Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Concurs de poezie!

#11
(22-08-2010, 06:26 PM)akadella A scris: Hello!Eu vin pe aici cu chef de cearta:))
Imi spune si mie cineva ce se alege de concursul acesta?Deja innebunesc...nu ma intereseaza cum se voteaza sau ce tema e eu vreau doar sa particip dar vad ca toti i se suie in cap lui Jasmine care vad ca nu mai spune nici car nici mar!
Inebunesti? A? fii putin rabdatoare si asteapta inca vreo 4 zile, ca nu e mult timp sau bea calmante.
Si un sfat citeste primul post si daca te aranjeaza regurilile, participa odata la concurs, ca vremea trece.........tic.......tac.......tic..........tac.
Si pe unde vezi ca ne suim in cap duda ? Ca eu mi-am dat doar parerea fata de concurs,care nu este bine pus la punct.
[Imagine: aaaakip.jpg]

#12
Scuzati intarziere, am avut multe pe cap. :) Concursul se amana pana se termina concursul de la fan fiction. O sa ma mai gandesc la un juriu, si eventual, o tema.
[Imagine: chestia.png]
Thank you Isabela! ^^
[Imagine: ObeyMe.jpg]
[size=xx-large]

Blogareala, alea alea...Luftblasse[align=center]

#13
@ jasmine :deci..se mai tine concursul:-?

si inca un mic detaliu...experienta "cat de cat" in domeniu conteaza?
God?...I've surpassed him long ago....

#14
hey daca mai e loc vreu sa ma inscriu si eu .....
desi cred ca acea perioada s-a terminat nuh?
[Imagine: az0mngb5mdgfkyb5sq_thumb.jpg]
Eu port cu mine o eterna insomnie
Intr-o imensitate sinistra de lunga agonie.


[Imagine: chibi_7356.gif]
Daphnis, chibi-ul lui

#15
Ce ar fi ca sa alegi 3 useri cu poeziile cele mai profunde/frumoase care sa jurizeze?

Si vreau sa ma inscriu si eu la concurs.

Pool-ul e bun pentru ca arata "masa" ce crede despre poeziile respective, chiar daca printre ei("masa") sunt persoane mai... superficiale
Daca lumea nu are exemple, fi tu unul.
Fugi de rautate! Fugi, omule, fugi!


Dumnezeu vindeca ce medicii nu au putut: https://www.youtube.com/watch?v=21ijUVwpsfA

Iisus vorbeste despre viata si moarte: https://www.youtube.com/watch?v=lLGE5tUq50U

#16
@Storymaker

<< Ce ar fi ca sa alegi 3 useri cu poeziile cele mai profunde/frumoase care sa jurizeze? >>

Nu e o idee rea :-? Iar daca Jasmine mai da un semn de viata pe la ideea acestui concurs , si eu sunt dispusa sa ma inscriu ^^

Dar poate ar trebui sa vorbesti cu Flaw , poate da o medalie ca premiu sau ceva mai concret , care sa starneasca interes pentru cei care vor sa participe ... :|

Si niste reguli nu ar strica ... -_-"

Sunt destule detalii de pus la punct ... Dar daca se rezolva ceva , eu sunt deschisa concursului ^^



#17
frate voi vedeţi că s-a ţinut în 2010 ? .___.' mai citiţi naibii data înainte să postaţi aiurea
-



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ehe, prima si singura mea poezie... :)) Black Rose 2 2.576 04-12-2011, 08:55 PM
Ultimul răspuns: Black Rose
  Poezie ♥ Mayaa 0 1.420 08-03-2011, 05:56 PM
Ultimul răspuns: Mayaa
  O lume, Un cuvânt, O poezie candy_cane 2 2.448 04-02-2011, 01:05 PM
Ultimul răspuns: Kayla.
  Poezie bastard_in_love 2 2.265 25-10-2010, 10:50 PM
Ultimul răspuns: Invictus
  Poezie just me 1 2.198 12-09-2010, 08:59 PM
Ultimul răspuns: Serqet
  Infernul (fic sub forma de poezie:D) Ryuu 2 3.701 22-03-2009, 11:00 PM
Ultimul răspuns: Jasmine


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)