Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca?

#11
-Ii trag o palma peste fata ce nu fac asa ceva mai ziceam daca era sa pozez pentru haine dar in scopul care ar vrea el nigi gand
Next:
Ce ai face daca Ciel ar venii la tine si tera prinde de fata si tear saruta,iar dupa aceea tiar da cadou un lantisor ?
[Imagine: WhyImsuposedtokeepmyheaddown3.png]
[Imagine: 5860362.png][Imagine: 5860357.png]

#12
Ciel-kun?
Ciel sa faca asta? Well, then...
Nu i-as raspunde la sarut, adica, nu e tocmai pe gustul meu si eu NU sunt pedofila, recunosc. Demo, as lua lantisorul ca o amintire pentru acel sarut esuat.
Anywho, i-as face cu mana de adio si m-as scarpina in varful capului de curioasa, de ce ar face asta.
Next: Ce ai face daca Finny ti-ar declara dragoste eterna?
[Imagine: ak8THBQ.png]


#13
-OO ce dragut din partea lui dar nui tocmai genul meu.O sa caut o modalitate sa ii spun ca nu sunt tocmai persoana potrivita pentru el,si o sa incerc sa nu ii ranesc sentimentele
Nex:
Ce ai face daca Sebastian ar veni la tine la scoala si ar anuntat de fata cu toti ca esti iubita lui ,si apoi tear strange in brate?
[Imagine: WhyImsuposedtokeepmyheaddown3.png]
[Imagine: 5860362.png][Imagine: 5860357.png]

#14
Doamne....inima mea nu mai conteneste...ce intrebare. Pai, cred ca as lesina de emotie, d'oh 15 Sebby sa spuna asta si sa faca asta?! Nu mai stiu ce sa zic, nu imi pot imagina. Dupa ce mi-as revenii, l-as strange de fund, doar asa, aiurea 71 sa vad daca e cum imi place modelat.
Next: Ce ai face daca Alois ti-ar spune ca esti sora lui?
[Imagine: ak8THBQ.png]


#15
-Deci inseamana ca si eu pot da ordine ce fericire primul meu ordin este sa ma lasati sa dorm cat mai mult si cand ma trezesc sa mi aduceti pe Sebastian .
Next:
Ce ai face daca Undertaker ar veni la tine si tiar spune sa ii aduci un pahar cu apa repde ca se ineaca cu parjitura pe care tocmai a savurato?
[Imagine: WhyImsuposedtokeepmyheaddown3.png]
[Imagine: 5860362.png][Imagine: 5860357.png]

#16
I-as duce, i-as duce numaidecat 21 cum sa il las pe el acel superb de minunat de superb gropar sa se inece cu prajitura MEA? Facuta de MINE? Hell no, nici gand. Mi-as sacrifica setea pentru asta.
Anywho, Undertaker is my own personal Jesus, soo as face-o fara ezitare.
Next: Ce ai face daca intr-o dimineata, Hannah ti s-ar arata la marginea patului asa, fara un ochi?
[Imagine: ak8THBQ.png]


#17
-Mama mia un cosmar si ma intorc cu spatele si ma culc la loc
Next:
Ce ai face daca Grell ar veni la tine si ar incepe sa cante o serenada ,asa dintr-o data si ar spune ca tio dedica tie ?
[Imagine: WhyImsuposedtokeepmyheaddown3.png]
[Imagine: 5860362.png][Imagine: 5860357.png]

#18
Mie? Grell? Ar fi o onoare pentru mine, adica, ii iubesc dintii aia de rechin, parul lui nebun si naivitatea lui. Ce sa mai zic slabiciunea lui pentru Sebby. Sooo, as accepta acea serenada, gandindu-ma la urmari. Nu cred ca ar intarzia sa apara, cel putin pe termen scurt 21
Next: Ce ai face daca cei trei gemeni, servitorii lui Alois, ti-ar propune o intalnire in patru, apoi o noapte in patru?
[Imagine: ak8THBQ.png]


#19
OMG!sati ca nu va disting ,as acepta intalnirea da noaptea in patru nici gand,in cel mai rau caz sar pe geam
Next:
Ce ai face daca Alois ar vei la tine cu o floare ofilita si tiar spune pe un tom suparat:-Asteas pentru tine?
[Imagine: WhyImsuposedtokeepmyheaddown3.png]
[Imagine: 5860362.png][Imagine: 5860357.png]

#20
I-as spune asa: Mai, tu imi aduci flori ofilite, cand tu esti mai ofilite decat ele? Ce-i cu mutra asta? daca nu vrei sa imi aduci flori, nu imi adu, nu vii cu niste flori uscate. Auzi la el, cata nesimtire. Ce prost crescuti pot sa fie copiii din ziua de azi, nu? Si l-as lua de urechi, l-as pune la colt, asa, frumos, sa se invete minte.
Next: Ce ai face daca Alois's butler ti-ar face cu ochiul intr-o statie de metrou?
[Imagine: ak8THBQ.png]





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)