Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

2NE1

#11
2ne1 are the best. Este trupa mea favorită k-pop de fete. Nu sunt ca toate celelalte trupe de fete, ele sunt mai speșăl, unice, frumoase, talentate.

Cl - este un lider bun si un rapper grozav. E genială si arată atât de cute blondă. Is a good singer.
Dara - este cea mai funneh și are o voce frumoasă. Arată bine, e și talentată . Perfect girl for me.
Minzi - dansează prea genial <3. Îmi place cum arată cu părul gri dar, sincer, mai mult îmi place de ea cu părul lung. E mai mare ca mine cu doi ani. <3
Bommie - e preferata mea. E cea mai mare dar pare atât de micuță. E frumoasă și foarte talentată. Îmi plac toate melodiile ei solo.

Melodiile mele preferate de la ele sunt :

* I don't care.
* I'm the best.
* Clap your hands.
* Can't nobody.
* Don't stop de music.

Îmi plac și alte melodii de la ele dar pe acestea le ador. ^^
[Imagine: tumblr_lmvc2mI9Fg1qcr1eb.gif]
Ohana means family. Family means nobody gets left behind, or forgotten.

#12
Uhh,am ajuns si eu pe aci:]]
2NE1 RULZZZZZZZZZ xd ^_^
Sunt unele dintre formatiile mele de muzica k-pop preferate,le ador stilul de muzica,dansurile lor sunt super cool ^_^.Iar vocile lor..numai una si una :]]
Preferata mea?
Bom!!!! Xp She's my favorite,she's sooooo CUTE and Sweet :]] Pare o tipa linistita,cu capul de umeri si destul de copilaroasa ^^
Melodii preferate...sunt mult,adica imi plac toate,dar am sa enumar cateva:
1.Follow me
2.I'm the best
3.Clap you'r hands
4.It hurts
5.Lonely
Soo....cam astea sunt. ^_^ Restul stiti voi :]]
2NE1 Rulzzzzzzzzz
[center][Imagine: 517p75.jpg]
When I Get Home.[/center]

#13
What\'s up we 2NE1!

Pregatiti-va pentru un asalt de fana gen care chitaie si tipa.
Omg 2NE1!!!!!888 Aaaaaaaaaaah.

Sunt o fana hardcore.Seriously.Ma uit la 2NE1TV pe canalu lor de YT(ptr fanii recomand e bestial) le ascult melodiile,eu si sisurile mele si ele obsedate,la scoala in masina acasa peste tot.Sunt cele mai tari.Melodiile lor au ritm,versuri si mesaj videoclipuri bestiale si noncomformiste,costumatii si dansuri geniale,toate au un talent nebun-talent adevarat- toate sunt frumoase inside and out.

The ultimate kpop girl band <33

Imi plac toate melodiile lor dar daca ar fii sa aleg cateva favorite:follow me,i am the best,lonely siiii...im busy si fire ok deja sunt foarte multe

O ador pe Bom,nu stiu de ce in special.Defapt stiu fiindca daca o sa va uitati la 2ne1 tv o s avedeti ce personalitate amuzanta,kawaii si unica are.Si fiindca iubeste mancarea 21 Vocea ei e minunata,mai buna decat multe care sunt in america asa zise vedete.E geniala<3
Minzy e o dansatoare...wow.Ies flacari cand danseaza ea.Si e si cea mai tanara<3
CL e un rapper foarte bun si imi place ca vorbeste engleza foarte bine.She\\\'s the real diva 4
And dara.Imi place si vocea ei.Asa subtire si kawaii.E ca vitamina grupului,cum zicea Bom.E dorky si foarte draguta<3

Si spre fericirea tuturor fanilor will.i.am a facut mai multe melodii cu ele care vor fi lansate in america...nu stiu cand 21

Cam asta e.Ati inteles ideea:le iubesc.
OH and btw toti anti fani-nu zic ca sunt pe aici ci in general- screw you.xD
Good-bye we 2NE1
xDD..

