Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Otaku Festival 2010

#11
Oo da , multa luma se pare ca vine la otaku , probabil o sa ma misc si eu pe acolo pe 15. Distanta + Liceu are killing me ... Oricum o sa mai tarasc cateva persoane dupa mine pe acolo, inclusiv domnul Ryuji. Bai panarama de om poate vii si tu si postezi ceva pe aici. 21

#12
Dea sunt si eu pe aici, Otaku ce intrebare e asta ? 7

Normal ca vin !!! Eu am renuntat sa ma duc la banchet cu pramatile si maimutele de la mine ca sa vin la Otaku si tu mai pui intrebari stupide 21
Ma superi mai Cruz, ma superi Zuppy05
[Imagine: 25zqem1.png]

#13
* dancing * Otaku, vin. Vin și eu la festival. Nu știu sigur daca vin pe 14 sau pe 15 ...
Vreau să vă cunosc mai bine, să ne împrietenim și dacă recunosc pe cineva, să vorbim.
* So, i`ll be there.
[Imagine: 212ctp4.gif]
'Cause you are so beautiful
Nal sumsuiga haneun ne ibseul saranghandanmal oh
'Cause you are so beautiful
Nae geoteman meomulreo(keudae namanui).





















#14
Vin, mai mult ca sigur.
Inca nu stiu cu cine voi merge, avand in vedere ca destul de putini din cunoscutii mei sunt interesati de eveniment, iar dintre acestia majoritatea sunt ocupati, iar singura parca nu-mi arde...
Totusi, fie ce-o fi, voi fi acolo.
you killed a man for a roach.

#15
yushhh of course I'm coming ^3^ can't wait<33
chiar daca pe 12 mai am examen, screw school..78 bine macar ca examenu s'a nimerit inainte de otaku, ca nu stiu ce faceam altfel.. 21 vineri nu dau pe la scoala, abia astept sa'i vad pe Anli Pollicino live! 8D

apropo de concert39 ma intrebam cine mai vine vineri, poate facem un grup mai mare acolo sa nu ne trezim calcati in picioare..4 *ish small & fragile*17 eu mai vin cu 5 prieteni, dar oricum, oricine e binevenit sa ni se alature, just let me know ^^
also, eu chiar ma gandeam sa fac ceva pt membrii trupei, in principiu ma gandeam la o pancarda, cu un desen [Anli Pollicino -> chibi form most likely |3 ] asa, ca sa se simta si ei bineveniti si sa le aratam ca Romania nu e chiar asa rea.. x3 ar fi dragut, insa nu prea stiu daca si cum ar putea pancarda sa ajunga la ei ..? ^^; would anybody be interested in giving me a helping hand here? o3o ca nici timp nu mai e asa mult17

cat despre 15&16, vin in ambele zile, definitely =D sambata o sa facem cosplay, just for fun though39 deci cine o vede pe Tohru-chan [Fruits Basket], Choji [Naruto] sau Akito [Air Gear] sa ne traga de maneca~ maybe you'll even get a free hug! n__n sii duminica venim si noi ca niste oameni normali, sa ne bucuram de un pic de camuflaj for stalking, etc. >3> de mine cel putin o sa dati pe la desene, just so you know xD sper sa fie muuulte manga, am strans bani special ca sa'mi fac aprovizionarea hehe x3 ~

it's gonna be lots of fuunnnn<33 *excited*
[center]雅-MIYAVI- is my SUPERHERO♥
[Imagine: 95386.png]

•How high can you fly with broken wings..?•

[Imagine: hurt-11.jpg]
[Imagine: medium_94587.png][/center]

#16
Eu o sa fac parte dintre voluntarii de la cosplay deci daca o sa participe cineva la concursurile de cosplay o sa ma cunoasca sigur 4
Mi-ar placea cu ocazia asta si sa ii cunosc pe restul membrilor de pe Zup care vin, macar sa ii salut si sa ii vad la fata

