Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Roşul tău în seringa mea

#29
Citesc fic`ul de la inceputul - inceputului , asa ca , nu ma omorati , abia acum comentez.
Khonsu - sincer , mi s`a parut bine. Doar ca ai cateva probleme , cam grabesti actiunea si nu prea descrii sentimentele. Oricum , m`ai tinut in suspans si sincer , nu m`am plictisit. Cred ca esti una din singurele persoane care poate sa ma tina in suspans fara a ma plictisii :]].
Lynn - ' Mama întrecuse orice măsură şi cum eu nu pot să mă gândesc la mama fără să-i aud vocea în următoarele secunde, aud în spatele meu paşi şi cineva cum mă îmbrăţişază.
-Iubitul lu ' mama ! Ce faci îngeraş ? mama ca de obicei îmi făcuse o vizita la spital. '
' Eram chemat în birou, iar la recepţie tanti aia asistentă îmi arunca priviri dubioase. Ştiu că aveam admiratoare, dar nici chiar aşa. Sunt ginecolog ce naiba. Mira m - a oprit la colţi şi mi-a povestit că o tanti dubioasă şi îngrijorată vroia să mă vadă. '
Ai grija la repetitii . Am mai vazut vreo doua greselute minore de tastare.
Felul in care scrii ma amuza rau de tot. David e foaarte haios.
' Stai cucoană că nu sunt Satana. Mai cu relax că nu muşc. ' - geniala parte. Am ras atat de mult :]].
Au fost insa , cateva momente in care m`ai ametit. Era perplexa , ma invarteam. Scriai ca o tornada , daca ma intelegi.

Va ador fic`ul , mi se pare ca scrieti infiorator de frumos. Mai aveti cateva problemute , cine n`are , dar le puteti rezolva.
Sar`na! * hugs *


[Imagine: iloveyouanimesign.png]




Răspunsuri în acest subiect
Roşul tău în seringa mea - de Flash - 21-08-2010, 01:05 PM
RE: Roşul tău în seringa mea - de Flash - 10-04-2011, 07:30 PM
RE: Roşul tău în seringa mea - de Khonsu - 10-04-2011, 10:23 PM
RE: Roşul tău în seringa mea - de Flash - 11-04-2011, 07:46 PM
RE: Roşul tău în seringa mea - de Ymequa - 11-04-2011, 08:44 PM
RE: Roşul tău în seringa mea - de Ash. - 11-04-2011, 09:17 PM
RE: Roşul tău în seringa mea - de Khonsu - 13-04-2011, 04:50 PM
RE: Roşul tău în seringa mea - de Flash - 18-12-2011, 08:53 PM
RE: Roşul tău în seringa mea - de Flash - 02-01-2012, 11:16 PM
RE: Roşul tău în seringa mea - de Daria - 02-01-2012, 11:51 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)