Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Cea mai mica nota

#11
Hăăh. Cea mai mică notă a mea a fost 1.5 la chimie. Pff.. Am dat un test din simboluri şi nu ştiam nimic că nu le reţineam. Oricum , profa mi-a dat altă şansă şi, spre bucuria mea, am luat un 8 mare şi bun <3 .
Cea mai mică notă pe care o am în catalog fusese un 6 la desen. Heh. Profa ne-a pus să desenăm ceva frumos pentru noi, iar eu am pictat întreaga foaie în negru şi am scris în centru Metal. Mda, se pare că nu a considerat pictura frumoasă. Scârba.
Metal was here.

[Imagine: metalsig.png]


I\'ll start to worry when I\'m dead.



#12
Yeah, nu numai voi aţi păţit aşa ceva. Am luat un 1 la fizică. De ce? Ei bine, pentru că am dat un test, dar a fost foarte mult de învăţat21 Da, o pagină. Dar pur şi simplu nu am avut chef să tocesc... Eh, a venit ziua testului şi când mi s-a pus foaia in faţă... pauză. Când a venit rezultatul, ei bine, am inceput să râd de s-a uitat toată clasa la mine si profa care s-a uitat la mine ca la felul paişpe.
Apoi, am luat un 1. Păi, am şoptit. Da, era la bio când prietena mea a fost ascultată şi trebuia să o ajut că na, nu puteam să stau doar aşa. Şi-a dat seama profa şi am primit un doi. Şi eu şi ea. 4

Nu bagaţi în seamă postul, am făcut o greseală.

#13
Ceea mai mică notă ... păi , a fost patru . O notă , la prima oră de sport din clasa a V a . Eram varză la sport şi proful a sărit pe noi efectiv . So , ne’a pus să sărim în lungime şi pentru 1.50 metri , a zis că îmi dă patru . No , bine , nu l’a trecut . După ce am plâns and stuff , am exersat acasă şi am sărit 1.70 metri şi am luat zece în catalog . Deci patru ăla nu se pune . Cea mai mică notă în catalog , a fost opt . Păi , m’am ales cu un opt la geometrie odată şi cu unul la biologie anul acesta . Şi la şcoala de muzică , cea mai mică notă a fost un şase , pentru că habar nu aveam pe ce lume eram , i mean , abia ajunsesem şi mă ridică în picioare şi na de cântă un solfegiu . Eh , nu mi’a păsat oricum ce notă iau . Şi tot la şcoala de muzică am luat un cinci la un test , despre care eu nu fusesem anunţată . Vin la oră şi bum , dăm test [ noi dăm două teste pe an , deci ăsta era primul ] . En fin , am luat 9.82 după ce l’am dat toţi încă odată [ am învăţat de am rupt xD ] .

#14
In general am luat note bune la scoala , am cam tocit la vietisoara mea scurta, dar am avut si unele note mai speciale .
In clasa a VI-a la Fizica am luat un sase , la un test pe care ba il dadeam , ba nu il dadeam si a venit o zi in care l-am dat si nu prea am invatat eu , aveam si febra (saraca de mine )si cam asta a fost. Dar profa buna ne-a mai dat o a doua sansa si in testul ala am luat zece , cred ca radiam de fericire.
Anul asta m-am ales cu un doi la desen pentru ca vorbeam cu o colega si m-a vazut , apoi m-a ridicat in picioare si m-a intrbat fel si fel de chestii , la unele am stiut sa rspund , dar mi-a pus o intrebare stupida si nu am stiut si a zis ca merit un doi . In fine dupa multe saptamani in care i-am dus fel si fel de desene mi l-a sters .
Tot anul acesta la logica mi-a trantit profesorul un sapte in catalog , care acolo a ramas Am lipsit de la o ora ca am avut un proiect si profesorii ne-au invoit ,iar in urmatoarea oara am dat un test ( de care habar nu aveam si am intrebat colegii si ei "Nu , nu !") si am luat sapte.
Deci cred ca astea sunt cele mai slabe note pe care le-am luat , desi am mai avut si niste amenitari .
When the world gets in my face,
I say, Have A Nice Day.
There was a time
When I was so broken hearted
Love wasn't much of a friend of mine
The tables have turned, yeah
Cause me and them ways have parted

[Imagine: 2iv08c4.jpg]
weakness ??[/i][/b]

#15
Acum mi-am adus aminte,ca defapt cea mai mica nota a mea a fost la inceputul clasei a -V-a.In prima zi de scoala din a-V-a,proful de mate ne-a dat un test sa vada cat de buni suntem si am facut varza.Am luat 4.Cand ne-a adus testele,cica ne-a facut media cu toate testele si a iesit 2,50.Acel test se dadea la toate clasele de a-V-a ca sa vada cat de bune sunt,iar clasa mea a avut cea mai mica medie din scoala.Si acum ma mai bufneste rasul cand am auzit ca avem media 2,50.24
[Imagine: j5atg3.png]


