Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Top 5 personaje preferate

#31
1)Neji-puternic..si umpic dragut
2)Yondaime-un personaj de nota 10
3)Sasuke-destept,curajos ,cel mai frumos din anime(cred)
4)Itachi-e super puternic si asta imi place la el.
5)Tsunade-habar nare ce e aia moda...da e curajoasa si puternica.
Don't deny our r2Ï€.
[Imagine: ri935j.png]




#32
etoo..

1. Gaara
e un personaj complex,din toate punctele de vedere.Gandeste logic in momentele de criza,este extrem de puternic atat intelectual cat si fizic,are voiinta si lupta in numele a ceea ce iubeste.

2. Shikamaru
un maaaaareeee lenes 10 imi place calmul lui, indiferent de situatie,cat si ingeniozitatea de care da dovada.

3.Kakashi
imi place felul lui de a fi,cum gandeste,cum se exprima,cum reactioneaza

4.Hinata
este un personaj complex

5. Naruto
Destul de puternic,agitat,necalculat,insa personalitatea lui "face toti banii"

#33
Umm...interesant topic.

1. Naruto - este amuzant. Imi place ca nu renunta niciodata, dar si comportamentul lui, mereu vesel. Intradevar este un idiot ceea ce il face sa scada in ochii multor fani, dar daca personajul principal ar fi fost cel mai puternic, cel mai destept, cel mai cel.. atunci tot anime-ul ar fi fost fara haz.

2. Sakura - este o fata inteligenta, puternica si si draguta. Toate la un loc. Ma deranjeaza doar naivitatea ei.

3. Sasuke - este destul de puternic si misterios. Daca as fi un personaj anime probabil as cadea pentru el, dar asa, ma enerveaza un pic comportamentul pe care il adopta.

4. Hinata - este timida si lupta pentru a deveni mai puternica. Cred ca a lupta pentru ceea la ce ti cu adevarat este o calitate excelenta.

5. Shikamaru - ma distreaza ca nu se chinuie, nu se zbate pentru toate nimicurile. Cand ceva conteaza cu adevarat, atunci actioneaza.


4
[center] [Imagine: angeloflove.gif][/center]

[center][Imagine: Unique.jpg][/center]

[center] [Imagine: chibi_871.gif]
Uematsu : Imi plac bomboanele!
[/center]

#34
ohoho ....
Frate da' nu am aceleasi gusturi

1)Kankuro:e foarte diferit de ceilalti ...si mereu ii place sa lase lucrurile spectaculoase pentru la final ,pe deasupra mi se pare ca machiajul ala de pe fata lui e asa de cooool
2)Jiraya:Waaaa...e very funny a fost cea mai tare faza aia cu mormolocu'
3)Temari:imi place ca e foarte ambitioasa si se sacrifica pentru ca misiunea sa iasa bine .
4)Anko:stilul ei enervant e tare si e misto ca a stat destul de mult timp cu orochimaru
5)Gaara:a trecut prin atatea ..imi e mila de el si e foarte puternic desi e ..nebun

#35
Soo lets see71 Nu pot spune ca naruto e unul din animeurile mele preferate, insa am unele personaje care imi plac:
1) Sakura - E o fata curajoasa si isi ajuta mereu prietenii, asta imi place foarte mult la ea
2)Sasuke - Hmm, baiatul e un luptator foarte bun, si pe deasupra arata si bine 71
3)Gaara - Sincer il apreciez ca a reusit sa treaca prin atatea lucruri ... Nu stiu cum a reusi, insa, importatnt e ca a putut, desi este putin cam loko
4)Shikamaru - Desi lenes(foarte lenes) baiatul stie ce e de facut si nu isi lasa prietenii la greu,, ba chiare s-ar sacrifica pentru ei.
5) Naruto- Ultimul dar nu cel din urma 21 e un personaj "nebun"(pe gustul meu) foarte galagios si pus pe shotii. Imi place felul lui de a fi 10
---MY YAOI BLOG-- *click*
[Imagine: _Gay_Rights__by_Minty_Hippo.png][Imagine: Not_a_choice___stamp_by_ethereal_cr.gif]
Why is it that, as a culture we are more comfortable with seeing two men holding guns than holding hands? [Ernest Gaines]


#36
1 sakura pentru ca este frumoasa ,desteapta,puternica in shippuden si sti sa aprecieze prietenia altcuiva
2 sasuke e frumos putenic si destept
3 neji nu prea stiu de ce dar imi place de el
4hinata este draguta
5 rokc lee pentru ca munceste foarte mult pentru a-si indeplini visul si a ajutat-o pe sakura
[Imagine: 19751918_ARZDZEIZG-1.jpg?t=1303932362]
[Imagine: 5905958325a7056013714l-1.jpg?t=1303932519]

Abisul umbrelor Chiar nimeni nu mai este interesat de ficul meu? Sa stiu daca sa-l mai continui sau nu.






#37
1. Gaara -pentru ca este cel mai complex personaj pe care l`am intalnit.Arata bine,a avut puterea sa treaca peste toate...a fost posedat si de un monstru...a facut rele..si in cele din urma a devenit bun71
2.Deidara -baiatul rau..comic71.Un maestru in explozibil si foarte aratos
3.Shikamaru -este un geniu si arata bine
4.Naruto-este foarte energic,nu se laasa batut niciodata,este foarte amuzant
5.Neji -ador byakugan`ul lui,arata bine,este destept,calm,misterios si rece pe dinafara

#38
pai..
1ar fi Deidara pentru ca e puternic si arata foarte bine.
2 este cu siguranta Gaara.Este foarte
puternic,este calm ca si mine,arata foarte bine,
3 este Naruto.Este hiper-activ,il
face un personaj care iti atrage toata
atentia si datorita chakrei vulpii cu noua cozi il face si mai special.Este un personaj care mi-a atras atentia
de prima data.
4 este Hinata..de ce? pentru ca ea
este mai linistita
chiar daca e timida..mai bine decat
sa sara pe baieti cum
face altele.Si incearca sa devina mai puternica
si se straduieste din greu..deci este
ambitioasa.O admir!
5 Orochimaru pentru ca este personaj
negativ.

#39
1. Naruto : primul episod care lam vazut a fost cand sa batut cu Gaara si mi-a placut mult de atunci .
2. Sasuke : caracterul lui imi place cel mai mult .
3. Gaara : are o poveste asemanatoare lui Naruto si imi place cu arata ca personaj .
4. Hinata : este super draguta Smile
5. Hyuuga Neji ( cred ) . imi place puterea lui si cum arata Smile

#40
pai...sa vedem:
1-ar fi gaara pentru ca este super dragutz si poate sa termine pe cineva in cateva clipe,fara sa-mi miste vreun muschi
2-cred ca naruto pentru ca are multa vointa,lupta pentru visul lui[chiar daca este cam imposibil ~_~ ]
3-este sasuke...si el este dragut[chiar daca este cam rece la suflet-indiferend]este puternic[are sharingan*]
4-deidara...[chiar daca este cam sarit de pe fix uneori X_x' ]
5-temari*chiar daca e fata are multa putere.este destul de frumoasa...^_^
2 squirrels: one english, one romanian. Each squirrel in her tree . E. squirrel was fucking a nut. R. squirrel ask: - Are you fucking crazy? E. squirrel answer: - No, I`m fucking nuts .



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Care este/sunt Clanul/Clanurile tau/tale preferate JustMeRin 28 20.612 06-08-2011, 12:40 AM
Ultimul răspuns: ~Space-Bound


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)