Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Terminat]] Time has stopped for us [+18 yaoi facut de gabytsswh&manu]

#12
Ne bucuram ca va place hug!
Am venit cu nextul :
Lecturare placuta!


Capitolul 6


Ma trezesc intr-un sfarsit. Revedeam ceea ce se intamplase in acea noapte : il visasem pe Yu, iubitul meu idol. Era tanar si frumos ca intotdeauna. Imi daduse un autograf. Imi aduc aminte si ca visasem bataia cu Marco si Luis. Nu voiam sa ma trezesc, voiam sa para ca acela nu a fost un vis, ci a fost chiar realitatea, si chiar vorbisem cu Yu, Yu cel dulce.
Ce spuneam ? Vorbeam ca o fata.. Era ciudat, dar asa era. Imi placuse Yu dintotdeauna, era perfect.
Chiar voiam sa raman cu ochii inchisi pentru totdeauna, revazandu-i frumusetea Lui, chipul tanar fi frumos, vocea blanda si parfumul fin.
Aud pasi in apropierea mea si spun somnoros, cu perna pe fata :
- Ma trezesc acum, mama !
Deschid ochii mari si albastrii-safirii, privind in fata ochilor si nevenindu-mi sa cred. Acolo se afla Yu, la fel de tanar ca in visul meu. Avea trupul ud, presarat cu picaturi de apa, si doar un prosop in jurul taliei. Era asa de frumos, asa de bine facut, asa de …
Iar gandeam ca o fata. Sau poate nu ca o fata, dar astea imi erau gandurile acum. Simteam cum tot sangele imi urca in obraji. Yu ma privea curios, cu un zambet cuceritor pe buzele alea dulci. Ma uitam atent, parca vrand sa fiu sigur ca e el. Aceleasi tatuaje, aceleasi pierce-uri, acelasi par negru cu suvite rosii, aceiasi ochi patrunzatori, albastrii.
- Darrin, spune cu voce blanda, dusul iti sta la dispozitie. Imi afiseaza acelasi zambet care imi facea inima sa tresalte de bucurie.
Ma ridic din pat si dau plapuma jos de pe mine. Ii multumesc si ii zambesc la randul meu, dupa care ma indrept spre baie.
Deschid usa si intru. Imi dau hainele jos si intru in cabina de dus, dand drumul apei fierbinti sa imi curga pe trupul putin slab, insa frumos lucrat. Dupa un sfert de ora, ies din dus si ma indrept spre oglinda, doar cu un prosop in jurul taliei, asa cum fusese si Yu.
Imi privesc fata. Aveam trasaturi frumoase, insa ochiul drept imi era invinetit rau.
‘’ Ce va zice mama ? ‘’ ma intreb in mintea mea, facandu-mi griji. Imi aranjez parul negru si ud, sa stea cat de cat rebel, cum imi placuse mie dintotdeauna.
In tot acest ma simtisem privit. Stiam insa ca nu e nimeni in baie, cu mine. Nici macar nu avea cum sa fie cineva, dar simteam doi ochi atintiti asupra mea, studiindu-mi fiecare particica a corpului. Privesc usa din sticla-oglinda si ma hotarasc sa ies.
Il privesc pe Yu in oglinda. Era cu spatele la mine si se machia. Era imbracat doar intr-o pereche de boxeri negri, acoperindu-I zona intima, si in rest trupul bine facut, palid si tatuat, ii era expus privirilor mele curioase.
- Yu, am terminat, rostesc gatuit de emotie si rosu tot.
Tanarul imi indica patul. Tresar in acel moment, nestiind la ce se refera. Imi intorc privirile spre pat si observ acolo o pereche de blugi la moda si o camasa gri. Le iau de pe pat si le imbrac, in timp ce privirile lui Yu ma studiau. Desi eu ma imbracam, simteam cum chitaristul ma dezbraca din priviri.
Cand in sfarsit, termin, Yu se intoarce catre mine. Imi cobor privirile pe trupul sau si observ locul vizibil umflat dintre picioarele sale. Imi simt din nou sangele invadandu-mi obrajii. Il privesc fix in ochi pe Yu si observ ca zambeste bine dispus.
