Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca?

Daca as fi un personaj din Kuroshitsuji, hmm, l-as adopta pe Pluto. Nu ma atrag cainii in mod special dar as face o exceptie. Mai ales pentru ca se transforma intr-un naked dude when he feels like it, as putea sa imi bag prietenii in sperieti. L-as lua cu mine la plimbare si poate chiar si la cursuri. Dar as sta departe de pisici, din pacate, pentru ca nu as vrea sa stau in calea lui Sebastian, le iubeste mai mult decat mine xD.

Next: Ce ai face daca Grell ti-ar cere sa il tunzi chel?
[Imagine: ak8THBQ.png]


I-as spune politicos ca nu-l pot ajuta cu acest mic favor, explicandu-i motivele pe care le am. Daca, intr-adevar, isi doreste acest lucru, i-as sugera o frizerie de prin apropiere. Oricum, nu cred ca l-as putea vedea chel.

Ce ai face daca ai putea trai/intra intr-o lume virtuala asemanatoare cu cea din Sword Art Online?

Umm, ar cam trebui sa imi pui o intrebare legata de Kuroshitsuji xD.
Dar raspund acum. Well nu am vazut seria inca asa ca o dau la nimereala. As incerca sa ies din acea lume virtuala. Oricat de frumos suna, tot nu cred ca as prefera acea lume. Asa ca as sparge orice bariera m-ar impiedica sa traiesc unde imi doresc.

Next: Ce ai face daca Alois ti-ar cere sa ii tii locul lui Claude pentru o saptamana?
[Imagine: ak8THBQ.png]





Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)