Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Doriti critici ?
Da
93.27%
97 93.27%
Nu
6.73%
7 6.73%
Total 104 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Regula privind critica

#1
Am discutat cu Flaw si am ajuns la o concluzie. Exista useri ce nu vor sa ajunga scriitori, vor sa scrie din placere, si vor sa primeasca doar laude, asadar, vom avea reguli noi legate de critici:

Cei ce doresc critici, vor specifica ce fel de critica doresc, adica, critica de stil, critica de idei, critica de limbaj, critica de forma, etc.

Cei ce nu doresc critici, nu le vor primi, dar cu singura mentiune sa nu faceti spam, adica scrieti mai mult de 3 randuri complete

Toti avem/aveti dreptul sa criticati gramatica, indiferent daca autorii doresc sau nu, dar sa nu fiti rautaciosi, caci posturile vi se vor considera ofensive.


[edit]Userii care au votat si au vazut ca nu li s-au deschis ficurile sunt rugati sa aibe rabdare ^^ si sa nu-mi dea pm pentru ca le voi redeschide ficurile

[edit 13.10.2011] Incepand cu data de 05.10.2011, nici un user nu mai are voie sa critice, doar cei de la Critics. Cei ce doresc critici de la alte persoane fata de cele de la Critics o vor face pe propria raspundere.

#2
Lista userilor carora le-am deschis ficurile:

.Anne, :**AliNuTzA*:*DuLcIkA, A'Svear, adyna_45, Aliss_anime, anaid_angel, AnimeliciousAngel, anticaramel, ღKateღKitaღ, Berry, BlackSmile, Blood_Saya, chaosed, Denissu Starlight, Diddy., Easter Iru, Ella06, Elusive wolf, FallenAngel, Flaw, Hanako, Ich., Ink heart, Jigoku, Kaname♥Gackt, Katarina, Kida, Kira-chan, Loula, Lovely Smiley, Lulu., mady, Makii, manu, mary2we, Me†al, Miaunella, Michyio, Minnie, Misuzu, Nanami-chan, Naraku no hana, Neith, Nya., pwpyk, Ridichea`Nebuna, Riluri, RoxXuTzZ, ryuu, shantell@, Teh, Tengu-chan, Teru, Touch Of Dark, un_inger_zburand, Usagi-chan, Yaku-chin, Yumeka, Yumina, Zăpă, Şoarecele Bionic

Daca va aflati in acea lista si nu v-am deschis inca ficul va rog sa postati la Topic Inchis ^^

[edit] adaugat Danger Girl, Lexxi, myuu, O@n@, Sakura281
[edit2] adaugat baby-chan [mafuyu]
[edit 3] adaugat Merisica, Yeppy Side, ~♥ Alle.Copil.Tembel ♥~, Ariku``, Lexxi

#3
.Anne, :**AliNuTzA*:*DuLcIkA, A'Svear, adyna_45, Aliss_anime, anaid_angel, AnimeliciousAngel, anticaramel, Arishima*good_girl02, ashya_love, ღKateღKitaღ, Berry, BlackSmile, Blood_Saya, chaosed, Denissu Starlight, Diddy., Ella06, Elusive wolf, FallenAngel, Flaw, Hanako, Ich., Ink heart, Irukandji, Jigoku, Kaname♥Gackt, Katarina, Kida, Kira-chan, Loula, Lovely Smiley, Lulu., mady, MaDyY, Mafuyu, Makii, manu, mary2we, Me†al, Merişica, Miaunella, Michyio, Minnie, Misuzu, myuu, Nanami-chan, Naraku no hana, Neith, Nya., pwpyk, Ridichea`Nebuna, Riluri, RoxXuTzZ, ryuu, Sakura281, shantell@, Teh, Tengu-chan, Teru, Touch Of Dark, un_inger_zburand, Usagi-chan, Yaku-chin, Yeppy Side, Yumeka, Yumina, Zăpă, [Biu.], Şoarecele Bionic, ~♥ Alle.Copil.Tembel ♥~

Ariku``, Danger Girl, Lexxi, Nemo, O@n@,



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Cerere de critica Daria v2 24 29.920 12-01-2013, 07:30 PM
Ultimul răspuns: Daria v2


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)