Ii zambesc si eu, la randul meu, si privesc chitara acestuia.
- Imi permiti ? intreb dorind sa cant.
- Da, sigur, spuse acesta neluandu-si ochii de la mine.
‘’ Cat de frumos e ! ‘’ imi spun, insa scutur negative din cap. Nu era normal sa spun despre alt baiat ca e frumos.
Iau chitara de la locul ei si ma asez pe pat, incepand sa cant. Imi iesea destul de bine, fiindca faceam asta de la varsta de 6 ani, cand unchiul meu imi daruise chitara sa.
Yu zambea satisfacut. Se vedea pe chipul sau ca ii place. Din greseala, privirea imi cade din nou pe locul dintre picioarele sale.
‘’ De ce oare e asa de excitat ? ‘’ ma intreb oarecum uimit si incredibil de curios.
Se apropie incet de mine si spune :
- Canti bine.
- Multumesc, spun rosind puternic. Ma simteam magnific in momentul cand Yu ma laudase. Il vad ca se apropie si mai tare de mine si intinde mana, punandu-si-o pe obrazul meu. Imi privi atent vanataia de la ochi, iar eu, rusinat, nu stiu cum am facut, ca m-am taiat in corzile chitarei.
Chitaristul facu ochii mari si privi sangele ce incepu sa curga. Il vad ca imi atinge mana si ma mangaie usor, dupa care si-o duce la buze si imi cuprinde degetul aratator intre ele. Simt cum atinge usor cu limba rana si luand sangele de acolo.
Avea ochii lucitori acum, de parca gustul sangelui ii facea o anume placere. Poate chiar asta era, ii placea sangele. Mai existau astfel de oameni care faceau rau doar pentru a obtine sange uman, insa Yu era bland.
Lua cu o mana chitara si o dadu intr-o parte, dupa care se apropie mai tare de mine. Ii simtii mana de-a lungul taliei mele, mangaindu-ma. Trupul imi tresari, iar obrajii mi se imbujorara.
Era asa de tandru si de bland … Si inca tanar. Ii vazusem de curand pe Shin si Strify la televizor. Erau imbatraniti, maturi, pe cand el ramasese doar un adolescent rebel.
In urmatorul moment i-am simtit mana strecurandu-se pe sub camasa gri. Era mai rece ca mine, insa m-am gandit ca e din cauza ca abia iesisem de la dus. Imi cobor ochii pe abdomenul sau, apoi privirea din nou imi cade intre picioarele sale.
Era obsedant, mereu acolo, insa nu conta. Raman uimit. Yu era, fara doar si poate, extreme de excitat. Locul parea imens, ceea ce ma facea sa rosesc puternic. Stiam acum ca eu eram cauza excitarii sale.
Imi da drumul degetului, dandu-si usor cu limba peste buze, dupa care imi aseaza mana pe pectoralul sau stang. De ce ? Ce voia ?
Nu simteam nimic, nicio zvacnire, niciun ticait.
‘’ Ce e cu el ? ‘’ m-am intrebat fixandu-mi ochii in ochii lui. Atunci imi zambi larg pentru intaia oara.



Asteptam pareri si critici hug Si sarbatori fericite tuturor ! :X
"Iadul e gol si toti diavolii sunt aici. " (W. Shakespeare)

Blog:
Codul Cuvintelor | L'art de L'amour



Răspunsuri în acest subiect
RE: Time has stopped for us [+18 yaoi facut de gabytsswh&manu] - de Beatrix LaVey - 23-12-2010, 02:26 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Terminat] Darkness vs. light [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh] Nywa 54 44.222 17-12-2011, 01:50 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Sharingan si timpul [+18 YAOI] Nywa 55 43.407 17-12-2011, 01:46 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Just us... +18 [facut de manu&gabytsswh] Nywa 89 73.656 17-12-2011, 01:28 PM
Ultimul răspuns: Daria v2


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)