#16
Cea mai mica nota a mea a fost 4 la Germana, materie care imi place destul de mult21. O venit o data intr- a VII-a o profa suplinitoare, tampita rau de de tot O.o. Era foarte nervoasa pe clasa si tocmai pe mine m-o scos la tabla, pe motivul ca "vorbeam"- "Tu, aia care zambeste in banca, ia treci tu la tabla." God, acuma n-ai voie nici sa zambesti la scoala?! M-o pus sa fac propozitii cu niste verbe pe care le predase ora trecuta, la care eu chiulisem. I-am zis ca nu stiu si mi-o dat alte doua cuvinte. M-am facut de tot... in ora aia. Colegii de prin primele banci au incercat sa ma ajute, dar am scris la tabla ceva de genu' : "Am primit o faţă frumoasă de la tatăl meu" 21. Ma rog, pana la urma nu a fost trecuta nota in catalog pentru ca i-am explicat situatia profei mele normale.
In rest, cea mai mica nota din catalog a fost 7 la fizica intr-a VI-a, la un test din cartea de lucru pe care il copiasem gresit in pauza. Si cica testu' a fost dat pentru marirea mediei21
[Imagine: 11qpgxx.jpg]

Naruto FanFiction || Vreau sa fiu EU

#17
Cea mai mică notă a mea a fost 3 >.<" la chimie , fizică şi geografie >.<", anul trecut adică în a 7 a 22. Nu suportam profesoara de fizică şi chimie de nici o culoare şi se pare că nici ea pe mine. Cea mai mare notă pe care o punea era 7 chiar dacă ştiai de 10 [ doar geniile clasei erau excepţie 29 ]. Din fericire pentru mine s-a pensionat 21 şi nu o voi mai vedea pentru un timp. Iar, la geografie nu ştiu ce s-a întâmplat, pur şi simplu m-am trezit că am un 3 în catalog de care nu ştiam şi mi-a afectat media :-l.
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]

#18
Cea mai mica nota? 3 nene la franceza in clasa a 12 a21 Urasc franceza,o uram si pe profa.Niciodata nu se va lipi franceaza de mine,mi-a iesit media 8 la franceza.O detest dar nici sa raman corigenta nu am vrut asa ca am invatat mai mult in sila.Deh...
In rest,am avut numai note bune.Doar cu asta aveam probleme.Desi urasc matematica,nu am avut niciodata probleme.Uram mate si aveam numa' media 10.24)
Nici eu nu imi explic21)
Byebye

#19
Cea mai mica nota a fost un 6 la chimie pe primul semestru dintr-a 7-a. Tocmai trecusem cu brio de o lucrare la fizica. Facusem totul de 10 (si atat am luat) si se anunta una la chimie, dar eram atat de fericita ca reusisem tot la fizica (imi fusese teama de lucrarea aia) incat nu m-am mai gandit sa invat si la chimie. Doar mi-am aruncat ochii pe doua formule, dar am retinut-o doar pe cea preincipala, din care, cu putina matematica, o puteai lua pe a doua si pe a treia, dar stilul de a da lucrari al profei era foarte enervant. O singura intrebare/problema, 5 minute. Daca aveai un lapsus erai terminat. Am scris formula principala, dar mi-am amintit-o gresit pe a doua. Eu intru mereu in panica atunci cand nu am timp de gandire si stric tot asa ca nu a fost diferit. Am lasat-o naiba de matematica si am dedus formula asa cum mi-o aminteam *gresit*, dar am observat improbabilitatea rezultatului. Prea tarziu ca sa mai schimb ceva! Nu mai aveam timp sa fac calculul matematic sa pot deduce formula corecta. Mi s-au umezit ochii si nu ma gandeam decat la cum o sa arate nota aia oribila in dreptul numelui meu printre atatea note de 10. Asta mi-a stricat media pe a 7-a si o urasc pe profa aia, dar am devenit cea mai buna din clasa la materia ei (eu si inca o colega de suferinta care era preminata scolii si a luat 5), mai mult ca sa o pot sfida. Am facut 46 de probleme asemanatoare si un referat, o demonstratie la tabla cu cea mai grea dintreprobleme, am refacut o problema gresita in carte, cu date diferite si tot nu vrut sa-mi schimbe nota. A venit cu o explicatie stupida pe post de scuza, ceva gen "daca nu va treceam notele, mai invatati atat?", de parca nu putea sa nu ne treaca notele sau sa ne salveze mediile dupa ce facuseram tot si de parca mie mi-ar trebui chimia cand eu vreau sa fiu jurnalist si toata cancelaria stie asta.

#20
Întra 5-a am luat un 4 la franceză, de ce? Temă nefăcută. Am avut în clasa a 5-a unu care venea la fiecare oră beat şi abia nimerea tabla ca să scrie, a si căzut din picioare de câteva(mai multe) ori. În ziua respectivă doar 3 din 30 de copii si-au făcut tema(trebuia să facem nu ştiu ce propoziţii, dar cum să le facem când noi nu ştim nici să conjugăm un verb şi trecem întra 9-a!!)
şi a luat profu catalogul la rând, asta auzeai "Ţi-ai făcut tema?" "Nu" "Patru!"
Aşa a făcut până a umplut catalogul de patru -__-. La fizică întra 6-a m-am ales cu un 5 pe primul semestru de la un test în care erau nişte probleme care păreau în altă limbă, nu înţelegeam nimic(poate pentru că nici nu mă omorâsem cu învăţatul la fizică) şi pac! un 5.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ati plans la vreo nota xd ? Flash 81 49.514 15-05-2015, 08:48 PM
Ultimul răspuns: TLDR


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)