Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Roşul tău în seringa mea

#20
Hello din nou, am revenit cu un nou comentariu :>
Nu aveti habar cat de curioasa sunt sa aflu ce se va intampla in continuare. Povestea imi place mult prea mult ca sa o aman atat, Lynn vin-o mai repede cu continuarea xD Abia astept sa vad cum vor sta lucrurile intre cei doi, deoarece barbatul trebuie sa o ajute pe Giulia sa treaca examenul. Cu siguranta se vor intampla multe lucruri intre cei doi cu ocazia asta, dar va las pe voi sa povestiti xD Se pare ca Giulia inca nu este impacata cu gandul ca a fost salvata de un ginecolog. Nu inteleg de ce nu ar fi, este in siguranta acum, ar trebui sa ii multumeasca. Totusi, inca nu stie intregul adevar. Daca acum reactioneaza asa, oare cum va reactiona atunci cand va afla ca cel care a calcat-o a fost insusi salvatorul ei? Chiar nu stiu, dar cu siguranta nu se va impaca cu ideea usor, deoarece este o fata cu un caracter dur.
Imi place enorm de mult cum descrieti, aveti un stil aparte, original. Descrieti simplu, dar interesant. Captati atentia cititorului cu acest mod de a scrie. Felicitari din acest punct de vedere, defapt...felicitari pentru tot. Greseli de tastare sau de ortografie nu am vazut, nici ca am stat sa le caut, am fost mult prea atenta la poveste. La modurile de expunere stati foarte bine, dialogul nu este sec, apare foarte putin in capitole, impletindu-se foarte bine cu naratiunea.
Astept urmatorul capitol, sper sa nu va lasati de acest fic, deoarece este minunat. Amandoua scrieti frumos, am mai spus asta si am s-o mai repet de fiecare data. Succes in continuare.
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !




Răspunsuri în acest subiect
Roşul tău în seringa mea - de Flash - 21-08-2010, 01:05 PM
RE: Roşul tău în seringa mea [ by Deea and Lynn ] - de βεκi - 05-09-2010, 02:21 AM
RE: Roşul tău în seringa mea - de Flash - 10-04-2011, 07:30 PM
RE: Roşul tău în seringa mea - de Khonsu - 10-04-2011, 10:23 PM
RE: Roşul tău în seringa mea - de Flash - 11-04-2011, 07:46 PM
RE: Roşul tău în seringa mea - de Ymequa - 11-04-2011, 08:44 PM
RE: Roşul tău în seringa mea - de Ash. - 11-04-2011, 09:17 PM
RE: Roşul tău în seringa mea - de Khonsu - 13-04-2011, 04:50 PM
RE: Roşul tău în seringa mea - de Flash - 18-12-2011, 08:53 PM
RE: Roşul tău în seringa mea - de Flash - 02-01-2012, 11:16 PM
RE: Roşul tău în seringa mea - de Daria - 02-01-2012, 11:51 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)