#14
Chiar, dar chiar nu îmi pot imagina cum nu am trecut pe aici mai devreme. 22

Le ador pe fetele astea. Nu pot zice că a fost `dragoste la prima vedere`, pentru că recunosc, prima melodia ascultată de la ele ( Clap Your Hands ) nu m-a atras chiar cu nimic. Dar apoi mi-am revenit, şi în sfârşit mi-a plăcut. Toate melodiile lor au ceva special pentru mine, de aceea toate melodiile lor îmi plac. Şi eu mă uit la 2NE1TV, şi am de gând să mă uit la toate cele 3 sezoane. ( al doilea sezon l-am văzut complet pentru că era pe site`ul lor oficial de youtube. ._. )
Dintre toate fetele ( de parcă ar fi prea multe ._. ), cel mai mult mi-a captat atenţia Bom. Părul ei şi faptul că purta rochii cam în fiecare videoclip şi la fiecare concert şi peste tot unde o văd. o.o Chiar dacă e cea mai mare, nu arată acest lucru. o.o Şi are un corp atât de perfect. TT-TT
Dar cât munceşte pentru el . . . Ah, mi-e lene să povestesc prin câte trece. 21
Apoi urmează CL, în topul meu. Baddest Female Seoul city ever had. Doamne, cât am râs când am auzit asta. Nu ştiu de ce. 21 Ador şi la ea cam totul. Este un lider grozav, cântă bine ( deşi în unele prezenţe live, la cât de obosită e, credeam că să îmi spargă monitorul la cât de tare ţipa. o.o ), şi mai mereu este serioasă. Dar când vine vorba de Dara şi Bom, niciodată nu se poate stăpâni. Trebuie să râdă neaparat. 21
Dara, ah, fata asta e nebună. Când îşi prinde părul ăla sub formă de palmier, nu mă pot stăpâni să nu râd. Apoi când îşi ia o şuviţă şi pare că se trage de ea în faţa camerei şi apoi strigă ` Chuuuu!!` . . . o.o Prima dată m-am speriat aşa de tare încât am căzut de pe pat. o.o Şi vorbeşte non-stop la microfonul ăla amărât. :-l
Şi Minzy . . . Fata asta se mişcă, impecabil. o.o Îi ador frizura, vocea dar e aşa de comică când se emoţionează şi vorbeşte aşa cu un accent de . . . comic. o.o
Şi apoi când toate patru vorbesc la cameră şi încep toate cu ` Chuuuu!`, încep să strig : Bombardament! o.o 24

Ah, melodiile preferate . . . Dupa cum am zis, toate ( nu o să le enumăr aici pe toate o.o ), dar de ieri nu mă pot opri din a asculta Ugly.
Acum aştept noul album în colaborare cu Will.I.Am. CHUUU!
O.K., am terminat . . . Le ador! xD



Vai, cât am delirat. o.o
I always gather everybody's attention.



[Imagine: snsdside2.gif]

#15
First of all, thanks Zuza for introducing me to this band <33
Este prima trupa de k-pop pe care am ascultat-o, si n-a fost o idee rea 5 In primul rand am fost interesata de videoclipurile lor, geezus these korean girls have this uber-awesome fashion de nu-mi venea sa cred! Mi-a placut instantaneu de Bom, e atat de draguta, si apoi de Dara pentru ca mi se pare cea mai naturala / innocent-type dintre toate. Nu pot sa spun ca am fost incantata de vocea lui CL dar acum I like her so much! 21 Also abia acum am realizat cat de draguta e si ea si are o voce mai neobisnuita :] Melodia mea preferata de la ele e "Don't stop the music" <33 I'm listening to it as I'm typing haha.
Love me or hate me. Either way I'm on your mind.

#16
2NE1 e o trupă atât de genială pe care am ajuns să o iubesc. Sunt foarte diferite de celelalte trupe, sunt atât de unice. Melodiile lor sunt geniale iar de stil nici nu mai vorbim. Par a fii mai mult căntărețe americane decât koreence. Ele sunt atât de diferite și frumoase. O iubesc pe Chaerin. :3 Ne asemănăm atât de mult, parcă ar fi geamăna mea. E narcisistă, arată bine, are o voce senzațională iar stilul ei e perfect. O iubesc. Mi se pare tipa perfectă. După ea urmează Minzi. Cum să nu o iubești ? Cum ? Plus avem aceeași vărstă. Dansează senzațional, are o voce superbă și e arată foarte bine. Îi ador părul și stilul. Seamănă foarte mult cu Chaerin. :3 Apoi scumpișoara adică Bomișor. Fata asta e atât de hot o.o. Are niște picioare superbe și mai e și înaltă. Are cea mai frumoasă voce din trupă sau mai bine zis Coreea deși am îndoieli. Și Dara la final. Nu prea mă dă pe spate fata asta, nu că nu-mi place dar nu are nimic care să mă atragă. Ea e fata cu vocea dulce, cam atât.
ÃŽn orice, eu le iubesc pe fete. 2NE1 rulz. CL rulz.

