Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Da o nota filmului / serialului.

#16
Acum te-am prins, hoato! Lasa ca stiu eu de ce ai schimbat-o...
Deci sa vedem...
Watchmen

Fiind intr-un adevarat frenzy al filmelor cu supereroi, surfing pe IMDb, am dat de el din greseala, si mi-am amintit de un prieten obsedat de Marvel care asteptase filmul asta cu sufletul la gura. Well, am zis ca, din moment ce sunt si eu intr-un Marvel moment, sa ii dau o sansa, avand in vedere si nota mult prea mare de pe IMDb. Okay, downloaded, and prepared in the player. Cand sa dau play, observ cu stupoare ca tine 162 de minute, aka 2 ore si 42 de minute. Insemna ca trebuie sa fie extrem de bun, pentru ceva cu o idee atat de interesanta sa fie totusi lungit la o asemenea durata. Dupa prima jumatate de ora deja ma dadeam cu capul de birou, incercand sa imi gasesc motivatia pentru a-l termina.

It sucked. E putin spus. Ideea bineinteles cliseu absolut, previzibila bineinteles, mult prea previzibila chiar si pentru cineva care nu citeste comic books, actorii- what they did, cannot, under any circumstances, be called acting. S-au miscat ca o trupa de amatori. Costumatia cred ca a fost singurul lucru cat de cat impresionant (daca se poate spune si asta), exceptandu-l pe Dr. Manhattan al carui wiener [scuzati expresia] s-a balanganit o buna parte din film (aka mare parte a filmului si-a petrecut-o gol). I didn't signed in for that.
Matthew Goode a fost singurul element care m-a incantat, pentru ca si-a jucat rolul cat de cat bine, si nu ma asteptam sa il vad ca personaj negativ...

Nota: 6. (cu o indulgenta supraumana)


Next: Thor
Strangers have the best candies
[Imagine: 9B19F2F8D024899728F06BF94F09CF3B.gif]
Out of my mind...back in 5 minutes.




Răspunsuri în acest subiect
Da o nota filmului / serialului. - de Teh - 16-10-2010, 09:52 AM
RE: Dă o notă filmului / serialului. - de Chlo - 29-08-2011, 01:08 PM
RE: Da o nota filmului / serialului. - de Lia - 04-05-2012, 02:39 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)