Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Undertaker

#1
Wow . Nici un topic despre Undertaker ? Nici un fan pe aici ? : ))

[Imagine: undertaker.jpg]


Cred ca toti cei ce a - ti vazut anime - ul il stiti pe Undertaker, deci n - am sa explic ce este si cu ce se ocupa.
Intrebarea mea este : Cum vi se pare Undertaker ?
Well, mie - mi place la nebunie personajul lui. : x Ador hainele cu care este imbracat, palaria aia si cum ii sta parul . Ofc, ii ador si rasul ala asa de ciudat. Tot timpul zice a€žHa - ha a€ . : )) Si e genial cum il pune pe Ciel a€žsa plateascaa€ pentru ajutor cerandu - i sa - l faca sa rada : )) . Imi place si slujba lui, ofc. E destul de intresanta si rad de nu mai pot cand apare in anime * laughs * . Mi - a placut muult de el in OVA , cand juca rolul reginei si Lau , regele , il pipaia si pe el in gadila = ) ) . A fost geniala partea aia : )) . Oricum, Undertaker e un personaj tare amuzant , ce - mi place mult.
Voua cum vi se pare ? : D
Metal was here.

[Imagine: metalsig.png]


I\'ll start to worry when I\'m dead.



#2
Hi, hi, intr-un timp era personajul meu preferat21. Ai dreptate metal, hainele lui sunt bestiale o.O. Imi place caracterul lui, imi da impresia ca este acel timp de personaj misterios si ciudat, de care nu a auzit nimeni niciodata. As fi vrut sa aflu mai multe despre trecutului lui and stuff.
Nu stiu daca mai exista fanatici ca mine, insa ii ador unghiile O.O si cicatricea aia de pe fata 105. La prima vedere mi s-a parut un tip mai horror asa, dar cand am vazut ce fel gandeste si cum rade... 24. Un personaj genial, ce pot spune o.O. As vrea insa sa fie mai bine promovat :- <.
[Imagine: asdsadfu.jpg]
Sank you, Valkyrja *hug*


#3
Undertaker <3 Well,imi place ca desi arata scary,nu e asa de scary(dupa pareerea mea).Ii ador parul xD Ma intreb ce i-a facut Sebastian atunci cand a ras asa de tare in anime 39
E un personaj genial,la inceput nu mi-a placut,mi-a parut creepy,dar dupa chiar a inceput sa-mi placa de el <3 Si,ii ador vocea,nu stiu de ce,dar o ador <3
So,pe scurt,I love Undertaker and all his creepy awesomeness <3
[Imagine: girlsignature.png]

Kiss me, k-k-kiss me
Infect me with your love,
And fill me with your poison.
Take me, t-t-take me
Wanna be your victim,
Ready for abduction.
Boy, you're an alien,
Your touch is foreign
It's supernatural, extraterrestrial.


[Imagine: ilikemusicsignature2.png]
A painter paints pictures on canvas.
But musicians paint their pictures on silence. ~L. Stokowski



#4
Este tipul acela ciudat, cu toate cusaturile alea pe el. Adorabil. Aduce a un zombi, sau a unui mort in viata. E genial in felul lui.
Il credeam diabolic, la inceput. Apoi, cand l-am auzit razand, am innebunit de ras si eu. A fost atat de minunat. Nu ma asteptam sa fie un astfel de personaj.
Din pacate, rolul lui in anime nu este prea pronuntat dupa cum puteti foarte bine stii, dar tot imi place. Pentru ca are si el ceva aparte, atragator. Asta pe langa toalele marfa pe care le are * laughs* , da ma refer exact la chestia aia pe care o poarta si parul lui gri frumos si sa nu uitam de palarie! Palaria face totul, indeed.
Este interesant, de-a dreptul si meseria lui... creepy but lovely? Cum poate fi asa ceva lovely, nici eu nu imi pot explica. Dar este amuzant, in felul lui si atragator. Plus ca are desteptaciunea lui, nu este un personaj prost. Si are multe puncte forte. La care se adauga relatiile si " forta " lui. Toate merg mana in mana. Mereu are informatii de dat. Vrei sa stii ceva? Du-te la Undertaker ca stie el ! * laughs* cam asa merge treaba. E minunat. Oh si daca stau sa ma gandesc mai bine, nu merge el mana in mana cu Grell? * laughs* haide, probably. Doar unul de ocupa de suflete si celalalt de cadavre. Super.

