Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Dragoste pe saturate[+18]

#4
Bun deci am priceput .. Cenzurez injuraturile :>

Am venit cu urmatorul capitol .. Sper sa fie ok:D...!


Capitolul 2.

Super acum tre sa mai rabd ceva timp ca sa vad filmul. Ma ridic de pe scaunul de la birou si ma indrept spre dulap ca sa ma schimb de haine. Imi iau de acolo o pereche de pantaloni,negri,scurti si un tricou alb cu niste desene pe el.Imi agat de cureaua de la pantaloni niste lanturi ,apoi imi pun si la gat un lant cu un craniu.Imi pieptan parul si-l las desfacut.Ma uit in oglinda de la dulap apoi ma machez cu putin creion dermatograv , ma parfumez si in picioare imi pun o pereche de adidasi in genu` emo doar ca mai de fima. Desi era deabea ora noua p.m eu deja eram gata sa merg in club de parca si mergeam acolo. Aud o bataie in geam si imi intorc capul instantaneu. Era Pain... Omu` asta n-a auzit de usa.?!
Ma duc sii deschid geamu` , iar el intra in camera.
-Heey .. Arati traznet.!-zise el in timp ce ma lua in brate.
-Danke.!
Pain era imbracat intr-o pereche de pantaloni scurti de blugi,cam taiati pe ici-colo si un tricou negru stramt pe corpul lui,ceea ce ii punea in valoare abdomenul bine lucrat,iar in picioare avea o pereche de adidasi de la Nike.Pe umar avea un rucssac cu sigla de la Puma pe care il lasa jos imediat.
-Hey , esti cu gandu-n alta parte...S-a intamplat ceva.?!-intreba Pain uitandu-se in ochi mei.
-Nu .. Ma gandeam doar ...! –ii zic eu afundandu-mi capul in pieptul lui.
Stateam acolo imbratisati ca si cum nu ne-am fi vazut de cine stie cati ani. La un moment dat Pain ma i-a in brate si incepe sa se invarta cu mine prin camera.Peste vro cateva minute sa opreste pentru ca incepea sa ameteasca.
Ma puse pe pat si se puse peste mine.Incepe sa ma sarute pe buze si pe gat.Fara sa rupa vrun sarut imi ridica tricoul in sus,pana il da jos,eu ramanand doar in sitienul meu alb cu diferite modele roz pe el.Am vrut sa ma cam acopar dar Pain imi prinse mana inainte sa fac asta.Isi da si el tricoul jos,apoi incepe sa ma sarute in timp ce cobora pe gat pe piept si apoi pe abdomen,apoi urca inapoi pe gat,muscandu-ma usor de pielea gatului,facandu-ma sa gem.-In ciuda faptului ca am nouasprezece ani inca sunt virgina.-Zambi la auzul gemetelor mele si continua sa ma sarute pe piept.Mana lui stanga se plimba pe spatele meu incercand sa desfaca inchizatoarea de la sutien,iar mana dreapta imi mangaia abdomenul.Cum reusi sa-mi deschida sutienul il arunca cat colo si aterizeaza pe undeva prin camera.Si-a trecut o data mana prin par apoi ma privit cu un zambet pervers pe fata.S-a lasat peste mine si m-a sarutat scurt pe buze apoi a inceput sa se joace cu unul dintre sfarcurile mele,facandu-ma sa gem si mai tare.Ce-i mai placea lui sa se joace cu mine.Zambea la fiecare sunet pe care-l scoteam.Fara sa-mi dau seama cum sau cand imi scoase pantaloni si pe ai lui la fel acum eram eu in chilotei mei cu crani si fel de fel de fundite si el in boxeri negri.Mana mea ii mangaia abdomenul bine lucrat.Facea miscari usoare de dute-vino frecandu-se de „comoara” mea.Tipu` asta vroia sa ajung in culmea extazului sau ce.?.Incepe sa draga de acele fundite ale chiloteilor si sa maraie ca un catel,dar renunta vazand ca nu-l bag in seama.Zambea pervers si se ridica la nivelul buzelor mele cuprinzandu-le intr-un sarut pasional si apasat.Fara sa ceara voie isi baga limba in gura mea si incepe sa se joace si sa se frece de a mea.Noroc ca am incuiat usa ca altfel cred ca ne intrerupea Andy de mult.Se uita in ochi mei intreband parca din priviri daca sunt gata.Dau din cap afirmativ,apoi el imi da jos chilotei facand acelasi lucru si cu boxeri lui.Ooo da` e dotat baiatu`.Acest gand ma facu` sa zambesc ca o perversa ce sunt.Ma mai intreba o data daca sigur vreau asta si i-am raspuns dand din cap.Ma penetra usor si incepe sa faca in mine miscari de dute-vino,ceea ce ma facea sa scot gemete atat de durere cat si de placere,iar asta il facea pe brunet sa zambeasca.Cu cat trecea timpul miscarile lui acelerau,iar gemetele mele erau din ce in ce mai infundate.In timp ce facea miscari de carate-intoarcete ma saruta apasat pe buze.Cand simte ca nu mai poate,si-o scoate din mine si se aseaza langa mine.Eu imi pun capul pe pieptul lui,acesta pupandu-ma pe frunte.Lua o pilota de langa pat si o puse peste noi.Se uita la mine parca asteptand sa cobor toti morti si raniti din pod si sa-i f*t o palma de sa zboare prin geam pentru` ca mi-a daruit atata placere.Dar in schimbul acestor lucruri l-am sarutat si apoi mi-am asezat capul pe pieptul lui si am inchis ochii,vrand sa adorm,dar simt cum isi trece mana prin parul meu si apoi incepe sa ma mangaie pe cap.Mi-am ridicat capul si i-am zambit.Isi infige mana in parul meu tragandu-ma usor de el si ma saruta apasat pe buze,iar eu fara sa intrerup sarutu ma urc deasupra lui.Fara sa se opuna,incep sa-l sarut pe gat si sa-l musc apoi il sarut pe piept si pe abdomen , coborand pana la zona lui „sensibila”,dar acolo ma opresc si urc dinou spre buzele lui.Dar inainte sa apuc sa-l sarut ma intoarce in asa fel incat sa fie el deasupra mea ceea ce ma face sa-mi spun in gand:”Off .. Voi baieti si onoarea voastra.!” Ma apuca cu mana de unul dintre sani,cam nesigur la inceput dar dupaia isi revine si incepe sa-l maseze usor,in timp ce cealalta mana era ocupata sa exploreze corpul meu,dezmierdandu-l. Nu stiu ce la facut sa se opreasca si sa se aseze dinou langa mine.M-am abtinut sa nu cobor toti morti si dumnezei din pod si mi-am pus capul pe pieptul lui si am adormit imediat.

