Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Din ce oras sunteti?

#11
Well ...
Eu m-am nascut si locuiesc in orasul Bucuresti,.
Stau aproape de mall, diferite magazine, parcuri si nu sunt departe de scoala.
[Imagine: 212ctp4.gif]
'Cause you are so beautiful
Nal sumsuiga haneun ne ibseul saranghandanmal oh
'Cause you are so beautiful
Nae geoteman meomulreo(keudae namanui).





















#12
Well, am observat topicul si m-am gandit sa scriu si eu ceva despre mine. Sunt din judetul Bistrita-Nasaud, din pacate locuiesc la tara, dar scoala m-a purtat intr-un alt judet: Cluj, asa ca, jumatate din timp (aproape) mi-l petrec la Dej, un orasel micut, dar foarte dragut, aproape in inima Ardealului, asa ca daca sunt useri din acest oras mi-ar face placere sa vorbesc cu ei. See yapupic
[Imagine: damon-and-elena-mating-dance.gif]
No will to wake for this morn
To see another black rose born
Deathbed is slowly covered with snow
[Imagine: tumblr_mbpavhdSII1qc7rtu.gif]

#13
Cum să vă zic eu aşa.... Dintr-un oraş foarte frumos, nu foarte mare da destul cât să te înnebunească, numit Cluj Napoca.
Cred că singura pe care o mai ştiu din Cluj şi care e pe Zup e Denny, iar pe ea n-am avut curajul să o invit (era să zic să o chem, whatever...) la o plimbare prin oraş sau la o ciocolată caldă. (Habar n-am de ce)
Dacă mai sunt pe aici anime fans care nu mai au cu cine ieşi afară, sunt liberă şi dornică de aventură. (Zici că dau anunţ pe matrimoniale 21 )
아름다운 미녀를 좋아하면 고생한다
Heart aches when you fall in love with a beauty...

[Imagine: 127954537375290.jpg]





#14
Weeeeeell, eu sunt din Cluj Napoca, sincera sa fiu, nu stiu multe [ angelique, nu-mi vine sa cred :o tre sa-ti iau id-ul24)) ] *continuare* persoane din Cluj o.O si daca sunt eu as iesi la o plimbare asa pe undeva prin centru, prin parc or smth 106 cu cea mai mare placere ^____^ . en fin nu am ce sa mai zic pentru ca nu cred ca sunt lucruri de zis. 21
[Imagine: tumblr_ljy3o2Lf311qzf4bro1_500.gif]

Always keep the faith !



YunJae, YooSu, ChangSica, HunHan.



The pleasures of the mighty are the tears of the poor
A song will outlive all sermons in the memory
Always Keep The Faith
Deferto Neminem
Hope to the End













#15
Eu sunt din Calarasi, nascuta si crescuta in Calarasi. Probabil o sa mor tot aici 24, sper sa nu >_>
Aditza's Blog

[Imagine: aditzasig-1.png] -> mersi Toxicâ„¢


#16
Abia acum am vazut topicul asta ^^' si sunt foarte curioasa sa vad daca locuieste cineva prin zona mea :], pentru ca pana acum nu am vazut pe nimeni o.o
Cred ca toata lumea a auzit de Timisoara [ cel putin sper 21 ] si mi-ar placea sa cunosc si alti useri de prin "zona", penrtu ca nici unul dintre prieteni mei nu e pasionat de anime *why me?* si mi-ar placea sa am si eu cu cine sa vorbesc [ nu numai pe net -__-" ]
So, daca e cineva de prin Timisoara poate iesim la o plimbare in centru sau asa ceva XD
[Imagine: teru.png]


#17
Well...io`s din renumitu Bucuresti,un oras mare si dragut ...la origine sunt din moldova[Vaslui o.O].Imi place foare mult Bucurestiul , pentru ca am unde sa merg cu prietenii , chiar si Vasluiul imi place pentru ca am si acolo multi prieteni iar cam pana la varsta de 12 ani stateam toate 3 lunile acolo....acuma mai rar65.Daca sunteti dintr-un oras dintre astea doua...poate o sa ne cunoastem4.

#18
Bucuresti-Bucuresti-Bucuresti..si iar Bucuresti..ehh...nu-i corect >.<
Numa` eu is din Deva -_______-" ... *cry*
[Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so1_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so6_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so9_250.gif]

#19
Hm...sa zic si eu sa nu zic?21
Eu m-am nascut in Dragasani(Valcea), unde am stat o perioada buna. Acolo mi-a placut enorm, oamenii erau foarte prietenosi, aveam prietenii mei, era totul frumos si bine.
Apoi m-am tot mutat, caci tata se tot muta cu servicul sau.
Acum stau in Targoviste(Dambovita), este prin apropiere de Bucuresti. Aici este bine, un oras linistit(in aparenta).
[Imagine: c2a0c0530aa349b5ea812cc0f25d1c261282427224_full.png]
Tnx nibbles:X
[Imagine: ss-sig.png]
[Imagine: ss34ef-sig.png]
In the deep darkness the only light is you.
I am lost in my dark memories and in my foolish illusions.
In my dark world full of suffering and tears you are my way to happiness.

#20
Ia sa va vedem acum.
Eu sunt din Tecuci[Galati]. Careva aproape de el sau in el? xD

@Looolaaa13: suntem destul de aproape una de alta 39




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)