Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

^^

#21
Multumesc Serenity pentru pareri. ;3 hug

N-am mai trecut de ceva timp pe aici, recunosc, mi-a fost lene dar am fost si destul de ocupata .__."

De data asta postez doar 2 sig-uri. ^^"

[Imagine: 197.png]

[Imagine: Untitled-1-7.png]

Stiu, mi s-a mai spus, la primul e prea mult roz, dar neah, mie imi place. :\

Astept parerile voastre. hug

Buh bye.
[Imagine: 9qh35v.jpg]

#22
Awwwww geezzzzz primul e aşa de cuuuute îmi vine să-l pap cu totul. E aşa de dulce şi drăgălaş.
Îmi place fontul pe care l-ai folosit şi efectele totodată. textul îmi place cel mai mult şi toate componentele tale se potrivesc perfect una cu alta şi se asortează de asemenea foarte bine.
Hm. . .nu ştiu parcă puţin sharpen nu strica, dar şi aşa e bine.

Al doilea sig este bun, îmi place acel c4d care se observă discret pe sig şi este chiar mişto. Îmi place cum ai poziţionat stockul şi c4durile la fel îmi plac foarte mult. La ăsta parcă trebuia un ...ceva text nu ştiu, dar a fost o comandă, însă ar fi mers un text acolo discret.


Baftă în continuare *hugs*
-

#23
Multumesc Lynnu pentru pareri. hug

[Imagine: 199i.png]

[Imagine: 200xn.png]

[Imagine: 201z.png]

[Imagine: 202cj.png]

Nu ma intrebati de ce ultimile doua sig-uri au acelasi text, oh si scuze ca m-am semnat "Mimi" si nu "Rx~" . 71

Astept sfaturi si toate cele. ^^

Buh bye. hug
[Imagine: 9qh35v.jpg]

#24
Îmi plac ultimele două foarte mult. Au ceva super în ele, cred că e din vina textului totuşi aş îndrăzni să te întreb de unde ţi-a venit ideea asta pentru că mie personal îmi placefoarte mult, adică textul le dă sigurilor tale ceva naiz dar chiar nu ştiu de ce îmi place aşa mult. Textul m-a atras din prima şi chiar îmi place.
Cel cu MYV e super, textul e super. Le-ai asortat calumea acolo, ar fi mers totuşi nişte . . .mai mult sharpen peste siguri nu ştiu, eu am ceva cu sharpenul şi îl folosesc în prostie, dar parcă la ultimele că sunt cam întinecate ar fi mers ceva sharpen pentru a se distinge mai mult efectele.

Totuşi îmi place mult cum lucrezi în photoshop plus că eşti unul din gfx- ării mei preferaţi cărora le ador munca şi stilul lor de a munci în phosothop. Îmi place tare mult cum lucrezi.

Baftă
-

#25
Rx~ , de ceva vreme vreau sa-ti comentez lucrarile, dar acum am nimerit un moment lipsit de lene 65 .

1. In primul rand nu ai dat calitate buna la render. Apoi pot spune ca ai dat-o-n bara la text, in special cu ... pata roz din spatele S-ului.
Ai gresit si la culori , in partea dreapta, dupa personaj. E... ceva amestecat aiurea O_o .
Ai fundalul prea simplu. Jos nu e simplu, dar in schimb cred ca ai exagerat cu dungile alea.
2. Ceva mai bun. Nu-mi place cum ai pozitionat textul si ce ai facut in jurul renderului.
3. Albastrul de pe fundal e aiurea. Puteai folosi nuante diferite, putin contrast... asta e o parere doar.
Textul e cam mare, adica...lung. >.<" deco aici nu cred ca e o problema asa mare
4. Asta-mi place cel mai mult. Aici te-ai descurcat cu textul, desi e lung.

#26
(28-04-2010, 06:42 PM)Rx~ A scris: [Imagine: a3jaq1.png]

Ăsta e preferatul meu, doar ştii. Îmi plac mult culorile pe care le-ai folosit şi faptul că nu e prea încărcat + efectele sunt simpatice, cel mai bun sig al tău.
AÅŸa, acum cele din ultimul post:
Sig-ul 1. În partea din stânga e prea simplu si acele linii din jurul fetei sau baiatului(ce-o fi aia/ăla) nu-mi prea plac. Puteai să te mai joci cu culorile(nu aşa cum fac eu 21 )
Sig-ul 2. Ä‚sta e ceva mai bun ca precedentul, dar tot nu-mi satisface globii oculari.
Sig-ul 3. Sincer, îmi place, singurul factor care mă nemultumeşte este acel brush cu săgeţi care n-are ce căuta acolo, in rest sig-ul e frumuşel.
Sig-ul 4. Ăsta e preferatul meu din toate astea 4. E cel mai reuşit însă puteai face ceva şi în partea stângă, oricât de mic era acel lucru, mergea ceva acolo.

Good luck ^^

#27
Multumesc pentru pareri/sfaturi Lynnu, nibbles si Necro hug

Nu am mai facut cine stie ce in ultima vreme ...

[Imagine: 21805073.png] Pentru duelul cu Lynnu.

[Imagine: 204g.png] Comanda.

So ? :]
[Imagine: 9qh35v.jpg]

#28
Stiu ca ultimul meu post a fost acum 2 zile dar s-ar putea sa nu mai am cand sa postez acest sig si neah ... ma rog, sa n-o mai lungesc.

[Imagine: 70280028.png]

L-am facut azi, nu e prea reusit dupa parerea mea dar sper sa va placa. ^^
[Imagine: 9qh35v.jpg]

#29
Sinceră să fiu eu nu ştiu prea multe despre munca în photoshop şi GFX în general, dar GFX-urile tale mi-au plăcut atât de mult încât am zis că trebuie să-ţi las un comentariu.
Îmi place cum îmbini culorile şi texturile, tot se armonizează foarte bine. Stilul pe care îl abordezi este clar şi succint. N-am să comentez, pentru că n-o am cu chestiile de genul acesta şi nu vreau să greşesc. Uneori totuşi mi s-a părut că imaginile sunt un pic cam neclare, lucru care l-am observat în mai multe GFX-uri ale tale.

Oricum, în mare mie îmi plac şi aştept să văd şi alte lucrări!

#30
Merci Mandylion pentru pareri. ^^

Dupa o oarecare vacanta am revenit cu ceva.

[Imagine: 68808017.png]

Este putin cam incarcat intradevar dar mie imi place ~~

Astept pareri, sfaturi si toate cele.
[Imagine: 9qh35v.jpg]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)