Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca?

#21
-Ma uit intai un pic ciudat la el iar dupa ce l-as observa cine este probabil ca m-as inrosi dar tot Sebastian ii mai dragut ca el dar fie si asa ca nici el nu iii urat.
Ce ai face daca Madam Red ar veni la tine si ti-ar spunecall meopilul meu demult uitat unde ai fost atata timp de tata nu intreba ca nu stiu sa iti spun cine este?
[Imagine: WhyImsuposedtokeepmyheaddown3.png]
[Imagine: 5860362.png][Imagine: 5860357.png]

#22
Well, m-as scarpina in cap 21 in par si as intreba-o care-i faza, de ce imi spune copilul ei? Apoi, dupa ce as afla adevarul, ca as fi copilul ei, as intreba-o daca nu cumva Grell e tatal meu, tatal meu de care ea nu stie. I-as cere un test ADN, bineinteles. Si daca si Grell vrea, ar iesi ca el e de fapt tatal meu, caci nah 15
Next: Ce ai face daca HANNAH ti-ar cere sa ii scoti si celalalt ochi cu pretul vietii?
[Imagine: ak8THBQ.png]


#23
-Ce ai inebunit sau te doare capul nu iti scot eu ochiul,pentru ca nu is sadica si de ce vrei sa iti scoti totutsi si celalt ochii eu inteleg ca ai si tu ceva idei care iti trec prin cap dar nu toate is bune de pus in aplicare si nu vreau sa te am pe comstiinta.
-Ce ai face daca Ciel s-ar imbraca ibtr-un bebelus si ar incerca cu disperare sa intre intr-un carciur care era mai degraba unul de jucarie si ar striga :-Sebastia,Sebastian imi vreau laptele.
[Imagine: WhyImsuposedtokeepmyheaddown3.png]
[Imagine: 5860362.png][Imagine: 5860357.png]

#24
As zice ca e putin dus cu pluta. mi-ar fi mila de saracul Sebby, daca asta ar trebui sa traga pentru bocchan 21 ar fi prea mult. Crde ca i-as face o tura de placere, apoi l-as hrani eu, sa il lase in pace pe Sebby, pe micul Sebby :X sa se odineasca, nu ca ar avea nevoie. Dar, totusi Ciel, WTF?
Next: Ce ai face daca SebbY te-ar numi amanta lui in fata lui Ciel si a lui Lizzy?
[Imagine: ak8THBQ.png]


#25
Pastre loc 21......
Uff cred ca as face ceea ce fac in mod normal:As lovi in locuri intime,injura,blestema.Nu sunt amanta nimanui [exceptand nebuna de mai sus21]Eh.. vede el numai amanta 21
NEXT;Ce ai face daca Ciel ar veni o data la tine la scoala si la or de matematica cand profa ar vrea sa te asculte ar bate-o mar si tu ai fi exmatriculata/ [vai imaginatie .. unde ai plecat fa?]


#26
Nu iti plange de mila, imaginatia ta e la locul ei hug
M-as bucura, chiar daca as fi exmatriculata, mi-as petrece mai mult timp in compania lui si asta inseamna ca si in compania majordomului sau, nu? Sau gresesc? Nu prea cred. Cu parintii as rezolva eu cumva.
Next: Ce ai face daca, fiind in vizita la Alois acasa, Hannah si-ar scoate un ochi de fata cu tine?
[Imagine: ak8THBQ.png]


#27
-Oh crap! :??cred ca mi se intoarce stomacul pe dos
Next:
-Ce ai face daca Sebastian tiar spune ca tu esti urmatoare iubita pe lista lui dar mai intai trebuie sa se ocupe de restul din lista si dupa aceea revine la tine?
[Imagine: WhyImsuposedtokeepmyheaddown3.png]
[Imagine: 5860362.png][Imagine: 5860357.png]

#28
Pai am si eu ideile si visele mele 21 asa ca nu as astepta, i-as spune ori acum, ori niciodata. Si probabil ca m-ar durea sufletul 21 sa fac asta, dar totusi, nu sunt un obiect pe care sa il aiba cand doreste. Asa ca poate sa ramana cu lista lui. Eu il iau pe Claude Faustus :X
Next: Ce ai face daca Alois te-ar cere de sotie in ziua in care te-ar cunoaste?
[Imagine: ak8THBQ.png]


#29
-Iii zic c a ii lipseste o doaga si nici nu imi place de el ,si apoi subtil cat nu se uita fug prefer pe Claude ce ii mai inalt ca mine
Next:
Ce ai face daca Alois,Ciel ,Claude si Sebastian plus Grell imbacatii in haine sexy si ar incepe sa cante melodia mirotic de la dbsk in fata ta?
[Imagine: WhyImsuposedtokeepmyheaddown3.png]
[Imagine: 5860362.png][Imagine: 5860357.png]

#30
Oau... As fi 105 foarte atenta cu gura cascata si indragostita , pentru ca-mi place foarte mult melodia... si sa`i vad pe Grell si Sebby si Ciel in haine sexy dansand pentru mine... ofofof :X Prea frumos... (Alois si Claude nu au ce cauta acolo 47)
Cred ca nu o sa ma mai trezesc la realitate21

Next:
Ce ai face daca... Grell te-ar invita la Petrecerea Shinigamilor si toti vor fi acolo?
HOT. SEXY. and POWERFUL.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)