Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Vertical Horizon

#31
Thiz iz dă new shiet.
[Imagine: deppj.jpg]
sau cu border:
[Imagine: depp2.jpg]
un avatar: [Imagine: 522458.jpg]
ÅŸi un set:
[Imagine: pleasestaybymyside.jpg] [Imagine: tumblrljvfeiz3v71qdjvra.jpg]
That's all, folks.
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy


#32
Las totusi un comm, chiar daca nu prea am ce zice, vad ca topicul moare T.T. Deci:

La primul, mie imi place mai mult fara border. Daca borderul era putin mai mic, cred ca era mai ok. La urmatorul sig`, eu cred ca este cam simplut, dar totusi frumos. Imi plac avatarele pe care le faci. Nu sunt incarcate si ador asta. Imi place cum pozitionezi textu and so on. En fin, vreau sa mai vad, te descurci foarte bine. Bafta, imaginatie si mult spor.
[Imagine: Jun0xCa.png]

#33
Merci mult .. well, fostă Scorpie parcă *îmi e prea lene să copiez numele actual*, te mai aştept p-aici.
http://andorien.deviantart.com/#/d337ui1
Ştiu că am mai postat o dată lucrarea asta dar vreau să mă reapuc de lucru şi să mă axez pe partea asta de photomanipulation/large pieces şi am nevoie de ceva sfaturi. So?
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy


#34
Asa, bine ca ai pus lucrarea aici, fiindca chiar vroiam sa imi spun parerea:

Stiu cat de greu e sa faci photomanip, [experiment pe propia piele], insa fiecare are greselile lui - ceea ce strica mult in lucrarea ta e faptul ca ai pus acea lanterna si acele lumanari 22 sunt curioasa, de ce le-ai pus totusi? Dupa mine, eu faceam asa - nu mai puneam lanterna, lasam doar acele lumanari, dar daca m-as uita ceva mai bine, acolo sunt niste stanci/pietre si atunci era normal ca nu merg acele lumanari acolo, fiindca ar parea ca sunt si ele la fel de uriase ca si o stanca [o.o] si le-as mai micsora, si atunci, doar atunci daca nu ar fi aratat bine, le-as fi scos cu totul. Ar mai fi faptul ca tipa imi inspira ceva "mirositor", parca e ceva putred la mijloc cu ea, dar nu stiu ce - faptul ca ea parca nu ar face parte din scena? Eh, chiar nu stiu ce sa zic. Marea galbena nu mi-o place, dar nu esti tu de vina, e tipul/tipa ce i-a facut poza, si tu modficand-o ia-i dat alta culoare, dar noh, fotograful e de vina. Cu norii ai facut treaba buna in schimb.

Pe viitor incearca sa ai si mai multe idei fata de cate idei ai avut la aceasta lucrare. Cand voi avea timp, vreau sa iti arat o lucrare de-a mea inceputa - neterminata din pacate - sa vezi, cate idei am avut pentru ea, si poate ca te fac sa lucrezi mai mult ca mine 21 anyway, succes mai departe.
~My dA!
~My twitter account!
My life, my soul, my inspiration --> Korean style
[Imagine: tumblr_lspwr4bMkI1qheiqqo1_400.png]

#35
10x Alysu^^
[Imagine: madaray.jpg]

[Imagine: rosejm.jpg]
Erm, enjoy?
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy


#36
Ţi-am mai spus de câteva ori că ador ce ştii să faci în photoshop. îmi amintesc şi acum primele tale lucrări - pentru că te rugasem frumos să-mi faci şi mie şi mi-ai făcut - şi când mă uit la acestea sunt oarecum surprinsă. Mi se pare că ai evoluat într-o perioadă foarte scurtă de timp : )
Am să vorbesc, în mare, pentru că nu mă pricep, doar despre ultimele două două lucrări. Prima chiar îmi place plus că e marfă că nu e prea încărcată - eu nu prea ştiu să mă opresc când mă pun pe aplicat - şi-mi place nespus de mult fontul. Dacă-l plăceam aşa mult pe Madara, ţi-aş fii "furat" lucrarea s-o port eu. xD Al doilea sig e atât de frumos ... Trebuie să îmi explici şi mie cum l-ai făcut - mă refer la efectul acela ... din dreapta sigului, că se vede trandafirul acolo, ca şi când s-ar repeta poza 39 -, iar textul e iarăşi foarte ok şi-mi place că ai folosit două fonturi diferite. Arată chiar bine.
Deh, acum, eu nu mă pricep şi nu-s în măsură să-ţi dau sfaturi, pentru că părerea mea este că te descurci chiar foarte bine.
Mai aştept lucrări, spor la "lucru" în continuare, hun' ! hug

#37
Thx VV de comentariu.
Ceva nou:
[Imagine: shaunstock.jpg]
Oarecum diferit de ce-am facut pan'acum. Enjoy.
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy


#38
Uite cum mă faci să fac spamm și să aberez cu grație grr !

Mie îmi place la tine textul, mie se pare că îl scoți foarte bine în evidență și uneori este și pompos <3. Mai îmi place și cum combini culorile, mi se pare că mereu sunt într-o armonie totală xD. Ai evoluat foarte mult de la început într-o perioadă surtă de timp și îmi plac la nebunie manip. tale o_o. Îmi place mult ultima semnătură, mi se pare, adică chiar este foarte reușită, ține-o tot așa. Nu am ce sfaturi să îți dau, mai degrabă cu să îmi dai mie ._.
[Imagine: Jun0xCa.png]

#39
Graţie păp'şe.
http://andorien.deviantart.com/art/Burni...-186779929
Un mic retuş la o lucrare mai veche, nu ţin minte exact adcă am mai postat-o aici.
Ooooricuuuum, enjoy.

EDIT:
[Imagine: unled1we.jpg]
Comanda de pe un forum.
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy


#40
Manip. nu o comentez pentru că îmi place la nebunie și drace - again - nu am ce să comentez la ea.Trec la semnătură, lol, care după părerea mea este cam îngustă - ăsta-i cuvântul potrivit, nu T.T ? -. Îmi place tot la el, doar că, parcă tipul nu are nicio legătură cu fundalul, nu știu de ce. Poate un mic border 1,2,3,4,5 px mergea ? Idk, oricum, este drăguț pentru o simplă comandă 21.
[Imagine: Jun0xCa.png]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)