#17
*Runs in circles *
OMG!!
De când aştept Otaku ne~ ! Gone be there for sure <3 . Nu ştiu dacă vin pe 14 , chiar nu m-am gândit , aş putea pentru că sunt nerăbdătoare să îi văd pe cei de la Anli Pollicino live but , voi vedea , pentru că pot veni dar nu ştiu dacă am cu cine , şi dacă merg singură , mda , o să văd , poate da poate nu , în orice caz pe 15 şi 16 sunt pe-acolo .
Eu abia aştept să le dau un hug tuturor de p-aici , nu vă speriaţi dacă cineva sare pe voi for a bear hug , o să fiu eu (^.^)’’’.
Am vrut să fac cosplay dar timpul nu mi-a permis , nu am avut timp să caut materiale bla bla bla , etc etc xD . But however , tot acolo o să fiu , mă găsiţi cel mai probabil pe la zona cu desenele o să petrec ceva timp acolo , până mă gândesc ce aş putea schiţa and stuff , mie una îmi ia timp xP . Oricum în caz că mă recunoaşteţi sau mă rog mă confundaţi cu cineva , you’ll get a hug :3 .
Mi-am făcut planuri mari pentru otaku ( se vede nu *_* ? ) am de gând să vânez acea păpuşică drăguţă like Zero-kun aww , watch out , I’m mad venind vorba de asta şi am de gând să găsesc şi ceva manga şi văd eu , o să am timp două zile . Desigur că o să vin însoţită de amici , so it will be fun , for sure xD
Noroc că am teza la mate pe doişpe , am tot weekendu’ să stau la otaku în felul ăsta , so sper să ne vedem acolo sănătoşi şi cu zâmbetul pe buze <3333.

chuu ~

#18
Elusive wolf;; Hei, poti sa ni te alaturi vineri la concert daca vrei sa mergi si nu ai cu cine, cu cat mai multi cu atat mai bine xD 39 eu sper sa fie cat mai multi fani, si sa facem atmosfera, adica sa nu stam ca momaile, you know, si de asta invit pe toata lumea sa vina cu noi, oricum e mai frumos intr'un grup cat mai mare, ne~ >3<; o sa'ti dau add pe yahoo sa vbim despre asta, okai? ^^ *ish really too excited about everything* hehe n___n; hope i'm not a bother ^^; :eto:
[center]雅-MIYAVI- is my SUPERHERO♥
[Imagine: 95386.png]

•How high can you fly with broken wings..?•

[Imagine: hurt-11.jpg]
[Imagine: medium_94587.png][/center]

#19
Anul acesta apar si eu pe acolo [daca nu fac crima si primu` vizat e frate`meu 21 ].
Pana la 13 scap de teze si am timp berechet, asa ca tarasc gasca [lu` Papuc] dupa mine prin Bucuresti 21
Asa ca, daca vedeti prin apropiere de casa de Cultura un grup de patru persoane total dezorientate, trageti-ne de manaci, venim si noi cu voi la Otaku21
[Imagine: eeeled-1_zpse54e7424.png]

#20
*rises shyly her hand*

99% vin... Mă rog, depinde de ai mei dacă mă aduc and stuff, but în principal totul e stabilit. Cu toate că am teză în şapteşpe, o să mă vedeţi acolo ţopăind cu Mira (sper).
Well, asta ar fi prima dată când particip la Otaku, aşa că habar n-am pe unde o să fiu. Sper că Mira nu e la fel de neştiutoare ca mine. Oricum, dacă vedeţi o fată dezorientată, eu voi fi. 3

I just cannot wait to meet you! Pe unii totuşi ar fi mai bine dacă nu i-aş cunoaşte 4
아름다운 미녀를 좋아하면 고생한다
Heart aches when you fall in love with a beauty...

[Imagine: 127954537375290.jpg]







Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Otaku Festival Miauti 5 5.404 05-04-2015, 10:40 PM
Ultimul răspuns: Romania
  Otaku Festival Miauti 22 14.139 08-06-2014, 08:22 AM
Ultimul răspuns: Queen of Darkness
  Otaku Festival 2013, 11-12 Mai Reactive 18 13.491 15-05-2013, 06:38 PM
Ultimul răspuns: Rain
  Otaku Festival 2012 Flaw 42 35.525 01-06-2012, 12:02 AM
Ultimul răspuns: mariska
  Otaku Festival 2011- editia a V-a Flaw 97 67.265 26-02-2012, 11:20 PM
Ultimul răspuns: DarkAngeI
  Festival Otaku 2011 Horia K 0 3.613 14-03-2011, 05:09 PM
Ultimul răspuns: Horia K


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)