Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Rate the lyrics

#21
This song is fuckin epic, i shall give it a 5. De ce? - pentru că e deja fumată ideea, "you were my everything, i'm falling inside the black", no thx.
PS: N-o lua personal, i just can't stand the lyrics.

Next: Avantasia - Farewell
^lyrics in the video
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy


#22
Am vazut pe paginile precedente niste useri care au pus versurile unor melodii in japoneza/coreana/?, mai bine ati pune doar versuri in engleza sau romana, ca sa putem intelege toti versurile. Thx. ^ ^
[Imagine: 9qh35v.jpg]

#23
That's a nice song, quite good lyrics. :p It's like a story, a bit sad but full of hope. Sau ceva de genul, sunt cam obosită acum şi yeah, I'm not in the mood. -> 8/9

Next: -> http://www.youtube.com/watch?v=WaleVTkQc...re=related

#24
When I saw Last replyed Briskly I was 100% sure this is the song!
O ascult de la amiază şi da, e genială. Versurile ~ awesum. I love the part with "Sometimes".
But the awesomeness stops at 5:19. So, mă tem că o să primească doar 10 de la mine. EPICNESS. EPICĂ~! Uită-te ce epică suuunt!

Revenind. Next: Click to unlock

Xoxo, Ang.
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

#25
Alternosfera - Visatori cu plumb in ochi, nice song, cred că e a4-a oară când o ascult, nu sunt tocmai o fană a lor, mai bine spus încă nu i-am "încercat" . Îmi plac versurile, îşi fac treaba, nu poţi spune că sunt vorbe goale, and so on, I'll give it 9 . Sper să nu mai fie atât în "pericol de moarte" topicul ăsta.

Next: Click for the song.
Lyrics

#26
Foarte frumos, vechi, dar frumos. Ce e interesant e că are dreptate în tot ce zice. Partea mea preferată când vine vorba de versuri cred că e refrenul, atât de adevărat. Nota 9.

Next: Sonata Arctica - Tallulah

Ar fi frumos dacă aţi asculta melodia până la capăt şi apoi să daţi o notă. x)

Xoxo, Ang.
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

#27
Next: Billy Joel - Captain Jack

Hehe, kinda' perv, isn't it? >:] Anyhow, cute. Interesante versuri, doar că nu îmi pot concentra atenţia asupra lor din cauza vocalului care nu îmi prea place. Aşa că scade nota. Nota mea e 9.

Next: Nu aveţi nevoie de versuri separat, melodia e în română.

Enjoy!

xoxo, Ang.
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

#28
nu as zice ca piesa ma incanta foarte tare, adica vocea...
bine, poate si pentru ca e prima data cand o ascult

dar versurile sunt cele care conteaza acum, iar ele mi-au placut mult :X:X
"Cu mine insumi cant.." versul asta mi-a dat un sentiment anume, as zice ca a avut un efect puternic asupra mea, chiar daca pare ceva simplu, deci un 10 10

next: http://www.youtube.com/watch?v=veZpGawG7DE

e in romana deci, doar ascultati versurile, sper ca nu a mai pus-o nimeni, ca nu m-am uitat la toate 6 paginile...
4

#29
Eh. Nu-mi plac versurile, nu ştiu de ce dar când ascult melodia mă gândesc la telenovele, poate doar fiindca I'm so no in the mood for this one. Nici nu-mi place "Alb Negru". Dau totuşi un 8. ^ ^

Next
Versurile sunt la descriere.
ÃŽncepe la 1:02


#30
Uhm. Sunt destul melodii ale lui Ombladon care îmi plac. În special versurile. Well, sounds good, spune povestea fiecărui om ca să zic aşa. "Am obosit luptând cu roboţii, caut liniştea ce ne-o iau idioţii" - i liked this one. Şi îmi place dicţia lui. Well, 8.

Next: J'ai pas le choix

Îmi cer scuze pentru cei ce nu înţeleg franceza, nu am găsit traducere măcar în engleză, deci în română nici nu m-am obosit să caut. x]

Xoxo, Ang.
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.




Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)