Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Nijikon 2010

#31
Hmm, nu i-am stabilit o data limita de incheiere.
Cel mai probabil cu o saptamana inainte sa inceapa Nijikon.
Nu e mare lucru sa participi, nu trebuie sa faci nimic, e de ajuns doar sa ne raspunzi la doua intrebari:
Ce ai dori sa vezi la standul Animezup?
Ce ai dori sa vezi la Nijikon?

Gasesti in primul post din topic mai multe detalii

#32
Stiu...ei ...multumesc ca mi-ai spus !(Sigur voi participa pentru ca am o gramada de idei)[posturi unite]
Gata! Am postat! Sper sa iti placa ideile mele ! XD
[Imagine: wqymg0.jpg]

#33
I'M COMING.
OBBY.
Also,
ALIN, TE PROVOC LA UN OSU CHIAR DACA NU STII CE E.
DAR O SA TE BAT.


Poate reusesc si eu anul asta sa ating macar vreo consola ;_; Ca anii trecuti doar m-am uitat ca deh, I'mafraidofplayingwithstrangers.Si oricum o sa-mi iau bataie :C
BUT IT DOESN'T MATTER.
LOLNOPE

#34
(03-09-2010, 01:06 PM)Mitzuke. A scris: I'M COMING.
OBBY.
Also,
ALIN, TE PROVOC LA UN OSU CHIAR DACA NU STII CE E.
DAR O SA TE BAT.


Poate reusesc si eu anul asta sa ating macar vreo consola ;_; Ca anii trecuti doar m-am uitat ca deh, I'mafraidofplayingwithstrangers.Si oricum o sa-mi iau bataie :C
BUT IT DOESN'T MATTER.

OH! Nu vrei sa sti cat am asteptat eu anul trecut!!
[Imagine: wqymg0.jpg]

#35
Revin cu noutati legate de Nijikon, si in special de zona de Gaming.

4h, organizatorii Battlekon-ului va vor oferi concursuri de Soul Calibur 4, Super Street Fighter 4, Tekken 6 si ca eveniment principal un concurs de Guilty Gear, al carui castigator va primi drept premiu un arcade stick.
Mai multe detalii pe site-ul Battlekon

Totodata, in premiera in Romania, la zona de gaming vor exista doua dance pad-uri FutureMax FitPro Arcade, pe care lumea isi va putea dezlantui talentul de dansator in cadrul unui concurs, castigatorul urmand sa primeasca drept premiu un Deluxe DDR Ignition dance mat (v2.5) - imaginea mai jos.
[Imagine: 25qfwk2.jpg]

#36
Să înţeleg că vom plăti 10+ roni ?
Adică more stuff, more money, I suppose.
[Imagine: subpagenav02_r1_c1.gif]

I am a lying asshole and a troll.

#37
Pretul a ramas tot de 10 ron pe zi 10
Scrie pe site.
Also, faza asta e veche, doar ca abia acum a fost facuta publica 4

#38
super super. Un prieten de-al meu are pad-uri FutureMax FitPro Arcade!!! fun sunt deja antrenata.

#39
(07-09-2010, 01:57 AM)Flaw A scris: Pretul a ramas tot de 10 ron pe zi 10
Scrie pe site.
Also, faza asta e veche, doar ca abia acum a fost facuta publica 4

Mă, e ciudat oricum. Adică, na, eu sunt dispus să plătesc 10 roni (sau dacă mai e "promoţia" cu 15 ambele zile) sau 20 de roni pentru ambele, dar totuşi, nu toată lumea va apuca să se joace GH, Soul Calibur, şi toate jocurile pentru care, practic, plătim. D-asta nu mi se pare corect preţul.
Anul trecut d-abia am apucat să mă joc, la standul Animax, jocul ăla mic cu DBZ, dară Tekken 6 şi alte bengoşenii virtuale.
[Imagine: subpagenav02_r1_c1.gif]

I am a lying asshole and a troll.

#40
(07-09-2010, 12:19 PM)Horia K A scris:
(07-09-2010, 01:57 AM)Flaw A scris: Pretul a ramas tot de 10 ron pe zi 10
Scrie pe site.
Also, faza asta e veche, doar ca abia acum a fost facuta publica 4

Mă, e ciudat oricum. Adică, na, eu sunt dispus să plătesc 10 roni (sau dacă mai e "promoţia" cu 15 ambele zile) sau 20 de roni pentru ambele, dar totuşi, nu toată lumea va apuca să se joace GH, Soul Calibur, şi toate jocurile pentru care, practic, plătim. D-asta nu mi se pare corect preţul.
Anul trecut d-abia am apucat să mă joc, la standul Animax, jocul ăla mic cu DBZ, dară Tekken 6 şi alte bengoşenii virtuale.

cosplay-erii platesc 12 roni ambele zile (6 lei o zi , 6 lei alta)
[Imagine: wqymg0.jpg]




Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)