#5
In primul rand, ador vocea lui 21 ma ia cu fiori pe sira spinarii cand il aud vorbind. E genial, mai ales cand le da detalii in legatura cu unele crime sau fapte pe care Ciel trebuie sa le investigheze21. Si eu mi-as dori sa aflu ce ii spunea Seby de radea in asa hal, incat se cutremura toata cladirea 24.
E un personaj genial, anime-ul nu ar fi chiar asa interesant fara el si, bineinteles, fara Grell 15. Intr-un fel se aseamana 21 doar ca Undertaker nu e indragostit de Seby. Imi place parul lui la nebunie :X si as vrea sa stiu cum arata ochii lui 105
[Imagine: ak8THBQ.png]


#6
La capitolul shinigami, il prefer pe Undertaker decat pe Grell... stim doar ca au slujba asta in comun. Sincer mi-a placut cand l-au gasit in biblioteca aranjand vieti pe rafturi... si, da, si eu ma intreb ce putea sa-i spuna Sebastian de a ras atata... vreau si eu sa raaaaad!!!!

Ah, alta scena draguta e cand il aranja pe Grell intr-un cosciug... that was made of WIN!
[Imagine: KONgirlssleeping-small.jpg]
[Imagine: chibi_137.gif]
Ka, chibi-ul lui JavaLeen

Favorite quote: "Don't tell me he wants to conquer the world? Can't he come up with something more original?" - Lina Inverse (Slayers)

#7
Sincer, eu mor dupa Grell pentru ca e la fel, sau poate chiar mai nebun decat mine, dar.... Undertaker e si mai si !!! As vrea numai *beep si *beep si muuuuult *beep si *beep, *beep [*beep = sa il ajut cu cadavrele si alte de-alea xD].
Undertaker este foooooarte nebunatic, dragalas si uratel in acelasi timp. Si imi place tinuta lui la nebunieee [aici seman cu el 21 ]. Eu il consider un super personaj si chiar as vrea sa fie din familia mea [un var ar fi favorabil (... ce termeni mai foloesec si eo... favorabil... auzi la mine..)]. Da, da, da... Sa nu uitam de superba lui voce care ma inspaimanta si ma face fericita in acelasi timp... ma ia cu fiori.
Si totusi, la fel ca Air, sunt curioasa ce i-a spus, sau mai degraba ce i-a aratat Sebas-chan atunci... O fi fost ceva indecent avand in vedere ca a spus dupaia : "Am vazut apogeul" [parca asa a zis... cred...]...
So... eu ii dau 100000000000000000000000000000000000000000000000000 ca si nota.

P.S. oare ce a vazut Grell sub bretonul lui de s-a indragostit imediat ?
Feel The Way
[Imagine: Nyu.gif]
And Do It
[Imagine: member5-1.png]
MyAnimeList | DeviantArt | Drawings|| Blog

#8
Deci il ador,il iubesc este pe locul 1 la mine in clasament.La inceput ,nu mi-a placut,dar dupa a inceput sa imi placa,mi se parea ca incepe sa para dragut,totusi seamana putin cu Break din Pandora Hearts si asta il face si mai dragut.Totusi ii iubesc haine,ecicatricea,unghiile,rasul si parul.Deci il ador daca ar veni acum sa ma ceara in casatorie mama <3
tumblr_mcvrcveg1k1ryh74qo1_r2_500_zpsb1162c9c.gif

#9
Off....Undertaker... este un personaj atat de interesant. Cateodata ma intreb de ce spune lumea ca este un ciudat ? O_o. In orice caz... ce imi place la el? Este amuzant, nu stiu...rad de fiecare data cand il vad . Costumul, este PERFECT , ador palaria lui Smile. Daca cititi si manga Kuroshitsuji , probabil i-ati vazut si fata . God...ador ochii lui T_T . Imi place atunci cand il santajeaza pe Ciel xD .Nu stiu ce sa mai zic, Undertaker este unul dintre personajele mele preferate din Kuroshitsuji ^ ^ .




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)