#17
Aw , nu ma pot abtine, trebuie sa postez. Am dat de 2ne1 din greseala pe yt, cand ascultam o melodie de-a lui G-Dragon parca. Prima oara n-am vrut sa le ascult, au trecut zile si dupa am dat click. Mi-a placut de ele pe loc , inca le ascult si ma fascineaza. O admir intr-un fel ciudat pe Dara. O iubesc si mi se pare extraordinara, ea m-a atras de prima oara. Este preferata mea , si nu cred ca o sa-mi schimb parerea. E atat de cute :3 Mi se pare una dintre cele mai frumoase fete, plus ca are vocea aia ce pe mine ma fascineaza. Toate sunt extraordinare , Bom cu vocea aceea superba , te atrage imediat. CL , cu atitudinea aceea :3 Aw , fata asta e un talent. Si Minzy , se misca extrem de bine , e o dansatoare excelenta. Totusi , cat de frumoase si de talentate sunt celelalte , pe mine tot Dara ma atrage intr-un mod deosebit. Nu inteleg cum poate cineva sa le urasca.
Ce-mi place : Follow me , Hate you , I am the best , Pretty boy , Ugly , Can`t nobody , Fire , Lonely .. ok , recunosc , imi plac toate melodiile lor.
Sincer , 2ne1 este o trupa excelenta si fetele sunt foarte talentate :3

You got the fire, my heart goes bump bump bump . \ : D /


[Imagine: iloveyouanimesign.png]


#18
Oh 2NE1, trupa mea K-Pop favorita. Fetele astea sunt pur si simplu geniala, originalitatea lor trece limitele normalului, stilul lor este unul aparte, colorat, care te face sa zambesti numai cand le rostesti numele trupei. Prima mea melodia a fost a lor, iar acum am devenit o fana nebuna. Pentru fiecare stare de spirit ele au o melodie care te face sa zambesti, fie ca e trista sau vesela, de ex acum ascult Lonely, iar acum o ora ascultam Can't Nobody, dar na, am zis ca starile de spirit sunt schimbatoare. Ador colaborarea lor cu BingBang, se completeaza unii pe ceilalti si nu mas supara daca ar fi un cuplu acolo sa71.
Favorita mea e Minzy 8 O Dooamne este atat de simpatica si draguta, imi vine sa o manc cu tot cu parul ala al ei, desigur imi place si de C.L dar este pe locul secund.
Cam Atat...

[Imagine: animeloves.jpg]
Odododododo ;x
Lumea asta te distruge,Te induce în eroare, Fură tot şi apoi fuge,Te răneşte şi te doare! x333
Gânduri Nespuse, Neştiute şi Inexplicabile

#19
I'm a Blackjack +w+. Gosh, le ador pe 2ne1. Nu sunt tipicul ala de coreene cute cu aegyo si toate cele. "I'm The Best" ma facea sa stau in metrou si sa mormai refrenul. Apoi la "Ugly" mi se zbarlise pielea si eram like "Omg T____T". Ah si, din celelalte melodii, "Can't Nobody" rullz. Preferata mea e Sandara (nu neaparat pentru ca e sora mai mare a lui Thunder XD), ci pentru ca e energica si glumeata. E foarte cute si puteam sa jur ca Thunder e mai mare decat ea : )).
http://s4.zetaboards.com/BLAQStyleRomania/index/ --> New MBLAQ forum for A+ out there ^^

#20
Ieri 2NE1 au castigat premiul de cel mai bun nou artist din lume la mtv iggy. Imi plac foarte mult fetele. Sunt toate asa de funky si energice. Imi plac mult melodiile lor, cum ar fi Ugly, I am the best, Can't nobody si Hate you.
Preferatele mele ar fi CL si Bom. Bom nu face altceva decat sa se fatie pe scena incercand sa para ca danseaza extraordinar dar are o voce de milioane si un corp bestial, si CL, e asa de cool. Cu tot showul pe care il face si toata energia ei, e minunata. Mi-as dorii totusi sa nu se mai subestimeze asa doar pentru ca cei de la YG i-au spus ca nu e o frumusete. Dupa parerea mea CL e mult mai frumoasa ca Dara. Dara incearca prea mult sa fie frumoasa, amuzanta, draguta si sincer, nu e nici una dintre ele. Si nu inteleg de ce oamenii se plang ca Dara canta prea putin, ea e vizualul grupului si in plus vocea ei nici nu prea ajunge la standardele cantecelor marca 2NE1, celelalte au voci mult mai puternice. Cat despre Minzy, danseaza foarte bine si e chiar draguta desii uneori mi se pare cam subestimata, are o voce buna, ar merita sa cante mai mult.

Cel mai mult imi plac 2NE1 pentru ca nu sunt genul de trupa tipica care trebuie neaparat sa fie cute si restu' ...
[Imagine: 8x3VTT8.png]
© Hachiyuki - deviantArt




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)