Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Big Bang

#31
(05-11-2011, 02:01 PM)Denny A scris: VIPs ;_; So happy for you, really ! As a VIP I'm so proud that BB will be on MTV EMA tomorrow ;_; *jumping all around*
Sper sa va uitati ;_; si sa-i vedeti pe cei 5 baieti ainostrii care au reusit sa ajunga pana aici <3
Felicitari, BigBang <3 !

True. Şi din câte am aflat au şi câştigat o_o.
Oricum ador piesa asta: http://www.youtube.com/watch?v=8d5QEWdHchk
Åži pe ei, ofc. ;3
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]

#32
Da : )) Eu ma uitam calma la tv, eram cu cartea de istorie in mana...si am dat pe MTV fix cand anuntau nominalizatii la categoria respectiva. Habar nu aveam ca fusesera nominalizati o.o Si eram ceva de genul, omg o___o e adevarat? Tocmai au zis Big Bang?
Si mi-am zis "Poate ii vezi ca (,) castiga". Si, Bang ! Au castigat O____O Si erau asa sexosi in aplauzele oamenilor, mergand pe podium : > Ah, sexosii nostri o.o Ma bucur pentru ei. Toata lumea trebuie sa stie cine e Big Bang ! : > Mwahaha. Si cum vorbeau ei acolo calmi in coreeana, si toti oamenii se uitau la ei :"Aha..da, da o.o Exact, da ..."
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#33
(14-11-2011, 11:39 PM)βεκi A scris: Da : )) Eu ma uitam calma la tv, eram cu cartea de istorie in mana...si am dat pe MTV fix cand anuntau nominalizatii la categoria respectiva. Habar nu aveam ca fusesera nominalizati o.o Si eram ceva de genul, omg o___o e adevarat? Tocmai au zis Big Bang?
Si mi-am zis "Poate ii vezi ca (,) castiga". Si, Bang ! Au castigat O____O Si erau asa sexosi in aplauzele oamenilor, mergand pe podium : > Ah, sexosii nostri o.o Ma bucur pentru ei. Toata lumea trebuie sa stie cine e Big Bang ! : > Mwahaha. Si cum vorbeau ei acolo calmi in coreeana, si toti oamenii se uitau la ei :"Aha..da, da o.o Exact, da ..."

xD. Epic; chiar erau sexoşi, aww deci sunt aşa cute şi frumoşi, superbi and so on. Mi-ai adus aminte de Haku care-mi spunea ieri: " Aaa! A câştigat Big Bang! Daaaa! "
După vreo trei secunde: Dar vorbesc în coreeană şi îi înţelege bunica. : ))
Da, chiar dacă ne uitam ciudat la ei când vorbeau, piesele sunt geniale chiar dacă nu-nţelegi nimica. -eu cel puţin- ( shame on me)
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]

#34
Sunt ok, desi nu mai sunt into kpop, asa ca nu prea mai ascult melodiile lor, doar cateva solo-uri ale lui GD, gen One of a kind si MichiGo. Acum ceva timp eram innebunita dupa kpop si tot ce tinea de GD, dar acum nici macar nu mai intru sa aflu vreo stire legata de ei, mai aflu cate ceva de la niste prietene ce asculta.

:3
[align=right]
[font=times new roman]You’re under no obligation to be the same person you were five minutes ago.

#35

#36
"The more, impatient we are, the more mistakes we'll make" - Kurama

[Imagine: tumblr_mdft2ajCXy1rvbjx3o1_500.gif]

#37
La inceput nu m-au atras foarte mult, sincera sa fiu. Mi s-a parut ca melodiile lor nu sunau prea mult a K-Pop, ci mai degraba a American Pop. Practic, i-am ignorat total pana acum vreo 2 luni, cand am descoperit melodia "Haru Haru"(I freaking love this song!). Dupa aceea, am inceput sa "prind gustul". :bv: Nu ma pot considera V.I.P inca, dar melodiile lor sunt "Wow, Fantastic Baby" xD. Cat despre membrii trupei, singurul care mi-a atras atentia in mod special e G-Dragon. Tipul chiar are talent si si-a castigat locul ca lider si ca artist in sine.
Apropo, Seungri e sexy 38
Voi continua sa-i ascult, cine stie, I might become a V.I.P soon enough :cheer:
[Imagine: tumblr_mejs7dDA8X1rlj5xao1_500.gif]

#38
Ei bine, Secret Garden - Big Bang version a fost amuzant si mi-a placut. O gramada de fanservice, bineinteles, ce ne facem fara el. Imi place muzica lor, e plina de viata sau plina de emotii si melodii ce vor sa te faca sa plangi. Ca de exemplu Blue, Haru Haru, Let me hear your voice, Beautiful hangover, Love song si apoi ai melodii ce te fac sa uiti de faptul ca ai dureri de spate, astea ar fi Fantastic baby, Tonight, Lollipop 2, pentru ca vad ca nimanui nu ii place feat 2NE1. De asemenea imi place versiunea lor pentru melodia I am the best - 2NE1. Si cred ca preferatul meu ar fi TOP, are o voce superba si cred ca e handsome, quite so.
[Imagine: ak8THBQ.png]





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)