, punandu-mi piciorele de o parte si de alta a trupului sau. Imi apropii buzele de gatul sau si incep sa ling locul, apoi apuc cu dintii si sug, creand pete rosii. Imi asez mainile pe pieptul lui, incepand sa il mangai usor. Il vad cum ma apuca de par si ma trage spre el, lipindu-si buzele de ale mele, apoi ii simt limba parcugandu-mi buzele moi cu nerabdare. Ii dau voie sa imi patrunda in interiorul gurii, incepand un sarut lung si pasional. Ma atinge intre picioare, mangaind usor locul ce se umfla rapid.
Ma desface la slit, dandu-mi pantalonii jos. Isi strecoara mana in interiorul boxerilor mei si zambeste, aratandu-si coltii. Nu ma pot abtine si imi trec limba peste ei, in timp ce el isi trece mana de cateva ori de-a lungul organului meu intarit, facandu-ma sa scap cateva gamete prelungi de placere.
Ii urmez exemplul, strecurandu-mi fara jena mana in interiorul boxerilor sai si incepand sa imi plimb mana inainte si inapoi de-a lungul barbatiei sale. Il aud pe Yu ca scoate un geamat si zambesc satisfacut, apoi gem si eu. Ma ridica si ma aseaza pe pat, iar el se aseaza deasupra mea si imi trage boxerii in jos, la nivelul genunchilor. Imi deschieie camasa si incepe sa isi plimbe buzele pe pieptul meu, apoi pe abdomen si din ce in ce mai jos. Simt cum mandria imi este cuprinsa intre buzele sale, incepand sa isi treaca limba peste ea, si apoi sa se miste inainte si inapoi.
Dupa cateva minute de placere intense, Yu se ridica si incepe sa ma sarute pe gat, apoi isi strecoara limba printre buzele mele incepand un sarut tandru, in timp ce mana sa se misca rapid acum de-a lungul organului meu intarit. Scap un geamat prelung, apoi cateva picaturi de lichid albicios ca spuma laptelui.
Yu zambeste pervers, dupa care se aude cheia si usa deschizandu-se. In cateva moment imi trag boxerii si apoi pantalonii pe mine, iar chitaristul sare sub pat, inainte ca mama sa il vada. Intra in camera si zambeste larg, spunand :
- Daca vrei sa o faci, cauta-ti o fata si fa-o ! apoi dispare, razand.
Rosesc puternic, fiindca nu ma gasise in cea mai decenta pozitie. Ma uit sub pat si il vad pe Yu, abtinandu-se sa nu rada. Ochii albastrii-suri ii luceau in intunericul de sub patul meu. Ma ridic si incui usa cu cheia, dupa care baiatul ma lipeste de aceasta sarutandu-ma pe gat.
"Iadul e gol si toti diavolii sunt aici. " (W. Shakespeare)

Blog:
Codul Cuvintelor | L'art de L'amour



Răspunsuri în acest subiect
RE: Time has stopped for us [+18 yaoi facut de gabytsswh&manu] - de Beatrix LaVey - 07-01-2011, 08:46 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Terminat] Darkness vs. light [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh] Nywa 54 44.209 17-12-2011, 01:50 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Sharingan si timpul [+18 YAOI] Nywa 55 43.393 17-12-2011, 01:46 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Just us... +18 [facut de manu&gabytsswh] Nywa 89 73.644 17-12-2011, 01:28 PM
Ultimul răspuns: Daria v2


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)