Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca?

#31
Oh well, bineinteles ca as accepta. Nici nu se pune problema. Plus de asta, Ronald Knox e si el acolo nu? Doar sunt toti shinigami. I-as cumpara lui Grell ceva, ceva rosu si m-as imbraca si eu in rosu, doar el m-a chemat.
Next: Ce ai face daca Sebby si-ar da ultima suflare in fata ta?
[Imagine: ak8THBQ.png]


#32
As lesina incet si frumos, gandindu-ma ca asa ceva nu este posibil21 si probabil m-as intreba cine ce-a facut ca Sebby sa ajunga in halul ala..I think I would kill him21
Next: Ce ai face daca Greil Sutcliffe ti-ar cere un sarut "cu limba"21
[Imagine: Pureloid.jpg][Imagine: db90645.png]

#33
Cum i-a cerut si lui Sebas-chan? De fapt, cred ca Ciel ii promisese acel sarut daca ii ajuta. Si s-a ales cu nimic.
Anywho, l-as respinge, adica ar fi pericol serios cu dintii aia a lui. Nu ca nu imi plac, ba din contra, dar nu as risca nimic 21
Next: Ce ai face daca Alois ti-ar arunca un pahar de vin in fata si te-ar face gunoi? 21 lol
[Imagine: ak8THBQ.png]


#34
-Eu gunoi,ai grija pe cine faci tu gunoi ,iau paharul si i dau cu el in cap .
Next:
Ce ai face daca Claude tiar da bluza jos de fata cu Sebastian si Claude ar spune ca tu si el o sa avetii o noapte lungaa?
[Imagine: WhyImsuposedtokeepmyheaddown3.png]
[Imagine: 5860362.png][Imagine: 5860357.png]

#35
Eu şi Claude...cred că glumeşti...nu atâta timp cât e majordumu` , domnului Nesimţit ! I`aş da un şut intre craci , un pumn în stomac şi o palmă , şi m`aş duce să`l caut pe Cieluuu :X
Next:Ce ai face daca Ciel te-ar gasii pe tine vinovat(ă) pentru moartea părinţiilor lui ?

#36
GEEZ eu vinovata? Moama, pai mi-as lua apararea si i-as cere dovezi. Nu ma poate invinuii asa, pe degeaba. Daca ar gasi dovezi, i-as arata ca ar fi false. Adica cum 21 nici nu se pune problema.
Next: Ce ai face daca Hannah si-ar scoate arma de sub rochie cand tu ai fi la masa si ti-ar spune ca e timpul sa mori?
[Imagine: ak8THBQ.png]


#37
-Acum o doamne si tocmai ma pregateam sa iau masa Geez ce rea poti fii bine dar imtai scuza-ma cateva momente trebuie sa merg la toaleta(dupa aceea alergand in goana cat mai departe de ea sperand ca am scapat)
Next: -Ce ai face daca Alois ar incepe sa planga sa urle sa se arunce pe podea si sa dea din picioare spunand ca nu ii se pare corect ca doar Ciel sa faca parte din viodioclipul lui Lady Gaga si ca vrea si el acolo?
[Imagine: WhyImsuposedtokeepmyheaddown3.png]
[Imagine: 5860362.png][Imagine: 5860357.png]

#38
GEEZ din nou, ce porcarie si ce rasfatat. L-as lua de urechi asa frumos si l-as arunca cat colo. Ce e cu ideile astea? Si de cand a ajuns Ciel in videoclipul lui Lady Gaga?!
Next: Ce ai face daca Ronald Knox ti-ar cere sa il asasinezi pe Grell si sa ii inghiti sufletul? Daca are unul?
[Imagine: ak8THBQ.png]


#39
-Nu`s făcută pentru aşa ceva , scuzele mele 9 Dar dacă mi`l daţi pe Cieluuu să mă ajute aş accepta cu mare plăcere hug
Next: Ce ai face dacă Alois ţi`ar cere să îi cureţi camera nud :O ?

#40
Eu sa fiu nud? scuze de ntrebare, dar daca el i-a cerut lui Hannah sa isi dea rochia jos si ea a facut-o eu nu as face-o. Sa il cheme pe Claude, pe dragul lui majordom sa o faca 15 Doar pe el il iubeste.
Next: Ce ai face daca Lizzy te-ar prinde cu Ciel ca va sarutati si ti-ar jura razbunare?
[Imagine: ak8THBQ.png]





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)