So Lets Make It Last Forever...
Top Back,Hands Up,Radio On ..
With My BestFriend,
Just Us
They Playin` Our Song,
And Yeah..
Ain't Nothing Like The SummerTime ..8 !
[Imagine: i6duae.jpg]
~ I Just Wanna To Be Free ~



Răspunsuri în acest subiect
Dragoste pe saturate[+18] - de Zuzulici - 12-07-2010, 03:39 PM
RE: Dragoste pe saturate[+18] - de Flash - 12-07-2010, 05:35 PM
RE: Dragoste pe saturate[+18] - de Zuzulici - 12-07-2010, 06:36 PM
RE: Dragoste pe saturate[+18] - de Little Star - 12-07-2010, 07:35 PM
RE: Dragoste pe saturate[+18] - de Flash - 12-07-2010, 08:03 PM
RE: Dragoste pe saturate[+18] - de Zuzulici - 12-07-2010, 09:43 PM
RE: Dragoste pe saturate[+18] - de Bad Blood. - 13-07-2010, 03:36 PM
RE: Dragoste pe saturate[+18] - de Zuzulici - 13-07-2010, 06:56 PM
RE: Dragoste pe saturate[+18] - de Corina. - 14-07-2010, 12:50 AM
RE: Dragoste pe saturate[+18] - de Flash - 13-07-2010, 07:03 PM
RE: Dragoste pe saturate[+18] - de Little Star - 14-07-2010, 12:44 PM
RE: Dragoste pe saturate[+18] - de Zuzulici - 14-07-2010, 02:19 PM
RE: Dragoste pe saturate[+18] - de Flash - 14-07-2010, 02:32 PM
RE: Dragoste pe saturate[+18] - de Corina. - 14-07-2010, 08:48 PM
RE: Dragoste pe saturate[+18] - de Little Star - 14-07-2010, 10:47 PM
RE: Dragoste pe saturate[+18] - de Elina - 15-07-2010, 10:59 AM
RE: Dragoste pe saturate[+18] - de Zuzulici - 16-07-2010, 12:19 PM
RE: Dragoste pe saturate[+18] - de Little Star - 16-07-2010, 01:51 PM
RE: Dragoste pe saturate[+18] - de Flash - 17-07-2010, 09:25 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)