Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Rate the song ! [ K-music version ]

#21
Am fost şi încă sunt foarte uimită de această melodie! E matât de cute,versurile sunt pasionale,ei toţi arată super cute,iar MV-ul este tare haios :X Şi inspirat 4 Sinceră sunt geloasă pe fata aia :]] LOL! Deci,10,doar e FT Island,nu?


Next: SHINee- Ring Ding Dong
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]

#22
Meldoia e frumoasa si voi recunoaste ca la inceptu mi s-a parut oribila65 dar m-am indragostit de ea Smile si asa am cunoscut shinee. Este ritmata si dansul e simpatic nu vad de ce nu ar merita un 10
Acum o melodie care chiar imi place [ mai nou O.o]

Rainbow-A
.I dont need anyone in my life who does not want to be there.
.Sometimes i cant , sometimes i dont want to , and sometimes i dont even try.
.I am nostalgic , cinical and lonely , so i may hurt you.

#23
Kyaa <3 prima melodie de care m-am indragostit de la ele. O ador. 21 E asa vesela sa spun asa si intr-un el matura. 39 Versurile imi plac. Negativul ... n-am ce spune. Ma distreaza fazele cu Unniee~ 24 [ chiar mi-am amintit de un episod din WGM 21 ] Imi plac vocile lor, normal. Rapul lui Amber e chiar foarte misto 21 vocea Lunei cand sa spun atinge o octava inalta e chiar super tare. ^.^ E o melodie care merita sa-i dau 10.


Next:

T-ara feat Supernova - Time to love
[Imagine: tumblr_ljy3o2Lf311qzf4bro1_500.gif]

Always keep the faith !



YunJae, YooSu, ChangSica, HunHan.



The pleasures of the mighty are the tears of the poor
A song will outlive all sermons in the memory
Always Keep The Faith
Deferto Neminem
Hope to the End













#24
WOW! Versurile sunt foarte pătrunzătoare,sunt minunate! Chiar îmi plac! Videoclipul şi dansul lor sunt chiar drăguţe,de asemenea am văzut un băiat drăguţ pe acolo 21. Kawaii!! 8

Acum primul grup mixt din Coreea : Co-Ed format din 4 fete şi 6 băieţi,la care nu le ştiu ÎNCĂ numele :]] Hope You Like It :]
Next: Co-Ed-Too late. :3
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]

#25
Lol 21 ii ador, nu stiu daca ma crezi, de cand am vazut ca vor aparea un grup nou, si anume ei, am fost super happy XD

Anyway, melodia e beton o.o, ritmul seama cu cel alor T-ara, doar sunt din aceeasi companie, nuh? >.>" imi place enorm coreografia, daca mai aveam 9 prieteni sigur o invatam xD desi stiu o parte, si melodia iar mi-o place, adica versurile, sunt bune.

Ii ador, sunt pe un loc bun in topul meu xD asa ca merita ascultati. Am uitat nota -.-" [am dat edit people >.>"] Nota - 9

Next - Se7en - I'm Going Crazy
~My dA!
~My twitter account!
My life, my soul, my inspiration --> Korean style
[Imagine: tumblr_lspwr4bMkI1qheiqqo1_400.png]

#26
Ce mă bucur că ai pomenit de melodia asta.E una dintre preferatele mele de la SE7EN.
Îi iubesc vocea sa angelică şi cât de sexy poate fi când se enervează.MV-ul este super! Pur şi simplu îl ador! Whoooaaa! 10!! .__.


Next:SS501-A song Calling For You 8
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]

#27
Ok, melodia e adorabila. 21 SS501 chiar ca sunt niste catareti exceptionali Smile . Sincera sa fiu, singura melodie care imi place de la ei e Love Ya, care as asculta-o incontinuu. 21 .Singurul pe care-l stiu de acolo e Hyun Joon. 21 Datorita k-dramelor. Melodia e chiar amuzanta sa spun intr-un fel urmarind povestea . Acum m-am uitat peste versuri si sunt chiar calumea. 21 In rest habar nu am ce spune, ii dau un 9 doar pentru ca nu am mai ascultat-o si la prima ascultare chiar nu-mi prea plac unele melodii.




Next:


U Kiss - Shut up


Si da, Kevin are abs 24.
[Imagine: tumblr_ljy3o2Lf311qzf4bro1_500.gif]

Always keep the faith !



YunJae, YooSu, ChangSica, HunHan.



The pleasures of the mighty are the tears of the poor
A song will outlive all sermons in the memory
Always Keep The Faith
Deferto Neminem
Hope to the End













#28
Hmmmm....interesantă melodia,o ştiu de ceva timp mi-a arătat video-ul o prietenă...de atunci n-am mai ascultat-o daaar cu ocazia acestui joc am reascultat-o si am fost mai atenta la ea.
Ritmul de destul de nais XDD iar versurile sunt ok, dar să fiu sinceră îmi place mai mult dansul decât melodia. Am să îi dau un 8.

Next:F(x) - Chocolate love
~~~~~~

"My angel,my sunSHINe <3.
"
[Imagine: 16lh2lj.gif]
"I still look at you"
[Imagine: 257estt.jpg]


#29
Nu se supara nimeni daca comentez la aceiasi melodie,nu?21)))))) Scuzzzeee,daca e vreo problema...sa-mi spuneti.

Deci,fetele sunt adorabile.Tinuta lor si mai si 8 ,mai ales fata blonda [am uitat cum o cheama .__. ] ,au energie,MV-ul este super cute.Versurile acum le-am vazut.Imi plac,si reamintesc ca acesta este un fenomen foarte rar la mine sa-mi placa o trupa de fete 65. 10 8

Next:B2ST-Soom
Toti atat de hot :X:X
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]

#30
Deci, fata de restul melodiilor, acesta pot zice ca a batut recordul. Coreografia e magnifica, versurile sunt asa de profunde incat parca chiar si tu ai patit acelasi lucru, plus ca imi place ritmul. Aaa, altceva, nu stiu, insa imi place melodia enorm, dar tot pe doi ramane. xD :] Nota - 10

NEXT - 2PM - I'll be back 105
~My dA!
~My twitter account!
My life, my soul, my inspiration --> Korean style
[Imagine: tumblr_lspwr4bMkI1qheiqqo1_400.png]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Choose the song [Kpop] βεκi 47 28.141 08-04-2013, 12:21 PM
Ultimul răspuns: Aerith
  Music Channel da k-pop~! Aerith 13 13.790 13-10-2012, 08:26 PM
Ultimul răspuns: Aerith
  LIVE Music Bank. SooMin 0 2.380 10-09-2010, 12:49 PM
Ultimul răspuns: SooMin


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)