Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Undertaker

#4
Este tipul acela ciudat, cu toate cusaturile alea pe el. Adorabil. Aduce a un zombi, sau a unui mort in viata. E genial in felul lui.
Il credeam diabolic, la inceput. Apoi, cand l-am auzit razand, am innebunit de ras si eu. A fost atat de minunat. Nu ma asteptam sa fie un astfel de personaj.
Din pacate, rolul lui in anime nu este prea pronuntat dupa cum puteti foarte bine stii, dar tot imi place. Pentru ca are si el ceva aparte, atragator. Asta pe langa toalele marfa pe care le are * laughs* , da ma refer exact la chestia aia pe care o poarta si parul lui gri frumos si sa nu uitam de palarie! Palaria face totul, indeed.
Este interesant, de-a dreptul si meseria lui... creepy but lovely? Cum poate fi asa ceva lovely, nici eu nu imi pot explica. Dar este amuzant, in felul lui si atragator. Plus ca are desteptaciunea lui, nu este un personaj prost. Si are multe puncte forte. La care se adauga relatiile si " forta " lui. Toate merg mana in mana. Mereu are informatii de dat. Vrei sa stii ceva? Du-te la Undertaker ca stie el ! * laughs* cam asa merge treaba. E minunat. Oh si daca stau sa ma gandesc mai bine, nu merge el mana in mana cu Grell? * laughs* haide, probably. Doar unul de ocupa de suflete si celalalt de cadavre. Super.



Răspunsuri în acest subiect
Undertaker - de Me†al. - 07-09-2010, 01:36 AM
RE: Undertaker - de Verrine - 07-09-2010, 07:53 AM
RE: Undertaker - de Ekkaterinna - 07-09-2010, 08:46 AM
RE: Undertaker - de Teh - 12-09-2010, 11:08 AM
RE: Undertaker - de DeDal N. - 01-10-2010, 03:28 PM
RE: Undertaker - de JavaLeen - 01-10-2010, 04:34 PM
RE: Undertaker - de ssakura3 - 22-08-2011, 01:18 AM
RE: Undertaker - de Juwels - 11-05-2013, 03:56 PM
RE: Undertaker - de Acetyl - 05-09-2014, 02:01 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)